Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wypożyczalnia samochodów w Krakowie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Wypożyczalnia samochodów w Krakowie

    Witam,

    Nigdy nie korzystałem z wypożyczalni i w sumie nie mam zamiaru tego robić. Nawet pomimo tego, że aktualnie nie mam sprawnego auta, bo miałem stłuczkę nie ze swojej winy. Być może dla kogoś będzie przydatna informacja, że można korzystać z systemu Bezpośredniej Likwidacji Szkody – BLS (http://bezposrednialikwidacjaszkody.com.pl/). Dzięki temu rozwiązaniu, szkodę komunikacyjną zgłasza się do swojego ubezpieczyciela, a nie ubezpieczyciela sprawcy. Aktualnie moje auto jest w warsztacie ale do końca tygodnia mają skończyć go reperować.

    Pozdrawiam wszystkich!!!!

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Wypożyczalnia samochodów w Krakowie

      Jeśli dysonujecie większą kwotą pieniędzy i cenicie sobie komfort aut klasy premium, to na xxx można zakupić sprawdzone modele marek tj. Mercedes czy BMW.
      Last edited by disne; 26-08-2020, 18:44. Powód: link

      Skomentuj


        #18
        Odp: Wypożyczalnia samochodów w Krakowie

        Fajna sprawa. Żałuję, że nie znałam wcześniej takiej możliwości. Na tyle ile jest mi potrzebne auto, to by w zupełności wystarczyło. A tak.. kupiłam nowe i teraz mam na głowie wszystkie ubezpieczenia poczynając od xxx.
        Last edited by disne; 26-08-2020, 18:45. Powód: link

        Skomentuj


          #19
          Odp: Wypożyczalnia samochodów w Krakowie

          Strasznie wysokie ceny ;/

          Skomentuj


            #20
            Odp: Wypożyczalnia samochodów w Krakowie

            W najbliższych dniach znalazł bardzo stromy serw po dzierżawie samochodów koło bądź którego portu lotniczego świata. Przyjemny wybór i dobre ceny, doradzam wszystkim!
            xxx
            Last edited by disne; 26-08-2020, 18:45. Powód: link

            Skomentuj


              #21
              Odp: Wypożyczalnia samochodów w Krakowie

              Czy ktoś korzystał z Panka? Nie mam samochodu, a czasami dystans który muszę przebyć jest dosyć duży i zastanawiam się nad wypożyczanie u nich.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X