Wróć   Forum Mamotoja.pl > Babyonline.pl - sprawy serwisu > Propozycje ulepszania forum
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Propozycje ulepszania forum Pomóżcie nam ulepszyć forum - czekamy na pomysły i uwagi!

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 03-10-2011, 11:14
GEMELLI_3's Avatar
GEMELLI_3 GEMELLI_3 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
GEMELLI_3.polki.pl

Zdjęcia: 35
Domyślnie Czas trwania konkursów ze zdjeciami

Witam
mam pytanie, które mnie nurtuje, nie zauważyłam, żeby była gdzieś o tym mowa więc zakładam temat.
Otóż chodzi mi o czas trwania konkursów w galerii cafe - konkurs "słodki bobasek" trwał do 26 września - A MAMY ZDAJE SIĘ 3 PAŹDZIERNIKA a do konkursu na bieżąco są przesyłane zdjecia o co chodzi?? czemu nie ma wyników i jak to później jest rozpatrywane
rozumiem że jeśli ktoś prześle zdjęcia np 26 września do godz 00.00 to wiadomo, że muszą być one dodane z późniejszą datą ale nie z 2 października
proszę o odpowiedź wyjaśniającą - nie spotkałam się z czymś takim - termin to termin i koniec a tu??

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-10-2011, 14:48
MIKI26 MIKI26 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
MIKI26.polki.pl

Zdjęcia: 95
Domyślnie Odp: Czas trwania konkursów ze zdjeciami

a w regulaminie nic nie zmienili
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-10-2011, 16:21
Kira13x's Avatar
Kira13x Kira13x jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Kira13x.polki.pl

Zdjęcia: 72

Tak to już niestety jest, że ludzie nie czytają regulaminów, a potem są problemy. Zdjęcia dodawane po terminie zgłoszeń nie są brane pod uwagę, chyba ze pojawi sie informacja od redakcji, że jest inaczej. a co do wyników, to tez w regulaminie powinno byc info, kiedy się pojawią.

Moja wyrośnięta kruszynka
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-10-2011, 19:12
ewelka21's Avatar
ewelka21 ewelka21 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ewelka21.polki.pl

Zdjęcia: 434

Nie byłoby z tym problemu gdyby Redakcja zamykała wątek w dniu zakończenia konkursu
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-03-2012, 00:05
sylciar's Avatar
sylciar sylciar jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
sylciar.polki.pl

Miasto: Przykona
Zdjęcia: 68

Hmmm dziwne, ale ja myślę ze redakcja ma takie zaległości,ze zdjęcia które muszą być przez nią zaakceptowane żaby pojawiły się na forum mają takie długie zaległości, sama czasem czekam 3 dni aż moje zdęcie po przeslaniu ukaze się w wątku konkursowym....mimo że przesyłane zostaje przed końcem konkursu....
Redakcjo nie wystawiaj zdjęć po zakończeniu danego konkursu tak będzie najlepiej...pozdrawiam....

Tristaś ur. 11.03.2010
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-12-2012, 11:05
aniamazk's Avatar
aniamazk aniamazk jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
aniamazk.polki.pl

to moze stanowić problem ale głowa do góry moze sie sprężą.

woreczki z organzy cena
balony lateksowe cena

Ostatnio edytowane przez aniamazk : 20-03-2014 o 20:00.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania