Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    ee wole zrobic jej niespodzianke

    ale Wy robicie prezentow wszystkim
    my tylko najblizszym, tj rodzice i rodzenstwo, ew. dzieci jak są ;p
    Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      no to podpytaj :P
      hmm my nie roobimy wszystkim ale u krzycha tak jest ze ze str jego mamy robia dziecia prezenty oliwia tez zawsze od nich wszystkich dostaje wiec glupio dziecia czegos nie dac
      ja juz mojemu rodzenstwu nie robie np

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Monia i jak po weekendzie? Zdrowi już? Dziś był piękny dzień, byłyśmy na spacerku - tata w tym czasie w supermarkecie a my po parku łaziłyśmy z godzinę... tzn ja łaziłam a Justynka spała smacznie

        Co do czasu,to faktycznie jak Justynka była mała to dużo więcej go było... teraz to nawet jak myję butelkę to 3 razy do niej zaglądam co robi. Pokój już przemeblowany pod kątem małej - zrobiliśmy jej więcej miejsca do kitrania się łóżeczko opuszczone... tak na wszelki wypadek no i kojec w drodze żebym mogła spokojnie umyć butlę czy jakiś obiadek zrobić... No i mała już siada i kica na kolankach

        To tyle u nas

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          morelka ja wynajmuje w domu powiedzmyjest to taki budynek przeznaczony pod wynajem i mieszkają w nim 3 rodziny mieszkamy na posesji razem z właścicielami dzieciczki mają piaskownice i miejsce do biegania ogólnie jest cisza no i blisko las a imam 2 km na dziewicza górę latem jest naprawde fajnie zreszta jak śnieg spadnie to tez jest pieknie

          ja prezety kupuje tylko dziewczynom i ew mojej siostrze cos kupie bo ma po św urodziny ale to poprosze sasiadke i zrobi mi jakieś kolczyki lub branzoletkę

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            Hej!!!
            Dziewczyny kochane, ja Pesteczka, piszę do Was właśnie z mojego nowego mieszkanka, siedząc przy stole ze szklanym blatem(z Ikei) popijając pepsi (szklanka też z Ikei) i mając ten psychiczny(a w moim przypadku już psychopatyczny) luz że WSZYSTKO mam zrobione. Absolutnie wszystko, nawet świeże pranie poskładane i już w szafie
            Zosia zaaklimatyzowała się natychmiast. Żadnego problemu ze spaniem w dzień a w nocy odkąd tu mieszkamy nie budzi się już wcale. Idzie spać między 20 a 21 i wstaje po 9 rano. Po prostu rajMoże dlatego że Tomek przestał chrapać i jej nie budzi:P
            Obiecałam Wam zdjęcia ale z tym będę musiała trochę poczekać bo jeszcze nie porobiłam. Jak już zrobię to wrzucę na chomika i podam Wam link i hasło do folderu.
            Szczerze mówiąc tak na dzień przed przyjazdem tutaj z Zosią złapałam stresa czy dam sobie radę sama w domu z nią przez większa część dnia. Bo z mamą się dzieliłyśmy w miarę wszystkimi obowiązkami i jak ja coś robiłam to mama miała Zosię na oku i takie tam inne drobnostki ale to zawsze ułatwiało... Trochę się bałam ze albo nie dam rady zrobić wszystkiego w domu albo że mała na tym ucierpi. Ale powiem Wam że jest dobrze. Zaskakująco dobrze. Zosia słucha się jak nigdy, nauczyła się odkładać zabawki tam skąd je wzięła. I to tak sama z siebie. Raz tylko rzuciłam jej żeby odłożyła misia do koszyka bo zaraz się o niego przewróci i tak już jej zostało...
            Kurde chyba będzie dobrze
            Zosia ur.07-07-2010
            wtorek 14:55




            http://pu zz.org.pl/?p=8yhM5FrWogpd

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              Pesteczka super wieści trzymam kciuki żeby było tak dobrze

              ja dziś miałam mega drakę z m. i humor z***** do końca dnia
              Amelia ur. 19.04.2009
              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






              Alicja ur. 18.08.2012
              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                witam w ten ponury deszczowy dzień
                powiem wam szczeże ze już chyba wole żeby te mrozy przyszły bo taka pogoda to dołuje kompletnie ani na spacerek wyjssc no i ta wilgoć rożne choróbska w powietrzu wisza

                ja to chyba jakiegos dola załapuję przez to siedzenie w domu

                dobra koniec narzekania miłego dnia wam życze

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  micia witaj w klubie z tym dolem
                  czacza uhh ja tez mialam ostra klotnie ostatnio z moim ze az wyszedl z domu bedzie dobrze

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    a ja myślałam że tylko jmie to przypadłość złapała

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      oj nie chyba kazda mama tak ma no chyba ze ma duzo znajomych ktorym dziecko nie przeszkadza

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        jak juz ma tych znajomych

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          Micia. kurcze tak piszesz, jakbym czytala opis domku, ktory my mielismy wynajac :P

                          to był taki facet co na posesji stoją dwa duże domy jednorodzinne i dodatkowo
                          do wynajmu mają parterowy domek (2pokoje plus mała kuchnia)..
                          ale bym się uśmiała, gdyby to własnie to bylo to :P

                          ja juz nawet nie zwracam uwagi na pogode.. moze byc slonce, moze padac
                          a i tak nastroj mam taki zalosny, ze szkoda gadac..
                          Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Hej laseczki
                            Moja Karolcia wczoraj pojechała na wieś do babci więc zostałyśmy z Hanią same... teraz czekamy na tatusia.Wczoraj dopadła mnie jakaś straszna migrena nie do wytrzymania ból głowy ale na szczęście już dziś jest dobrze
                            Ola ale ten czas leci zobacz moja Hania kończy za parę dni 2 miesiące.. a Twoja Justynka.. zanim się obejrzysz będzie stawiać swoje pierwsze kroczki.
                            Monia jak Łukaszek?


                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Hejka ,
                              u nas też ok , dziś miałam trochę zabiegany dzionek ale już wszystko pozałatwiałam, jutro trzeba jakis obiadek bedzie upichcic bo dziś miałm luzik w tym temacie.

                              Oj Agatko , naprawdę czas szybko leci a najlepiej to widać po cudzych dzieciach.

                              Olenko , to u was sie robi extremalnie skoro już kojec w drodze , ja dzieki Bogu go nie potrzebowałam za to teraz czasem by sie przydał

                              Olcia , u nas tez była jelitówka ale małego mi ominęło9 na szczęscie, życzę zdrówka.

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                pesteczka- a pamiętasz jak było kiedyś nerwowo??? wszystkie pisłyśmy, że to znak, że będzie lepiej- i jest powodzenia na nowym

                                Ja dziś wcześniej wyszłam z pracy i co? okazało się, że M zabrał moja klucze i nie mogłam wejść do mieszkania na szczęście mogłam godzinkę poczekać u koleżanki. Jednak to wielki plus mieszkać koło znajomych

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X