Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent na I Komunię Świętą

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Prezent na I Komunię Świętą

    Teraz aktualnym prezentem komunijnym jest dron. Nie powiem, bardzo ciekawy gadżet, szczególnie dla dziecka.
    Śmierć. Nie ma w niej nic niezdrowego.

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Prezent na I Komunię Świętą

      Napisane przez dozo Pokaż wiadomość
      Teraz aktualnym prezentem komunijnym jest dron. Nie powiem, bardzo ciekawy gadżet, szczególnie dla dziecka.
      Zgadzam się! W tym roku właśnie na prezent kupiłam drona na promocji o tutaj https://inspiracje.x-kom.pl/komunia zresztą można znaleźć bardzo dużo fajnych pomysłów na prezenty komunijne jak na przykład czytniki ebooków, tablety czy deskorolki elektryczne! A oprócz tego jest sporo taniej więc można fajnie zaoszczędzić a przy tym kupić prezent który będzie na czasie i się spodoba Zresztą sama swojemu synowi choć nie ma komunii kupiłam nowy fotel do komputera a sobie nowe słuchawki
      Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

      Skomentuj


        #78
        Odp: Prezent na I Komunię Świętą

        A powiedzcie mi co sądzicie o dronach? Pytam, bo ostatnio trafiłam na ten artykuł https://megadron.pl/blog/drony-na-komuni-2018.html i od tego momentu zastanawiam się nad kupieniem drona w prezencie dla swojego chrześniaka, który za miesiąc będzie mieć komunie. Prawdę mówiąc nigdy nawet nie widziałam drona z bliska i nic o nich nie wiem...

        Skomentuj


          #79
          Odp: Prezent na I Komunię Świętą

          Może warto podarować coś z dewocjonaliów?

          Skomentuj


            #80
            Odp: Prezent na I Komunię Świętą

            My z mężem kupiliśmy dla jego siostrzeńca fotel kubełkowy do komputera. Młody uwielbia grać w gry komputerowe a takie fotele są teraz modne wśród graczy.

            Skomentuj


              #81
              Odp: Prezent na I Komunię Świętą

              Prezenty na I komunie to trudny temat. Myślę ze warto spróbować pomyśleć o czymś praktycznym, na podstawie zainteresowań. Skłaniałbym się raczej zamiast wydawania pieniędzy na prezenty które będą rzucone w kont zainwestować w doświadczenie i przeżycie, które zostanie w pamięci dziecka na zawsze.
              Fotografia Ślubna Wrocław
              Sesja Rodzinna Wrocław

              Skomentuj

                     
              Working...
              X