Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Imię po babci dziadku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Imię po babci dziadku

    moim zdaniem tez dziecko powinno miec SWOJE imie a po kims mozna dac np na drugie

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Imię po babci dziadku

      Ja też uważam że dziecko powinno mieć inne imię...no chyba że ktoś ma sentyment.....




      Skomentuj


        #18
        Odp: Imię po babci dziadku

        Ja wlasnie mojemu synkowi dalam iie po dziadkach Jaś

        Skomentuj


          #19
          Odp: Imię po babci dziadku

          ja kiedys słyszalam ze nadanie po dziadku albo po kims znamym to wtedy odziedziczy sie jakies cechy po tej osobie, moze troszke w tym cos jest a moze to kolejny zabobon, nie wiem moim zdaniem kazdy powinien miec swoje imie tak jak wspomnialam wczesniej ja kby m izalezalo na nazwaniu dziecka po bbaci to bym dala na drugie a nei na pierwsze

          Skomentuj


            #20
            Odp: Imię po babci dziadku

            Na drugie to bym dała ale na pierwsze to raczej nie.



            Skomentuj


              #21
              Odp: Imię po babci dziadku

              W sumie nadawanie imion dla dzieci to sprawa indywidualan rodzicow jak juz mocno pragna nazwac corke Bernadetta po babci to neich sobie nazywa ale dla mnei np czasami nadanie dla dziecka imie po dziadkach to jednak troche okaleczenie.... nei zawsze ale w niektorych przypadkach typu Eugeniusz... itp

              Skomentuj


                #22
                Odp: Imię po babci dziadku

                ja też nie zdecydowałabym sie nadac imiona na pierwsze po dziadkach nadaje imię takie jak mi się podoba - na drugie to owszem i ja mam drugie po babci Maria - ale na pierwsze to bym nie chciała być Marysią

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Imię po babci dziadku

                  Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                  ja też nie zdecydowałabym sie nadac imiona na pierwsze po dziadkach nadaje imię takie jak mi się podoba - na drugie to owszem i ja mam drugie po babci Maria - ale na pierwsze to bym nie chciała być Marysią
                  a mi sie Maria bardzo podoba Marysia.... Fajne imie. Osobiscie bardzo lubie swoje imię, ciesze sie ze mama mnei nazwla tak a nei inaczej a TY 27 otsifem jak masz na imie? Jestem ciekawa w sumei nawet sie nei przedstawilysmy sobie hehe a troszke juz sobie piszemy

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Imię po babci dziadku

                    Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                    a mi sie Maria bardzo podoba Marysia.... Fajne imie. Osobiscie bardzo lubie swoje imię, ciesze sie ze mama mnei nazwla tak a nei inaczej a TY 27 otsifem jak masz na imie? Jestem ciekawa w sumei nawet sie nei przedstawilysmy sobie hehe a troszke juz sobie piszemy
                    to sie przedstawie ja jestem Justyna

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Imię po babci dziadku

                      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                      to sie przedstawie ja jestem Justyna
                      miło mi poznac Justynko Jestem Ewelina. Mieszkamy na Mazurach, piekne miasto Mrągowo
                      Blisko jeziorka i lasu Fantastyczne miejsce
                      Mam dwie coreczki Maje i Oliwką: ) maja 5 latek juz

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Imię po babci dziadku

                        Chciałąm żeby dzieciaczki miały imiona po dziadkach ale mężowi sie ten pomysł nie spodobał i dlatego dzieciaczki mają inne imiona. Udało mi się jednak męża przekonać zeby syn miał na drugie po moim tacie Antonim

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Imię po babci dziadku

                          Zależy jakie imiona mają dziadkowie. Moja babcia miała na imię Katarzyna i uważam, że to ładne imię. Nadaje się w tych czasach dla dziewczynki.

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X