Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dobry stomatolog

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dobry stomatolog

    Doświadczenia z dentystami bywają różne, przynajmniej w moim przypadku. Tak naprawdę przekonałam się do stomatologa dopiero w momencie, gdy zaczęłam korzystać z usług Stomatologii Przyszłości. Bardzo wysoka jakość usług, kompetentna i doświadczona Pani stomatolog, nowoczesny sprzęt i technologie. Osobiście jestem bardzo zadowolona.
    Tutaj są dane kontaktowe: xxx - jeśli ktoś zainteresowany, warto skorzystać
    Last edited by gagatka; 23-02-2021, 09:55. Powód: reklama
  •    
       

    #2
    Odp: Dobry stomatolog

    Piodent w Pruszkowie i filia w Wołominie. Naprawdę godna polecenia lecznica stomatologiczna. Cała diagnostyka i leczenie w jednym miejscu, bez bólu i bez stresu.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Dobry stomatolog

      Ja zdecydowanie mogę polecić wam specjalistów z ZiliClinic. Mój ostatni dentysta bardzo mnie zszokował gdy zauważyłam że nie dba o higienę w gabinecie... Na szczęście moje uzębienie jest o tyle dobrze że u niego byłam tylko na kontrolach ale i tak mocno mnie to obrzydziło. Gdy szukałam nowego wpisałam w google "stomatolog warszawa xxx" i na znanylekarz.pl znalazłam ich klinke niedaleko domu rodziców Poszłam w ramach testu i od 2 lat jestem stałą klientką. Polecam, bardzo profesjonalny gabinet
      Last edited by gagatka; 23-02-2021, 09:56. Powód: link

      Skomentuj


        #4
        Odp: Dobry stomatolog

        Może warto przez polecenie znajomych czy rodziny? Pewnie w okolicy dentystów nie brakuje, trzeba tylko popytać.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Dobry stomatolog

          od niedawna mieszkam w Krakowie i własnie nie wiem do jakiego dentysty się zapisać, slyszałam że ten gabinet ma bardzo dobre opinie xxx zna ktos?
          Last edited by gagatka; 23-02-2021, 09:56. Powód: link

          Skomentuj


            #6
            A ja myślę, że wiek i/lub charakter ma duże znaczenie. Córka była w wieku 2 lat i miesiąca i płakała jak tylko pani się zbliżyła. Akurat dzięki temu dało się sprawdzić Potem w wieku 2l 7m była spokojna, choć niepewna. Fakt, że byliśmy u innego dentysty, bo tamta nie przyjmowała, tym razem u pana i długo jej sprawdzał aż w końcu się zamknęła i już dalej nie chciała. Ale ogólnie było dobrze. Polecam też czytać książki o wizycie u dentysty. My mamy kilka na stanie.
            Mogę równiez polecić tego dentystę z Gdyni. Świetne podejście do dzieci.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X