Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

komu 1 % podatku?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: komu 1 % podatku?

    jeśli o mnie chodzi, to potrzebujący zawsze mogą w tej kwestii na mnie liczyć.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: komu 1 % podatku?

      Ja przekazuję swój 1% córeczce znajomej, ale raz w miesiącu staram się wspomagać różne fundacje. Jeśli chcecie pomagać biednym dzieciom to zajrzyjcie na https://wioskisos.org/. To świetna inicjatywa i szczytny cel. Tworzą rodziny dla dzieciaków, by nie błąkały się po świecie i wychowywały w poczuciu bezpieczeństwa. Warto ich wspomóc.

      Skomentuj


        #18
        Odp: komu 1 % podatku?

        ja w zeszłym roku oddałam swój 1% na rzecz chorych dzieci, w poprzednim na schronisko dla zwierząt. Kolejny 1% tez trafi do najbardziej potrzebujących.

        Skomentuj


          #19
          Odp: komu 1 % podatku?

          Ja zawsze na jakiegoś potrzebującego znajomego jeśli takowy jest, po co mam obcym oddawać ?
          sauny domowe

          Skomentuj


            #20
            Odp: komu 1 % podatku?

            Ja na pewno pomogę dzieciom, jak co roku. Pamiętajcie o tym, że maluchy są najbardziej narażone na trudy tego świata i same się nie obronią, bo nie potrafią. To my musimy je w tym wspomóc. Właśnie dlatego ja wspieram Fundację Pociecha, która pomaga dzieciom z niewydolnych wychowawczo rodzin. Sami zobaczcie w www.fundacjapociecha.pl na czym polega ich dzieło. Warto wpisać ich KRS 0000 426 589 i przyczynić się do poprawy warunków życiowych u dzieci.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X