Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ślub i wesele, jak sobie z tym poradzić?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ślub i wesele, jak sobie z tym poradzić?

    Mnóstwo poradników w internecie, mnóstwo doradców w rzeczywistości i jedno powtarzające się zdanie, zamów bar na wesele i wszystko będzie super. Cóż, może faktycznie zabawianie gości i serwowanie im drinków przez obsługa barmańska wesel będzie wystarczające, ale chyba nie najważniejsze.

    O jakich sposobach na udaną organizację słyszeliście? Czy faktycznie barman na wesele to już taki standard, że się tego wymaga?

    #2
    Odp: Ślub i wesele, jak sobie z tym poradzić?

    Załatwiania jest mnóstwo - coś o tym wiem.
    Zabawki dla dzieci

    Skomentuj


      #3
      Odp: Ślub i wesele, jak sobie z tym poradzić?

      Niestety ale organizacja ślubów jest naprawdę skomplikowana i wymaga też dużych nakładów finansowych. W przypadku gdyby zabrakło Wam gotówki zawsze możecie postarać się o dodatkowe wsparcie finansowe w postaci pożyczki w Asa. Dzięki temu nie będziecie sie martwić czy nie zabraknie Wam pieniędzy, a samą pożyczkę możecie spłacić zaraz po weselu z kopert. Dzięki temu nie zabraknie na weselu żadnych atrakcji jakie sobie wymarzyliście.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Ślub i wesele, jak sobie z tym poradzić?

        Organizacja wesela nie jest takie straszna jak je malują. Wystarczy tylko znaleźć odpowiedni lokal a obsługa wszystko załatwi. Byłam na weselu w hotelarni w Puszczykowie k/Poznania. Przestronna sala, fajna muza, zjeść też można było smacznie do tego hotel i spa. Nie wierzyłam że to wszystko przygotowała obsługa bez ingerencji nowożeńców.

        Skomentuj

               
        Working...
        X