Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tort na chrzest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Tort na chrzest

    u nas miało nie być tortu ze względu na kameralność imprezy - zamiast tego mieliśmy sami upiec ciasto, ale babcia w ramach prezentu zrobiła niespodziankę i zamówiła tort. i wiecie co? niby szał był, bo ładny i ślicznie przyozdobiony, ale i tak na siłę go w siebie wpychaliśmy, bo przy ponad 30st C, jak było w tamtym dniu, nikt nie miał ochoty na tort...

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Tort na chrzest

      Nam tort zrobila babcia - bezowy z bita smietana a do tego lody. Idealne na upal

      Skomentuj


        #63
        Odp: Tort na chrzest

        Tort na chrzciny podobnie jak na komunie moim zdaniem powinien być w delikatnych kolorach, błękit, róż albo biały. Do tego delikatne dodztki i mamy piękny tort, a smak zależy od upodobań gości.

        Skomentuj


          #64
          Odp: Tort na chrzest

          Przecież tego typu tortów nie piecze się samemu tylko zamawia, macie spory wybór jak wejdziecie na http://e-torty.pl/ wybieracie to co chcecie możecie dodać specjalną dedykacje lub cokolwiek innego. Taki tort nie tylko robi wrażenie, ale i dobrze smakuje, a o to przecież chodzi.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Tort na chrzest

            No wlasnie mozna samemu. Moja tesiowa robi wspaniale torty, sama sie nauczyla. I ile taniej. Jak ktos chce, to mu wyjdzie tort jak z cukierni Ale oczywiscie zamowic jest latwiej i szybciej W koncu cukiernicy tez niech zarobia

            Skomentuj


              #66
              Odp: Tort na chrzest

              Ja zamawiałam tort u Pani która mieszka 60 km od mojego miasta, ale torty z masy cukrowej robi piękne. Mailowo wymieniłyśmy wszytskie uwagi, potwierdzone wszystko telefonicznie, a tort odebrałam nie taki jak chciałam ;/ Tylko imię się zgadzało ;/ Pani sie tłumaczyła, że zapomniała zrobić i robiła na szybko, ale zapłacić i tak musiałam więc nie fajnie ;/

              Skomentuj

                     
              Working...
              X