Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Remont

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Remont

    ja w przyszłym tygodniu robię remont łazienki bo chcę przed Wielkanocą zdążyć. Będziemy malować płytki specjalną farba do płytek ceramicznych, wymieniamy haczyki na ręczniki oraz lustro. Trochę roboty będzie...

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Remont

      Jeśli płytki są w dobrym stanie, ale nie odpowiada nam ich kolor to można malować. Moim zdaniem nie ma co skuwać.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Remont

        ja w przyszły weeken ruszam z remontem łazienki żeby się z tym uwinąć jeszcze przed Wielkanocą.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Remont

          Możesz poszukać na necie jakiś ciekawych aranżacji i coś wykorzystać, inspiracji można poszukać wszędzie. Jeżeli nie chcesz sama się w to bawić, to możesz wynająć kogoś kto się tym zajmie fachowo, teraz jest mnóstwo osób, które się tym zajmują i wcale nie są drogie.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Remont

            Jak remont to nie tylko inspiracje, ale także zakup materiałów budowlanych i narzędzi.. Wydaje mi się, że dzisiaj to jedna z wiodących marek w branży budowlano-remontowej. Upewnij się!
            Last edited by gagatka; 21-07-2020, 13:05. Powód: link

            Skomentuj


              #36
              Odp: Remont

              Dzięki za porady
              Im więcej się wie, tym częściej się milczy.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Remont

                Ja również mam zamiar zrobić remont w swoim domu. Pierwsze czym muszę się zająć to okna. Ostatnio znajomy polecił mi tą firmę macie jeszcze jakieś inne propozycje przedsiębiorstw, które oferują montaż okien w Rzeszowie?
                Last edited by gagatka; 21-07-2020, 13:06. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Remont

                  u mnie również przydałby się remont ile taka firma kosztuje? U nie jest tego sporo dach , grzyb w pokoju;/ stara wanna co ma już ż tyle samo lat co ja;
                  Ten pomysł był na tyle szalony, że wydawał się całkiem sensowny.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Remont

                    Ja myślę, że warto pomyśleć o takim rozwiązaniu jak kominek. To ostatnio bardzo modna opcja, a w blokach często instaluje się kominek z płaszczem wodnym. Polecam poczytać trochę na ten temat. Znajdziecie tam spory wybór najróżniejszych pieców i kominków.
                    Last edited by gagatka; 21-07-2020, 13:07. Powód: link

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Remont

                      Najlepiej zrobic na wlasna reke jesli ma sie troche skilla.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Remont

                        Jeśli remont, to tylko przemyślane rozwiązania. Ja już się nauczyłam na swoim przykładzie. Zmiany mogą nas potem sporo kosztować. Jeśli natomiast szukasz inspiracji, to możesz zastanowić się nad pomysłem wykorzystania fotoobrazów. Jest, to pomysł o tyle fajny, że na płótnie malarskim mogą znaleźć się Twoje ulubione zdjęcia. Warto postawić na jakość i druk hp latex III, który jest zdrowszy i lepszy niż ekosolventowy. Szukaj oznaczeń GreenGuard i NordicSwan. Z ciekawszych firm w tym zakresie warta rozważenia jest na pewno Picassi. Warto zajrzeć tam i poszukać dla siebie inspiracji.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Remont

                          Znacie moze jakas sprawdzona ekipe z Warszawy?

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Remont

                            Remont to ogromne wyzwanie dla każdego, szczególnie dla początkujących. Trzeba wiedzieć co kupić, co z czym połączyć itp. muszę wybrać dobrej jakości kotwy i śruby.
                            Last edited by gagatka; 21-07-2020, 13:07. Powód: link

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Remont

                              Polecam bardzo ciekawy artykuł
                              Last edited by gagatka; 21-07-2020, 13:08. Powód: link

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Remont

                                Napisane przez kevinsp5 Pokaż wiadomość
                                u mnie również przydałby się remont ile taka firma kosztuje? U nie jest tego sporo dach , grzyb w pokoju;/ stara wanna co ma już ż tyle samo lat co ja;
                                Na grzyba są sposoby i to nie takie drogie, u nas firma Hydroprofil zrobiła odgrzybianie. Dla zdrowia i komfortu całej rodziny lepiej szybko się dziadostwa pozbyć ze ściany.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X