Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Okazje, święta i wakacje > grudzień: Mikołajki, Boże Narodzenie i Sylwester
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 02-12-2010, 11:48
alutka55 alutka55 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
alutka55.polki.pl

Domyślnie Odp: Giełda pomysłów na prezenty

Witajcie
Chciałabym podzielić się z wami moim ostatnim odkryciem. Znalazłam fajny sklepik z super rzeczami dla dzieciaków. Zawsze znajdę tam inspiracje na prezenty dla moich pociech i innych którym kupuje prezenty. Obserwując miny dzieci ( które są nie udają ) to prezenty zawsze były trafione czyli chciane:-). Może i wy coś tam znajdziecie forkidi.pl.

Pozdrawiam
alutka55
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-12-2010, 18:16
anulkagb anulkagb jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
anulkagb.polki.pl

Zdjęcia: 22

Ja w tym roku też taki zamówiłam. Pamiętam jak miałam kilkanaście lat w szkole nam robili ale tylko z jednym zdjęciem i podarowałam go babci na "dzień babci" i była bardzo zadowolona, dlatego myślę, że ten dziadkom też się spodoba.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-12-2010, 18:19
anulkagb anulkagb jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
anulkagb.polki.pl

Zdjęcia: 22

rzeczywiście fajne tam są rzeczy i całkiem niedrogie. stronkę dorzucam do zakładem żeby mieć pod ręka. dzięki
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-12-2010, 21:19
sylciar's Avatar
sylciar sylciar jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
sylciar.polki.pl

Miasto: Przykona
Zdjęcia: 68

Szczerze mówiąc wiem ze dla dzieci kupię zabawki edukacyjne, które juz powoli kupuje...mieszkamy z dala od rodzinki i nie chcemy żeby dzieci czuły się źle dlatego zdecydowaliśmy z męzem że kupimy im po 1 większym prezęcie i po 2 mniejsze dla kazdego żeby były ucieszone z Mikołaja...
Dla męza nie wiem co kupic czekam na Wasze pomysły moze coś wymyślę

Tristaś ur. 11.03.2010
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-12-2010, 10:52
dirtydancer dirtydancer jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
dirtydancer.polki.pl

Hej. Do końca grudnia jest możliwośc otrzymania srebrnej bransoletki o próbie 925 wartej 139 złotych gratis, przy zakupie 3 różnych koralików BIAGI –biżuterii włoskiej, ładnie wykonanej, w sklepie „Niebieski-koralik” . Poleciła mi koleżanka, bo ona zawsze jest na topie. Nie miała pomysłu na prezent, więc wymyśliła, że w tym roku kupi mi bransoletkę taką jaką ona sobie zachwala od jakiegoś czasu. Poprosiła mnie abym sama sobie wybrała 3 koraliki, które najbardziej przypadną mi do gustu. Jestem w szoku, jest ich tak wiele, są takie piękne, że nie wiem na które się zdecydowac. Najbardziej podobają mi się z cyrkoniami – motylek, piesek i serce –to chyba będzie najlepszy wybór. Jak myślicie? Jakie Wam podobają się najbardziej?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-12-2010, 19:26
mrtn mrtn jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mrtn.polki.pl

Cytat:
Napisał sylciar Zobacz post
Szczerze mówiąc wiem ze dla dzieci kupię zabawki edukacyjne, które juz powoli kupuje...mieszkamy z dala od rodzinki i nie chcemy żeby dzieci czuły się źle dlatego zdecydowaliśmy z męzem że kupimy im po 1 większym prezęcie i po 2 mniejsze dla kazdego żeby były ucieszone z Mikołaja...
Dla męza nie wiem co kupic czekam na Wasze pomysły moze coś wymyślę
Wczoraj poszukiwałam właśnie zabawek edukacyjnych i muszę przyznać, że był to dla mnie niezwykły dylemat. Nie dość, że cenowy, to także trudno mi było wybrać z miliona podobnie zrobionych zabawek. Porzuciłam moje starania i muszę przyznać, że czeka mnie kolejna sklepikowa podróż... RATUNKU!!!! AAAA
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-12-2010, 14:32
janiaD janiaD jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
janiaD.polki.pl

Miasto: Gdańsk
Zdjęcia: 301
Smile Odp: Giełda pomysłów na prezenty

A ja w tym roku teściom nic nie kupuję, bo nie zasłużyli po prostu, a po za tym mają kasy jak lodu, a ja mniej, więc niech się obdarowują prezentami jak ich stać nawzajem. A dla córci kupiliśmy księżniczkową toaletkę, marzy o niej już od 0,5 roku, więc postanowiliśmy kupić coś fajnego z otwieranymi lustrami, różdżką z pilotem, cała oczywiście różowa, myślę, że mała będzie przeszczęśliwa, czego i innym dzieciom życzę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-12-2010, 21:44
mrtn mrtn jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mrtn.polki.pl

EEE no ale chyba DOROŚLI ludzie nie powinni zwracać uwagę na wartość prezentu tylko na dowód pamięci, czy cośśś....
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-12-2010, 19:56
klub-bajek klub-bajek jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
klub-bajek.polki.pl

Ja mam "elektroniczny" pomysł

Dzisiaj wystartował nowy portal z bajkami - www.klub-bajek.pl
Każdy kto się zarejestruje otrzyma bezpłatną bajkę dla dziecka!
A tu znajdziecie teaser reklamowy z informacjami: http://www.youtube.com/watch?v=JyalSiY7G6U

Wesołych Świąt!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-12-2010, 23:20
sylciar's Avatar
sylciar sylciar jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
sylciar.polki.pl

Miasto: Przykona
Zdjęcia: 68

hej ja na szczęście wybrałam górę prezentów z pomocą męza dla dzieci i sa bardzo zadowoleni, fakt było trudno zdecydowac sie na konkretną zabawkę ale daliśmy radę mąż pomagał Mam nadzieje ze wam równiez udało się wybrać fajną rzecz dla dzieci
Załączone Grafiki
File Type: jpg IMG_3829 [800x600].jpg (70.9 KB, 1 wyświetleń)
File Type: jpg IMG_3937 [800x600].jpg (65.8 KB, 1 wyświetleń)
File Type: jpg IMG_4030 [800x600].jpg (52.4 KB, 1 wyświetleń)
File Type: jpg IMG_3844 [800x600].jpg (92.0 KB, 1 wyświetleń)

Tristaś ur. 11.03.2010
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania