Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Urlop wychowawczy na blizniaki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Urlop wychowawczy na blizniaki

    Napisane przez fasOla08 Pokaż wiadomość
    suuuuuper!! ja chyba nie wystąpie do sądu, na bank odrzucą mi w Kielcach w SKO moje odwołanie (jedna już próbowała) a WSA też jest w Kielcach więc nie wydadzą sprzecznej z SKO decyzji. Złość we mnie wzbiera jak o tym myślę, ale nie damy rady bez tych pieniędzy jak wstrzymają moje małe muszą mieć specjalne mleko bez laktozy a to koszt 300zł/m-c to 400zł niby nic, ale ratuje nas....chyba, że pójde do pracy na nocną zmianę gdzieś to się może ciągnąć w nieskończoność. A to co pisały dziewczyny na Gazeta.pl że odwołują się do NSA - w bazie orzeczeń WSA znalazłam wyrok w Kielcach - odmawiający - nie startuję zatem
    ja tez Sko i WSA ma mw olsztynie i sko wydalo negatywna ja kdla mnie decyzje a wsa jak narazie nie. Wiec probouje i ty probuj bo mam duzo kolezanek ktore wygralo :-)

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Urlop wychowawczy na blizniaki

      no tak, ale na tej stronie Centralnej Bazy Orzeczeń Sądów znalazłam całkiem świeży wyrok WSA w Kielcach tej samej sprawy z dodatkami na bliźnięta i niestety......ni wierzę, że będzie inaczej, nie wiem jakich jeszcze argumentów musiałabym użyć żeby ich przekonać a boję się tego czekania i braku kasy
      ciekawe czy z tej TV ktoś się odezwie, czy w ogóle ich to zainteresuje







      Skomentuj


        #48
        Odp: Urlop wychowawczy na blizniaki

        Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
        ja tez Sko i WSA ma mw olsztynie i sko wydalo negatywna ja kdla mnie decyzje a wsa jak narazie nie. Wiec probouje i ty probuj bo mam duzo kolezanek ktore wygralo :-)
        słuchaj a może nr decyzji z SKO i innych pozytywnych z WSA? myślę sobie, że może im więcej im się poda tych pozytywnych decyzji to może coś im da do myślenia??







        Skomentuj


          #49
          Odp: Urlop wychowawczy na blizniaki

          wlasnie i ja sie dowiedzialam od kolezanki ze tylko na tej calej sprawei mowia wyrok i nic wiecej... wiec nei jade raczej

          Skomentuj


            #50
            Odp: Urlop wychowawczy na blizniaki

            ja się pytałam jednej z forumowiczek z gazety ile chce za udostępnienie odwołania do WSA jakie napisał jej adwokat - bo się ogłaszała. Teraz pytanie do Was - ile za takie pismo może wziąć adwokat? bo ciekawa jestem (ona chce 130zł)







            Skomentuj


              #51
              Odp: Urlop wychowawczy na blizniaki

              130 zł to trochę dużo za udostępnienie skargi do WSA, tym bardziej, że tą skargę trzeba zmodyfikowac.
              Fasola ja jestem autorką tematu na gazecie. Nie zauważyłam, że były do mnie zapytania odnośnie odwołania do WSA. Podaj mi swojego maila to się do ciebie odezwę.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Urlop wychowawczy na blizniaki

                Że też do głowy mi nie przyszło żeby żądąc pieniędzy za odstąpienie pism To tak dla żartu.
                Moje odwołania za free krążą po necie i szczerze mówiąc, to przy naszych dochodach (mam tu na myśli nas starających się o drugi dodatek) nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby prosic o jakieś pieniądze

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Urlop wychowawczy na blizniaki

                  tak myślałam, że to ciut za dużo ona chce chyba sobie tym zrekompensować zapłatę za adwokata całościowo, a nie tylko za pismo
                  Monia mój mail: malownicza2010@gmail.com. Pewnie gdybym ja takie pismo uzyskała od adwokata, to podzieliłabym się nim z każdą - kasa kasą, mnie też się nie przelewa, ale chodzi o sprawę i ideę samą w sobie. Ja dziś nie chcę nic innego niż walki z nieuczciwością. Tam na stołkach siedzą za nasze pieniądze, mają takie pensje o jakiś możemy sobie długo marzyć a nam każą się utrzymać z dwójką dzieci za 400zł/m-c plus zasiłki rodzinne (w moim przypadku całe idą na pieluchy :/ )







                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Urlop wychowawczy na blizniaki

                    Jutro sprawa, trzymajcie kciuka

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Urlop wychowawczy na blizniaki

                      i oczywiscie... przegralam;/;/;/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Urlop wychowawczy na blizniaki

                        cholera :/ no tak już chyba będzie, sprawa zaczęła być głośna to się nastawili na NIE i koniec dyskusji :/ bałwany jedne







                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Urlop wychowawczy na blizniaki

                          a wiecie co mnei boli? ze np poznan przyzjae a olsztyn nie? dlaczego moje blizniaczki sa gorsze od tych z poznania? czym??
                          ..... brak m islow!!

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Urlop wychowawczy na blizniaki

                            moze stwarzymy jakas liste internetowa gdzie wszystkie mamy sie podpisza i wtedy puscimy to do uwagi czy gdzies tam i moze wtedy bedzie jakis odzew?

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Urlop wychowawczy na blizniaki

                              Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                              a wiecie co mnei boli? ze np poznan przyzjae a olsztyn nie? dlaczego moje blizniaczki sa gorsze od tych z poznania? czym??
                              ..... brak m islow!!
                              Bez problemu dostają w Poznaniu i Rzeszowie. Reszta kraju albo się nie wypowiedziała albo jest na nie.
                              Poniżej wklejam link do wyroku z Wrocławia, gdzie mama trojaczków odwołała się do NSA. Jak będzie już wyrok NSA będzie on widoczny pod tym wyrokiem z linku wpisany na zielono

                              http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/A6E2C76937

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Urlop wychowawczy na blizniaki

                                to jest chore bo jak i poznan tak i olsztyn leza w polsce.....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X