Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wanienka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    wanienka

    Kupowalyscie najzwyklejsza wanienke dla malca http://allegro.pl/kolorowa-wanna-wan...102868607.html czy moze bardziej nowoczesna ?
  •    
       

    #2
    Odp: wanienka

    Ja dla straszego synka miałam taką najzwyklejszą, teraz tez zamierzam taką kupić. Wanienka jak wanienka, doskonale spełnia swoje funkcje - dziecko i tak bezpieczniej czuje się w ramionach rodzica, niż kładzione na tej dodatkowej wkładce w bardziej wypasnych wanienkach.

    Skomentuj


      #3
      Odp: wanienka

      tak zaoszczędzi się miejsce i wyrzuci w błoto masakryczną sumę pieniędzy bo się parę misięcy nie chcę troszke pomęczyć.
      Aczkolwiek jak kogoś stać to niech wyrzuca sobie swoje pieniażki, nic mi do tego oczywiście, ja wolałam kupić normalną wanienkę na początku nosimy ją do pokoju na stół ( nie jest to żaden problem) a potem kucnąć przy wannie też nie problem. Tak kąpałam starszych synów i teraz córkę też. A pieniądze zaoszczędzone wolałam wydać na konkretne rzeczy.


      Skomentuj


        #4
        Odp: wanienka

        Nie powiem fajna ale ja też tyle bym za nią nie dała. Miałam zwykłą i jakoś wspominam kąpiel bardzo dobrze



        Skomentuj


          #5
          Odp: wanienka

          miałam zwykłą wanienkę - OK dało się przeżyć, ale stawiana na dwóch krzesłach i noszona od łazienki (małej i ciasnej) do pokoiku "odbijała" się na moim kręgosłupie - poza tym kąpiel też była dla mnie w takiej mocno schylonej pozycji niewygodna. Potem znów odnoszenie jej po kapieli i wylewanie wody. Oczywiście można to przeżyć ........ale jak ktoś lubi sobie życie umilać to jednak polecam komodę kąpielową.
          Przy drugich dzieciach takową zakupiłam (firma nie ma wielkiego znaczenia, ale polecić mogę bo się sprawdziła rewelacyjnie: COSATTO)
          komoda: wanienka+przewijak do tego półeczki na najpotrzebniejsze artykuły a to wszystko mobilne bo na kółkach i zwrotne aaaa i wężyk do wypompowania wody. Kąpiele były dla mnie przyjemnością, lekkością i mając porównanie żałują, że tak się męczyłam wcześniej. Oczywiście też miałam koszty na uwadze przy pierwszym dziecku, też uważałam że to strata pieniędzy....no ale jednak dziś uważam, że to wygoda. Komoda nie zajmowała dużo miejsca, była zgrabna a przewijak i tak był potrzebny więc razem z półkami gadzet się przydał baardzo.
          Co do finansów takiego zakupu - jak się kupi dobrą komodę, to z wielkim powodzeniem sprzeda się ją na np allegro. Kupując używaną w bdb stanie oszczędza się połowę sumy nowej, sprzedając najczęściej koszt zakupu się zwraca - pod warunkiem, że komoda będzie w stanie nadal bdb.







          Skomentuj


            #6
            Odp: wanienka

            U nas też jest zwykłą wanienka i póki co bardzo dobrze się sprawuje,ważne jest jej jakość,najzwyklejszy plastik jest moim zdaniem mało stabilny i przez to niebezpieczny podczas kąpieli.

            Skomentuj


              #7
              Odp: wanienka

              W kwestii przyrządów potrzebnych przy kompleksowej pielęgnacji dziecka oparłam się na produktach firmy OKT kids. Najpierw kupiliśmy przewijak, potem wanienkę, a jak przyszedł czas na załatwianie się „po dorosłemu” to zainwestowaliśmy w nakładkę na sedes. Ważne jest to, że wszystkie produkty są bardzo dobre jakościowo i służą nam do dziś.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: wanienka

                Jeżeli mam być szczera to pierwszy raz słyszę o takiej firmie,ale dzięki za namiar- w wolnej chwili na pewno tam zajrzę i napiszę swoją opinię na forum Zapraszam także do nas,mamy szeroki wybór mebli dla dzieci w każdym wieku.

                Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 05-06-2014, 16:34.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: wanienka

                  Ja mam najzwyklejszą na świecie, nie ma co przepłacać moim zdaniem.
                  Wiem, że często używane są teraz też te wiaderka, ale jakoś mnie one nie przekonują. Dziecko takie w tym zgniecione, ani ręki włożyć ani nic, w wanience się może wyłożyć jak odprężony króliczek, ha ha takie porównanie bo mam królicę w domu i jak czuje się bezpiecznie to się tak na dywanie wykłada jaka długa a to wiaderko uniemożliwia taką pozycje...
                  Attached Files

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: wanienka

                    Ja się nie wygłupiam z wanienką bo nawet nie wiem jak długo będę w niej kąpać swojego maluszka. Więc mam jedną ale bez stelażu, będę ją kłaść na stoliku. A przy kąpieli do pomocy mąż, więc o kręgosłup i noszenie wody się nie martwię

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: wanienka

                      Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                      Ja się nie wygłupiam z wanienką bo nawet nie wiem jak długo będę w niej kąpać swojego maluszka. Więc mam jedną ale bez stelażu, będę ją kłaść na stoliku. A przy kąpieli do pomocy mąż, więc o kręgosłup i noszenie wody się nie martwię
                      U nas stelaż był gratis, ale w sumie będę chyba trzymać wanienkę na szafce w łazience. A taka nowa wanienka na allegro kosztowała mnie 19 zł.
                      Acha, zdjęcie jest z aukcji, tak dla jasności, też mam jedną wanienkę, niebieską

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: wanienka

                        TYlko 19 złotych za wanienkę ze stelażem? Woow w szoku jestem i co stabilny jest?

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: wanienka

                          Tak, ale ja stelaża nie będę używać w ogóle, więc mi jest zbędny, wanienka będzie w łazience na szafce trzymana a po kąpieli chowana.
                          A tak na marginesie, to ja nie zamawiałam tego stelaża, przysłali gratisowo

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: wanienka

                            ja wanienki nie kupowałam, ale dostałam taką zwykłą tradycyjną bez bajerów ;p, ale mam z nią problem taki, że jest za duża i strasznie zagraca mieszkanie, także polecam mniejsze

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: wanienka

                              My mieliśmy zwykłą , ale z takim wbudowanym termometrem. Fajna sprawa, bo wiadomo było czy woda jest odpowiednia.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X