Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pielęgnacja pępuszka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pielęgnacja pępuszka

    Witajcie!
    Moja córeczka ma 11 dni dzisiaj zauważyłam, że jej pępuszek smierdzi, ale nie ma zadnej infekcji , ropy ani zaczerwienienia. Co moze być pryczyną tego zapachu?
  •    
       

    #2
    Odp: Pielęgnacja pępuszka

    To znaczy ze pępuszek ma zakażenie i trzeba się z nim udać do lekarza.
    U nas byla podobna sytuacja i pojechalysmy do chirurga jak sie okazalo lekarze zle podwiazali pepek dlatego chirurg zrobil to jeszcze raz i po drugim dniu odpadł.
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj


      #3
      Odp: Pielęgnacja pępuszka

      Ależ mnie nastraszyłaś na szczęście okazało sie że ten zapach to efekt upałów i tego że pępuszek zaczął odpadać. Naszczęscie jest juz po... pępuszka nie ma i jeden problem z głowy. Pozdrawiam

      Skomentuj


        #4
        Odp: Pielęgnacja pępuszka

        mojej małej też śmierdział bo raz zapomniałam go przetrzeć, ble okropny smród, ale szybko to naprawiłam ładnie wyczyściłam i nic się nie stało

        Skomentuj


          #5
          Odp: Pielęgnacja pępuszka

          to priorytet u maluszka. Ja u synka miałam z pękiem kłopot gdyz ciągle miał zaczeriwniony i nikt nie potrafił określić przyczyny tego stanu. Potem samoczynnie znikło

          Skomentuj


            #6
            Odp: Pielęgnacja pępuszka

            Albo to jakieś chorobowe albo po prostu trzeba pożądnie przemyć. Jak to drugie nie poskutkuje wtedy udać się do lekarza. Nie ma co panikować przedwcześnie.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Pielęgnacja pępuszka

              w moim przypadku lekarz nie potrafił stwierdzić jaka przyczyna tego. O pępuszek dobrze dbałam i był taki jak trzeba jedynie to zaczerwienienie ale masci stosowałam i z czasem przesżło

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Pielęgnacja pępuszka

                Przy pielęgnacji pępuszka doskonale się sprawdza OcteniSept. Uważam, że to jeden z najlepszych środków do dezynfekcji dostępnych na rynku. Sprawdza się w każdej sytuacji i co najważniejsze - rana po nim nie piecze


                Skomentuj

                       
                Working...
                X