Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szampon do włosów cienkich

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Szampon do włosów cienkich

    O dobrze wiedzieć. Dove jak do tej pory mnie jeszcze nie zawiodło więc muszę wypróbować.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Szampon do włosów cienkich

      Wybierz szampony dodające włosom objętości. U mnie dobrze się sprawdził szampon pantene aqua light, po jego użyciu wydawało się, że włosów jest jakby więcej

      Skomentuj


        #18
        Odp: Szampon do włosów cienkich

        avon ma dobre szampony do cienkich włosów

        Skomentuj


          #19
          Odp: Szampon do włosów cienkich

          W przypadku cienkich włosów szampon to najmniej ważny kosmetyk. Pomyśl raczej o olejowaniu, maskach i odżywkach.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Szampon do włosów cienkich

            Dokładnie tak - w takim przypadku szampon ma drugorzędne znaczenie. Trzeba za to poświęcić nieco uwagi wyborowi odpowiedniego serum lub odżywki.
            Na pewno nie warto kierować się tylko reklamami w tv czy gazetach. Zamiast tego lepiej przejrzeć parę artykułów w stylu tego: xxxx . Dzięki temu będziemy w stanie wybrać odżywkę o wiele bardziej świadomie. Szanse na to, że taki przemyślany wybór będzie trafiony i odżywka naprawdę nam pomoże są naprawdę duże.
            Last edited by disne; 24-06-2020, 12:25. Powód: link

            Skomentuj


              #21
              Odp: Szampon do włosów cienkich

              Może warto przerzucić się na dobrą pielegnację ja używam od inoar i są rewelacyjne nie mam problemów z skórą głowy ani z włosami

              Skomentuj


                #22
                Odp: Szampon do włosów cienkich

                Używam Loreal, ale ostatnio byłam u fryzjera i ona mnie przekonała, że mam używać profesjonalne kosmetyki..
                Ale są tak drogie, że nie wiem

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Szampon do włosów cienkich

                  Moje włosy także uległy osłabieniu, a w szczególności zauważyłam pojawiające się problemy z kondycją włosów na przełomie sezonów. Szukałam na internecie jakiś porad jak dbać o suche i cienkie i włosy Przede wszystkim warto zacząć od profesjonalnych kosmetyków oraz suplementacji. W szczególności dla włosów cienkich sprawdzą się szampony bez substancji drażniących, dzięki czemu nie zostanie naruszona równowaga biologiczna skóry głowy.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Szampon do włosów cienkich

                    Do cieńkich włosów najlepiej wybrać takich szampon, który dodatkowo ich nie obciąży. Dlatego wszystkie szampony z parabenami, sls, siarczanami itd odpadają. Dobre jakościowo kosmetyki i w przysępnych cenach ma Inoar. Do cieńkich włosów wypróbujcie sobie chociażby tę serię Help W zestawie jest szampon i odzywka. Ekspresowo doprowadza je do ładu i nie obciąża. włosy szybko nabierają zdrowego wyglądu i są super nawilżone.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X