Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Praca
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Praca Wasze zawodowe wyzwania, praca dodatkowa, ogłoszenia

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 27-09-2017, 13:12
rammonka rammonka jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
rammonka.polki.pl

Domyślnie Jaka była Wasza pierwsza praca?

Powspominajmy trochę Ja jeszcze studiując sprzedawałam hotdogi w nadmorskich miejscowościach podczas wakacji. A jaka byłą Wasza pierwsza praca? Jak ją wspominacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-09-2017, 09:04
anisiale anisiale jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
anisiale.polki.pl

Domyślnie Odp: Jaka była Wasza pierwsza praca?

Roznosiłam ulotki Praca męcząca i kiepsko płatna, dziś na pewno bym się na to nie zdecydowała. Ale wtedy miałam poczucie, że zarabiam na swoją przyszłość Potem kilka lat pracowałam na etacie, a teraz prowadzę własną firmę i czuję, że wreszcie jestem we właściwym miejscu. Co prawda kiepsko znam się na sprawach księgowych, ale korzystam z usług dobrego biura rachunkowego Gama i nie muszę się w ogóle tym przejmować.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-10-2017, 19:36
obelix obelix jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
obelix.polki.pl

Ja zarabialam na grach przeglądarkowych, teraz działam w biurze rachunkowości
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-10-2017, 23:01
Celina Celina jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Celina.polki.pl

Moje pierwsze miejsce pracy to Holandia agencja pracy, z którą nawiązałam współpracę zapewniła mi pracę i mieszkanie w charakterze opiekunki do dziecka. Na szczęście była to rodzina, w której mówiło się po angielsku, więc dobrze sobie radziłam. W przeciwnym razie byłoby słabo, bo znam tylko angielski i niemiecki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-10-2017, 12:30
hankaanka hankaanka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
hankaanka.polki.pl

pierwsza praca to było roznoszenie ulotek - obecna praca działalność związana z ulotkami już inni roznoszą je dla mnie ale to jaka będzie nazwa firmy wymyśliłam jeszcze wtedy, taki był mój plan i dopiełam swego
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-03-2018, 23:06
hankaanka hankaanka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
hankaanka.polki.pl

Ja jakiś czas pracowałam w sklepie odzieżowym, później były inne branże. Aż w koncu założyłam swój biznes. Tu kilka wskazówek: https://6krokow.pl/zrob-dobre-pierws...-na-klientach/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-03-2018, 13:16
luiza930 luiza930 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
luiza930.polki.pl

Każdy ma wpływ na swoją pierwszą pracę. Może być ona szukana na szybko, a może być ona od razu przemyślana. Są osoby, które od razu "wskakują na głęboką wodę" i decydują się na swój własny biznes, bez jakiegokolwiek doświadczenia. Jest wiele osób, które np. zakłada swoje sklepy internetowe. I Ty również możesz to zrobić. Wystarczy, że wejdziesz na stronę cashbill.pl/integracja/integracja-platnosci-online-prestashop, gdzie opisaną masz platformę i system płatności.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-09-2018, 15:07
terat83 terat83 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
terat83.polki.pl

Nie wspominam jej zbyt dobrze... Dzisiaj na szczęście każdy może srpawdzić opinie o firmie. Gdy mnie interesowała praca w ItMagination, to po prostu została przeze mnie odwiedzona strona https://www.absolvent.pl/pracodawcy/...ation/opinie#/ Dzięki temu nie trzeba było się przejmować tym, czy jest to dobra firma
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-10-2018, 10:15
Florenna Florenna jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Florenna.polki.pl

Moja pierwsza praca to była na stanowisku asystent księgowej. Fakt faktem, że z księgowością nie miało to wiele wspólnego, ale tak się nazywało stanowisko. Bardziej powinno to brzmieć jako pracownik biurowy albo sekretarka. Potem miałam różne perypetie, ale najlepiej wspominam pracę w urzędzie, gdzie za współpracowników (jeśli można tak powiedzieć) miałam takie osobistości jak Dariusz Dumkiewicz, o którym na pewno słyszał każdy mieszkaniec mojego miasta.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-10-2018, 09:43
tamarass tamarass jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
tamarass.polki.pl

Ja już dokładnie nie pamiętam ale pierwsza to chyba też roznoszenie ulotek. Potem przeniosłam się do call center

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania