Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co zrobić aby mąż rzucił palenie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Co zrobić aby mąż rzucił palenie?

    Jestem w ciąży i nie chciałabym, aby zwłaszcza teraz dym papierosowy zaszkodził naszemu maleństwu. Może powinnam kupić jakiś preparat mężowi, aby przestał palić? Mój brat zaczął niedawno zażywać Tabex i widzę, że nie ciągnie go na razie, żeby zapalić. Zawsze warto spróbować. Cytyzyna zawarta w tych tabletkach wspomaga rzucenie nałogu i zapobiega dalszemu uzależnieniu. A efekty rzucenia palenia też są złagodzone.
  •    
       

    #2
    Odp: Co zrobić aby mąż rzucił palenie?

    Najważniejsza jest silna wola i chęć pokonania nałogu. Jeśli Twój mąż nie chce rzucić palenia i mu na tym nie zależy to po prostu tego nie zrobi. Na siłę nic nie zdziałasz.
    Perfumeria internetowa https://esentire.pl

    Skomentuj


      #3
      Odp: Co zrobić aby mąż rzucił palenie?

      Porozmawiaj z nim, ale to on powinien podjąć decyzję.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Co zrobić aby mąż rzucił palenie?

        Niedawno udało mi się namówić mamę na rzucenie palenia, wraz z nowym rokiem rzuciła, nie było jej na pewno łatwo, prób rzucenia też było kilka ale dzięki recigarowi się udało, to że przestała palić z dnia na dzień ją bardzo zmotywowało i widzę ze dało powera do walki

        Skomentuj


          #5
          Odp: Co zrobić aby mąż rzucił palenie?

          Wspierać i pokazywać plusy nie palenia, że się będzie lepiej czuł, poprawi mu się kondycja a ile kasy zaoszczędzi, możesz mu też podpowiedzieć np. recigar, te tabletki sa bardzo skuteczne, pomagają zmniejszyc głód nikotynowy

          Skomentuj


            #6
            Odp: Co zrobić aby mąż rzucił palenie?

            bardzo trudny temat... z doświadczenia wiem, że nic nie zdziałasz, jeśli palacz sam nie chce rzucić. Jednak słyszałam kiedyś o sposobie, dość dziwnym i nie wiem, czy skutecznym, ale może warto spróbować - aby pozwolić (zmusić niejako) palaczowi palić papierosa za papierosem. Ponoć działa, ale nie wiem, nie próbowałam.

            Gosia,
            lakiernik Poznań

            Skomentuj

                   
            Working...
            X