Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Niemowlę > Karmienie dziecka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Karmienie dziecka O karmieniu piersią, butelką i o niejadkach...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 19-05-2009, 11:05
sikornik sikornik jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
sikornik.polki.pl

Zdjęcia: 4
Domyślnie

a czy mleczko z HIPP'a ktoś podaje???
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-05-2009, 13:26
lutka2 lutka2 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
lutka2.polki.pl

Domyślnie

Najlepszy jest chyba bebilon. Z tego co zauważyłam to najczęściej polecane mleko modyfikowane. Więc chyba coś w tym jest.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-05-2009, 16:05
sikornik sikornik jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
sikornik.polki.pl

Domyślnie

nie można generalizować - to dziudziuś wybiera sobie mleczko (lub jego organizm) a nie Ci co go Małemu podają...
moje znajome narzekały własnie na Bebilon, więc ja nie eksperymentowałam i zostałam na NANie, który Jonatan pije od początku tzn. podano mu NAN juz w szpitalu i jest git
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-05-2009, 07:06
insoomnia's Avatar
insoomnia insoomnia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
insoomnia.polki.pl

Miasto: Białystok
Domyślnie

Ja na poczatku karmilam NANem ale okazalo sie ze Laura ma alergie i musialysmy zmienic na Nutramigen.

Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-06-2009, 12:13
emes1986's Avatar
emes1986 emes1986 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
emes1986.polki.pl

Zdjęcia: 14
Domyślnie

Ja synkowi dawalam Nan1,2,3 a teraz podaje Nestle Junior z miodem...Uwazam ze wlasnie to mleko jest najlepsze,bo innego nie uzywalam
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-06-2009, 13:01
Wiola_K_84's Avatar
Wiola_K_84 Wiola_K_84 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Wiola_K_84.polki.pl

Domyślnie

Ja na początku dawałam Nan ale Natalkę strasznie bolał brzuch, była bardzo marudna. Kiedyś w sklepie nie było Nan wiec moja mama kupiła Humanę 1, i okazało się, ze Natalka strasznie ją polubiła. Ładnie po niej usypiała, była spokojna. Na opakowaniu pisało, ze jest to mleko dobre do dokarmiania, kiedy karmi się też piersią, a na Nanie nie widziałam takiego napisu, wiec może moje mleko z Nanem nie współgrało?

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-06-2009, 14:49
emes1986's Avatar
emes1986 emes1986 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
emes1986.polki.pl

Zdjęcia: 14
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wiola_K_84 Zobacz post
Ja na początku dawałam Nan ale Natalkę strasznie bolał brzuch, była bardzo marudna. Kiedyś w sklepie nie było Nan wiec moja mama kupiła Humanę 1, i okazało się, ze Natalka strasznie ją polubiła. Ładnie po niej usypiała, była spokojna. Na opakowaniu pisało, ze jest to mleko dobre do dokarmiania, kiedy karmi się też piersią, a na Nanie nie widziałam takiego napisu, wiec może moje mleko z Nanem nie współgrało?
Możliwe,że nie współgrało...ja nie karmiłam piersią,bo niestety nie mogłam i po Nanie synek nawet kolki nie miał:-)To zależy również od organizmu dziecka...Po prostu organizm Twojej dzidzi nie tolerował Nana..Każdy organizm jest inny i inaczej reaguje na różne rzeczy...Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-06-2009, 22:52
Lullaby's Avatar
Lullaby Lullaby jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Lullaby.polki.pl

Domyślnie

Wiem, że nie istnieje cos takiego jak NAJLEPSZE mleko modyfikowane dla niemowląt, ale przez przypadek dowiedziałam się ostatnio że Enfamil Premium zdobył w tym roku nagrodę w kategorii "produkty żywieniowe dla dzieci i niemowląt, jako najlepiej skomponowana mieszanka, ciesząca się największym zaufaniem specjalistów i pediatrów. Taka ciekawostka

Ja mojej córci cały czas to mleczko podaję, teraz pijemy już trójeczkę i jestem bardzo zadowolona Oczywiście polecam.

Ostatnio edytowane przez Lullaby : 02-06-2009 o 23:54.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-06-2009, 06:59
kasiulina's Avatar
kasiulina kasiulina jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kasiulina.polki.pl

Zdjęcia: 37
Domyślnie

Ja na początku karmiłam NAN-em. po krótkim czasie dziecko zareagowało alergicznie. podałam Nutramigen- niestety tutaj ponownie pojawiła się nietolerancją. Spróbowałam jeszcze raz Nan - i tak już zostało. Bez żadnych alergii ani nietolerancji

Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
poematem niezliczonych słów
mą radością, miłości promieniem,
dziećmi moimi, spełnieniem snów.

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-06-2009, 09:12
majajula's Avatar
majajula majajula jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
majajula.polki.pl

Miasto: Piaseczno
Zdjęcia: 26
Domyślnie

A my pijemy mleczko z cycusia ale myślę że czas na jakieś modyfikowane choć raz dziennie. co myślicie o tych mlekach junior np. waniliowym czy z miodem???

JULA

MAJA

OLGA
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania