Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

    piekne laleczki, my jesteśmy na etapie szycia ubranek dla lalek, dla barbi już powstały piękne- tak mówi córcia sukienki balowe i to aż kilka modeli i naet dla nszych maleńkich polly pocket a to juz kobietki nie lada wyzwanie

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

      Ja uszyłam póki co dla małej do lalki bluzeczke i spodneki różowe z dodatkiem panteri Miałobyć na małą ale okazało się że troszkę za małe uszyłam i zostało dla lali

      Skomentuj


        #18
        Odp: Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

        Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
        Ja uszyłam póki co dla małej do lalki bluzeczke i spodneki różowe z dodatkiem panteri Miałobyć na małą ale okazało się że troszkę za małe uszyłam i zostało dla lali
        To i córka będzie lalki stroić w ubranka

        Skomentuj


          #19
          Odp: Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

          Ja na razie szyję ozdoby tekstylane do domu, lale to ciągle zbyt wysoka szkoła dla mnie. Ale podziwiam prace mistrzyń, jak ta Tilda - bardzo mi sie podoba:

          [IMG]http://img2.*****************************/540x405_tilda-aniolek-aniol-lalka-wiosen-22111777.jpg[/IMG]

          Chociaż moja Zosia ma słabośc do takich laleczek

          więc, jesli się zdecyduje na uszycie lali, to raczej takiej jak na zdjęciu, no może włoski inne zrobię .

          I jeszcze jedna fota, z gatunnku, nie mogłam sie oprzeć :

          [IMG]http://img1.*****************************/540x405_maskotki-szyte-unikaty-7781091.jpg[/IMG]

          Skomentuj


            #20
            Odp: Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

            [QUOTE=Filipkowa;361935]Ja na razie szyję ozdoby tekstylane do domu, lale to ciągle zbyt wysoka szkoła dla mnie. Ale podziwiam prace mistrzyń, jak ta Tilda - bardzo mi sie podoba:



            Chociaż moja Zosia ma słabośc do takich laleczek

            więc, jesli się zdecyduje na uszycie lali, to raczej takiej jak na zdjęciu, no może włoski inne zrobię .


            No nie, takie fajne foty, a sie nie dodały.

            Ale jeszcze jedną fajna lale znalazłam:

            Skomentuj


              #21
              Odp: Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

              Tak , lalki te robią furorę Moja córka ma takie lalki bardzo je lubi Mi też się bardzo podobają

              Skomentuj


                #22
                Odp: Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

                Piękne zabawki. Takie lalki zawsze posiadały swoją duszę i do dnia dzisiejszego wiele osób mimo wkroczenia w dorosłość nie chce ich oddać lub wyrzucić.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

                  Napisane przez cobi Pokaż wiadomość
                  Piękne zabawki. Takie lalki zawsze posiadały swoją duszę i do dnia dzisiejszego wiele osób mimo wkroczenia w dorosłość nie chce ich oddać lub wyrzucić.
                  Ja nie mam takich pamiątek ale moja siostra już dorosła też a trzyma swe lalki ma do nich wielki sentyment

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

                    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                    Ja nie mam takich pamiątek ale moja siostra już dorosła też a trzyma swe lalki ma do nich wielki sentyment
                    to moja szwagierka ma misie i lale sprzed 2o paru lat - choc jednego misia dla Zosi i oje dziecko jak nie lubi misiów to tego polubia bardzo i tylko ten mis moze byc wozony w jej wozku

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

                      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                      to moja szwagierka ma misie i lale sprzed 2o paru lat - choc jednego misia dla Zosi i oje dziecko jak nie lubi misiów to tego polubia bardzo i tylko ten mis moze byc wozony w jej wozku
                      A moja ma teraz taką wkrętkę na miski, że ze wszystkimi chodzi spać, przynajmniej dwa musi zabrać ze sobą do żłobka część miśków ma schowaną bo już mi się na łóżku nie mieszczą jak układa je wszystkie do snu.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

                        Właśnie kiedy Wasze dzieciaki wybrały sobie ulubioną zabawkę? Ostatnio gdzieś przeczytałam że koło roczku dobrze by było żeby maluch coś miał a mój urwis nie ma nic takiego

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

                          moja panna nie ma jakos ukochanej jednej jedynej zabawki choc misa tego od siostry meza lubi szczegolnie - ale jakos nie jest dla niej konieczy, mojej kuzynki corka miala ulubionego Lumpka - taki osoiolek - kuzynka nie mogla go nawet prac w dzien bo byl placz - kupila drugiego nic nie dalo musial byc ten stary - prala go po nocach i suszyla na predce aby cora nie zauwazyla braku

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

                            Moja córka zaczęła interesować się tymi miskami jak miała około 18 miesięcy, ja nie wiem czy to jest takie dobre że dziecko sobie upodoba jedną zabawkę. Ja zawsze się zastanawiałam czemu moja Majka nie ma ulubionej zabawki a inne dzieci przynoszą ze sobą do żłobka i to dużo młodsze od mojej. Nie wciskałam jej na siłę, jak nie miała takiej potrzeby to nie, od 2 tygodni nie wyjdzie z domu bez miśka, ale staram się żeby wtedy zabierała różne, nie codziennie te same, nie chcę żeby się przywiązała to jednej, bo obawiam się właśnie tego co pisze 27otsifem że się porwie, zepsuje, zgubi etc. i będzie tragedia.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

                              po historii kuzynki naprawde jestem adowolona ze narazie Zosia nie ma jakiegos parcia straszne na jedna zabawke - bo w tym problem ze dzieci kochaja jednego jedynego i tylko tego miśka - to nic ze np. kupimy tego samego - dla dziecka to juz zupelnie inna zabawka i jest problem

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

                                No dokładnie i ja jak widzę że mała zaczyna więcej chodzić z którymś z miśków to celowo podtykam jej inne

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X