Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zakupy z dzieckiem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: zakupy z dzieckiem

    powiem szczerze staram się nie zabierac ponieważ mój syn jest bardzo ruchliwy i wszystko go interesuje a ja z nim nie mogę skupić się na tym co mam kupić, a jak zabieram obydwoje too już w skrajnych przypadkach gdy muszę

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: zakupy z dzieckiem

      Mnie strasznie meczą zakupy z dziećmi. Jak muszę sobie coś kupić a one nie są w przedszkolu to wolę zajrzeć na http://www.yosh.pl/search/start/ona/...bluzki-i-topy/
      i zamówić coś online niż biegać z nimi po sklepach. Po godzinie marudzą, że nie chcę się im chodzic, są głodne, nogi je bolą itd a ja jestem bardziej zmęczona zakupami niż uradowana.

      Skomentuj


        #33
        Odp: zakupy z dzieckiem

        Jeździmy, bo nie za bardzo mamy wyjście. A dla mnie to nawet niejako rozrywka. Choć zakupy wyglądają tak,że mąż z małą w wózku powolutku robią listę, a ja biegam już po kolejnych działach, co by szybciej było i mała nie zdążyła się znudzić

        Skomentuj


          #34
          Odp: zakupy z dzieckiem

          Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
          Czy zabieracie male dzieci na zakupy??
          Ja osobiscie stara msie robic zakupy sama ze wzgledu na skupiska bakteri w takich miejscach jak supermarkety ale tez ze wzgledu na slowa " mamo kup to" jak nie to wielki ryk...

          Trzeba chodzić i uczyć dzieci właśnie reakcji na odmowę.
          Początki są trudne , ale z czasem dziecko będzie rozumiało, że jeżeli tłumaczy dlaczegop danej zabawki nie może dostać to zaakceptuje to.
          Ja ze swoim synkiem początki miałam różne, ale teraz świetnie rozumie, że nie mam na tyle pieniędzy, albo zabawka nie jest dla niego tylkodla starszych dzieci.

          Skomentuj


            #35
            Odp: zakupy z dzieckiem

            Ja kocham moje dzieci ale zakupy z nimi to jakaś jedna wielka porażka
            Ostatnio zabrałam je do Poznania bo chciałam sobie kupić coś na lato i wiecie co? Wróciłam z niczym bo tak płakały że nie chce im się chodzić...
            Chyba zamówię sobie [URL="http://www.olive.pl/na-plaze/kostiumy/kostiumy-dwuczesciowe.html"]kostium dwuczęściowy[/URL przez internet podobnie jak inne rzeczy. Niestety teraz nie mam ich z kim zostawić żeby biegać po sklepach.

            Skomentuj


              #36
              Odp: zakupy z dzieckiem

              Zabieram, raczej są grzeczne, nie mamy problemu i spokojnie robimy zakupy. Bakterie no cóż są wszędzie, nie można też chować dzieci pod kloszem.

              Skomentuj


                #37
                Odp: zakupy z dzieckiem

                Ja tez nie obawiam się bakterii. bez przesady. Niech sie hartują. Jednak jak byli mniejsi mozna ich było smoczkiem, butelką uspokoić, a teraz przepychanki i wrzaski. Coraz rzadziej zabieram dzieciaki na zakupy. Chyba ze w galerii jest bawialnia dla dzieci. To świetny wynalazek dzisiejszych czasów. Takie centrum od razu ma u mnie plus!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: zakupy z dzieckiem

                  Niezłe opcje dajecie na zakupy z dzieckiem. Według mnie standardowo Smyk jest niezłą opcją !
                  http://liposukcja.com.pl/

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: zakupy z dzieckiem

                    A moim zdaniem jest tam po prostu drogo i lepszą opcja będą zakupy w sklepach internetowych gdzie mamy szeroki wybór oraz niższe ceny i chodzi przede wszystkim o artykuły, zabawki dla dzieci.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: zakupy z dzieckiem

                      Moim zdaniem w Internecie z całą pewnością znajdą się porady w tym temacie. Wystarczy troszkę poszukać
                      Jeśli się kogoś kocha, to się go kocha, a gdy nie ma już nic, co można by mu zaoferować, wciąż daje się miłość.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: zakupy z dzieckiem

                        Z tego co pamiętam, było to bardzo problematyczne, nie ważne ile dziecko miało. Zawsze było jakieś ale i po prostu ciężko było jakoś to dogadać, żebym ja była zadowolona i córka. Teraz wyrosła i sama robi zakupy i poniekąd się z tego bardzo cieszę.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X