Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Letnie zabawy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Letnie zabawy

    Drodzy Rodzice, w co bawicie się z dzieckiem i jak często wybieracie zabawy na powietrzu?
    5
    jeździć na rowerku 

    20,00%
    1
    bawić się w piaskownicy
    60,00%
    3
    bawić się w "ganianego"
    0,00%
    0
    bawić się w "chowanego"
    0,00%
    0
    spacerować po parku
    20,00%
    1
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Letnie zabawy

    Jako mama z dziećmi spędzam dużo czasu a zwłaszcza na świeżym powietrzu, nawet jak pada zakładamy deszczówki i uciekamy na dwór. Moje dzieci bardzo lubią tam spędzać czas. Bawimy się w parku w chowanego, w ganianego, spacerujemy, jeździmy na rowerkach, chodzimy na plac zabaw, jeździmy na działkę aby podlewać kwiatki i warzywka. Uważam że dla dzieci czas spędzony na dworze jest frajdą a ja wiem że świeże powietrze dobrze na nich wpływa, dotleniają się. Latem w ogródku rozkładamy mały basenik i dzieci się chlustają w wodzie, często wynoszą zabawki do ogródka i tam się bawią, bardzo lubimy wyjezdżać do lasu, robimy sobie piknik rodzinny, gramy w tenisa, babinktona i w piłkę, odwiedzamy gospodarstwa agroturystyczne, jeżdzimy nad jezioro
    Attached Files
    Last edited by sylciar; 04-07-2012, 19:39.
    Doriaś ur.17.03.2008




    Tristaś ur. 11.03.2010

    Skomentuj


      #3
      Odp: Letnie zabawy

      Jestem mamą dziesięciomiesięcznej córeczki i chociaż jeszcze nie chodzi uwielbiamy świeże powietrze a przede wszystkim polane w lesie na, którą uwielbiamy przychodzić . Bierzemy zabawki , kocyk i piłkę , którą uwielbia Natalka . Siedzimy wraz z tatą i turlamy piłkę do siebie a wtedy Natalka promienieje Śmieje się głośno i bije brawo
      Jeździmy nad jezioro a także wychodzimy na plac zabaw , który mamy blisko domu. Gdy jest ciepło Natalka chlapie się w basenie a gdy za oknem chlapie deszcz "tarzamy" się po łóżku i się tulimy oraz ja "kradnę" jej całusy )

      Skomentuj


        #4
        Odp: Letnie zabawy

        Letnie zabawy z maluszkami są najlepsze (rozkoszniaki robią w wodzie super minki), ja zwykle jeszcze biorę jakiś mały dmuchany basenik do lepszej zabawy.
        Teraz mam taki z muchomorkowym kapeluszem: o taki !
        Słodko wygląda i w ogrodzie od razu widzę czy bejb siedzi i się chlapie, czy mi próbuje uciec.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Letnie zabawy

          Moje dzieci spędzają każdą chwilę (gdy nie leje i głów sztormowo nie urywa) na dworze. Dba o to głównie moja mama, która u nas spędza lato. Mamy za domem mały ogródek, a w nim kącik, gdzie dzieci się bawią. Jest tam basen/trampolina, stolik i krzesełka, kuchenka z plastikowymi naczyniami, szafkami, zlewem, piekarnikiem, zegarem. Mój młodszy (dwulatek) może godzinami bawić się ową kuchenką, układając sztućce, "myjąc" naczynia, "gotując" zupki z chwastów
          Starszak uwielbia rysowanie, malowanie, lepienie, więc częściej spędza czas przy stoliku. Ma też swoją hodowlę ślimaków W uplane dni dzieci chlapią się w baseniku. Jednak najczęściej idą na długi spacer z babcią, na pola albo do parku.
          Starszak ma od niedawna gokarda, młodszy przymierza się dopiero do rowerka.
          Uwielbiają obaj zjeżdżalnie, więc bawią się na takich placach, gdzie można się powspinać i pozjeżdżać.
          Na dole w domu mamy duży salon, przednia jego część to bawialnia. Dzieci mają tam dywanik w uliczki i dwie szafki z wsuwanymi pudłami pełne zabawek typu klocki, autka, drewniany pociąg z torami, segregatory, puzzle, tory przeszkód dla kulek, książeczki i rysowanki. Jak pada, to bawią się w domu.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Letnie zabawy

            Witam,
            ja ze swoimi dziećmi spędzam dużo czasu w parkach i na placach zabaw. Ale czasami, gdy pogoda nie dopisuje i trzeba zostać w domu zawsze gramy w planszowe gry edukacyjne, które zamawiam na stronie pomyslowamama.pl. Dzieci mimo brzydkiej pogody za oknem świetnie się bawią i bardzo dużo uczą

            Skomentuj


              #7
              Odp: Letnie zabawy

              codziennie, spacer i np. plac zabaw

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Letnie zabawy

                najlepszą letnią zabawą jest zabawa w ruchy, my gramy w babinktona, w ping ponga stołowego, w rzucanie lotkami i w piłkę

                Skomentuj

                       
                Working...
                X