Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Taka jestem"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Konkurs "Taka jestem"

    Weź udział w naszym konkursie i wygraj wspaniałą bajkę "Biała i Strzała podbijają kosmos"!

    Zadanie konkursowe:
    Napisz jakim zwierzęciem chciałabyś być i dlaczego?


    Autorki najciekawszych wpisów nagrodzimy bajką!



    Czytaj więcej o nagrodzie >>>

    Nagrodę zdobywają użytkowniczki o nickach:

    1. szymaka
    2. justynarojek
    3. madzialuzak
    4. natiwojtek
    5. pero33
    6. Justi1983
    7. hennex38
    8. iwonciaaa
    9. liidzia
    10. zebrrra

    Serdecznie gratulujemy! Laureatki proszone są o sprawdzenie skrzynki profilowej na www.ja.w.polki.pl


    UWAGA!!!
    posty konkursowe prosimy zamieszczać jako posty a nie nowe wątki



    Nagradzamy 10 odpowiedzi!



    Konkurs trwa od 07.03 do 21.03.2011 roku!


    Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi najpóźniej 25.03.2011 roku.

    Życzymy przyjemniej zabawy.



    ZASADY KONKURSU:

    1. Konkurs "Taka jestem" zostanie przeprowadzony na forum mamacafe.pl

    2. Zostanie wybranych 10 najciekawszych wpisów, których autorzy otrzymają płytę "Biała i Strzała podbijają kosmos"

    3. Wypowiedzi będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl. oraz polki.pl

    4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.

    5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie 07.03 do 21.03.2011 roku.

    6. Jury podejmie decyzję do 25.03.2011 roku i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na www.ja.w.polki.pl, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców najpóźniej 90 dni po rozwiązaniu konkursu.

    7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.

    8. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w Internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.

    9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.

    10. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-maliowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.

  •    
       

    #2
    Odp: Konkurs "Taka jestem"

    Chciałabym być dużym ptakiem najlepiej albatrosem i przemierzać świat wzdłuż i wszerz. Polatać nad Oceanem Spokojnym, pozwiedzać miejsca do których mam teraz zbyt daleko a potem usiąść i przekąsić małą rybkę :-)

    Skomentuj


      #3
      Odp: Konkurs "Taka jestem"

      Zastanawiam się jakie zwierzątko mnie najbardziej fascynuje... i dochodzę do wniosku, że nie ma takiego jednego, jeśli by się tak dało zrobić to chciałabym przejąć cechy wielu różnych zwierząt i tak: mieć sokoli wzrok, smukłą sylwetkę gazeli, siłę i odwagę lwicy, mądrość sowy (chociaż szczerze to nie wiem czy jest taka mądra ), pływać jak ryba, by moja miłość i przywiązanie były czyste i bezinteresowne jak psa do człowieka, a na koniec coś z kota, czyli to, że zawsze spada na cztery łapy i idzie dalej przed siebie.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Konkurs "Taka jestem"

        Może wydawać się Wam to śmieszne, ale chciałąbym być zyrafą Na prawdę! Chciałąbym dowiedzieć się jak to jest mieć tak długą szyję, chciałabym wiedzieć czy ciężko taką szyją się kręci, schyla itd. Zastanwiam się jak to jest widzieć wszystkich z góry....do tego mieć tak chude i wysoki nogi, to musi być na prawdę trudne chodzić na takich patykach. A jednak, żyrafy to potrafią, ba nawet umieją biegać! Chciałąbym być choć na chwilę żyrafą ponieważ wiem, że w zoo robi ona niesamowite wrażenie - wszyscy chcą ją zobaczyć a nawet dotknąć!
        Gdybym była żyrafą zorganizowałabym konkurs na najdłuższy szalik zrobiony na drutach, oraz na najwyższe kozaki na świecie! No bo przecież żyrafa też musi ładnie wyglądać

        Skomentuj


          #5
          Odp: Konkurs "Taka jestem"

          Dosc trudne pytanie jesli by sie nad tym glebiej zastanowic
          Poziom rozwoju spoleczenstwa mozna mierzyc jego stosunkiem do zwierząt...w naszym ( i nie tylko) spoleczenstwie niestety ciezko byc zwierzeciem.
          Jesli juz musialabym zdecydowac sie na jakies zwierze...wybralabym orla.
          Ten majestatyczny, rzadki ptak cieszy sie sympatia chyba kazdego Polaka za sprawa wizerunku orla bialego jako godla Polski.
          Orly sa drapieznikami, stoja na szczycie piramidy zywieniowej - nie maja naturalnych wrogów co jest duzym plusem Malutki minusik za menu orlów...mysl o zjedzeniu jakiegos gryzonia nie jest zbyt mila, ale w ostatecznosci do zaakceptowania
          Chciałabym wzbić się w przestworza i patrzeć na świat z góry jak ptak, latałabym tak bez końca. Chcialabym poczuć się w pelni wolna jak ptaki w locie.


          .

          Skomentuj


            #6
            "Taka jestem"

            "Czy być papużką? I szeptać coś na uszko
            Czy zostać konikiem? Odprawiać skoki dzikie
            A może hipciem wielkim? I w wodzie puszczać bąbelki?

            Zostanę jednorożcem
            Magicznym, pięknym, śmiałym
            Tak bardzo dziś potrzebnym
            Tak bardzo dziś kochanym.

            Pojawię się w snach dzieci,
            Przekaże mądrość świata
            Zabiorę w podróż życia
            Pokażę im lot ptaka.

            Pokażę świat biedronki,
            Pokażę świat bez wojen
            Poczują się bezpiecznie
            Ukoją lęki swoje.

            A potem znów wrócimy
            Do łóżka wygodnego
            Wtulimy się w kołderkę
            Wtulimy się w podusię
            Z pięknego jednorożca zamienię się w mamusię"

            Skomentuj


              #7
              Odp: Konkurs "Taka jestem"

              Chciałabym być koniem, ale nie pociągowym,
              a pięknym arabem wyścigowym.
              Dbano by o mnie, troszczono,
              pielęgnowano i odpowiednio karmiono.
              Przechadzałabym się po wybiegu z łbem dumnie podniesionym,
              z namaszczeniem lśniącym, bo wyczyszczonym.
              Każdy chciałby mnie posiadać,
              ujeżdżać, siodło wkładać.
              Ja jednak tylko niektórym bym na to pozwoliła,
              nieuprzejmych od razu z grzbietu zrzuciła!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Konkurs "Taka jestem"

                Chciałabym być kotem
                Wylegiwać się całymi dniami na kanapie, łapiąc i magazynując każdy promień wiosennego słońca.
                Gdy miałabym dobry humor - mruczałabym.
                Gdyby ktoś mi podpadł - pokazywałabym pazurki.

                Chciałabym być tak zwinna i gibka jak kot, umieć tak sprytnie się wspinać jak on.
                I tak jak kot elektryzować moich wielbicieli

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Konkurs "Taka jestem"

                  Chciałabym byc, małą, ciemno-futerkową małpką.
                  małpką skaczącą po drzewach,
                  jedząca moje ulubione banany,
                  chciałabym mieszkac w dżungli i
                  byc tak zwinna i wygimnastykowana.
                  Małpką dlatego, że
                  różni je od nas niby nic a zarazem tak wiele.
                  Chciałabym byc małpką dlatego,że małpka szczerze się usmiecha,
                  ma smieszny wyraz twarzy,
                  dlatego, ze małpki mają fajne usposobienie i
                  są przytulne.
                  Dlatego małpką, bo one widzą świat innym jakim jest,
                  ale troszczą się o potomstwo i są zadziwiajace,
                  Mają w sobie uczucia.
                  Doriaś ur.17.03.2008




                  Tristaś ur. 11.03.2010

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Konkurs "Taka jestem"

                    Chciałabym być psem
                    Bo pies bardzo przyjaznym zwierzęciem jest.

                    Czy to szczeniak, czy też nie..
                    Czy jest rudy i bury, czy też ponury i zabawny.
                    To i tak każdy dotknąć go chce.

                    Naprawdę chciałabym być psem
                    Bo mogłabym kochać ludzi
                    pomimo krzywd mi przez nich wyrządzonych.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Konkurs "Taka jestem"

                      Chcialabym zostac Bocianem.
                      Wszyscy kochamy bociany, to takie sympatyczne, pozyteczne ptaki no i przynosza dzieci
                      Nawet klinika w której przyszedl na swiat nasz kochany synek nosi jego imie
                      Wiosna i latem mieszkalabym w Europejskiej Wiosce Bociana, we wsi Pentowo na Podlasiu, razem z pozostalymi 46 przedstawicielami bocianiego rodu.
                      Pózna jesienia opuszczlabym razem z Mezem (wkoncu bociany to monogamisci - kochaja tylko raz) polozone malowniczo nad rozlewiskami Narwi siedlisko i udawalabym sie na wakacje w cieple kraje
                      Zyc nie umierac . . . .

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Konkurs "Taka jestem"

                        Jakbym miała wybierać to chciałabym być pieskiem domowym. moje życie układa się tak jak chce,więc piesek dlatego że ma podobne życie do człowieka. byłamym takim małym pieskiem yorkiem który wylegiwał by sie na kanapie, jedzonko miałby podstawione pod nosek, chodził na spacerki ze swoją panią. a to wszystko dlatego że jestem wygodna i takie życie byłoby dla mnie w sam raz.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Konkurs "Taka jestem"

                          Ja bardzo chciałabym być Rybką Mini Mini,dlaczego?

                          Nie chciałabym mieszkać w otchłani daleko,
                          gdzie nie sięga wzrok.
                          I żyć sobie pośród rybek tylu,że nie zliczę ich przez rok.

                          Chcę być taką rybką małą,która choćby w kącie stała,
                          wciąż od nowa,i bez końca wszystkie dzieci rozbawiała.
                          Łuski mieć lśniące jak gwiazdy nocą,
                          mknąć w przestworzach telewizora,zachwycając swoją mocą.

                          Bo tylko z jej przyjaciółmi poznaję świat,
                          z Noddym dziś zaniosę Tessi,piękny i pachnący kwiat.
                          Z Bobem Budowniczym,choć mu nie pomoge w niczym,
                          poznam maszyn wielkich życie,o koparce marząc skrycie.

                          A kto w podróż mnie zabierze?To Adibu nasz jak wiecie,
                          najodważniejszy chłopiec na calutkim świecie.
                          A ogrodnik Gordon nauczy mnie szybko,
                          jak posadzić groszek,marchewkę i inne warzywko.

                          Wszystkie dzieci,małe,duże,
                          zabierałabym w swe podróże.
                          Zabawa i radość,to moje zadanie,
                          włączcie telewizor,a zagoszczę na ekranie.

                          I wtedy też mogłabym w końcu,
                          zabrać wszystkie dzieci na mnóstwo wycieczek,
                          w cudowny mój świat przepięknych bajeczek.

                          Last edited by tomatoss; 08-03-2011, 20:07.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Konkurs "Taka jestem"

                            Ze wszystkich zwierząt najbardziej chciałabym być pumą-dziką, niezależną, majestatycznie piękną,tajemniczą i nieodgadnioną.Puma to bardzo szybkie zwierze,bezlitosny morderca ale w dzisiejszym świecie trzeba mieć w sobie coś z mordercy by nie zginąć i nie dać się zadeptać innym.To matka,która broni swych młodych do utraty życia ,to zwierze jednym słowem z osobowością i to właśnie nią chciałabym być.Jestem bowiem osobą z charakterem,troszkę dziką i nieokiełznaną i matką,która za swą rodzinę oddałaby wszystko łącznie z życiem.Tak więc wbrew pozorom z taką pumą wiele mnie łączy ale zastrzegam,że musiałaby być to puma dziko żyjąca bo podobnie jak ona tak i ja w niewoli tracę siły i umieram.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Konkurs "Taka jestem"

                              Zdecydowanie i bezdyskusyjnie chciałabym dzielić swoją ludzką naturę z białym tygrysem. Dlaczego ? Bo to szlachetny, honorowy, niepowtarzalny i piękny zwierz Z racji wyjątkowego wyglądu pożądany, na jego nieszczęście.
                              W sytuacjach zagrożenia daje z siebie wszystko, a jego ryk powoduje drżenie powietrza i szacunek pośród wszystkich 'braci mniejszych'. Chciałabym odczuć tą moc na własnej skórze... I do tego tak wyglądać, tak wyjątkowo.
                              Czasem tak się czuję, jakbym była tą białą tygrysicą - urzekam wyglądem, ale jestem wyalienowana, wrażliwa, łaknąca ochrony i stabilizacji, które mnie uratują... :]
                              No i kocham tygrysy od zawsze, od kiedy pamiętam - to były i są najpiękniejsze zwierzęta stąpające po tym naszym globie.
                              Last edited by Katjen27; 08-03-2011, 16:10.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X