Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sposoby i rady na dobry sen :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Sposoby i rady na dobry sen :)

    Sposobów i rad na dobry sen jest mnóstwo ale do najważniejszych należą przede wszystkim:

    * wygodny materac najlepiej firmy TEMPUR ponieważ jest on wrażliwy na temperaturę ciała, ugina się pod wpływem nacisku

    * sypialnia powinna być miejscem relaksu i spokoju przede wszystkim bez telewizora

    * powinno być w sypialni cicho i ciemno a temperatura mniej więcej 18 stopni

    * pokój musi być wywietrzony

    *bardzo pomaga słuchanie relaksacyjnej muzyki

    * dobrze Nam zrobi także kąpiel z dodatkiem aromatycznych olejków

    * ważne żeby nie jeść przed snem ciężko strawnych posiłków zamiast tego najlepsza będzie lekka kolacja 3 godziny przed snem

    *wskazane jest spać od 7 do 8 godzin dziennie natomiast na osobach starszych wypada w granicach 5-6 godzin

    * powinniśmy wyciszać naszą psychikę ponieważ zdenerwowanie i zmęczenie nie pomogą nam zasnąć

    * dobrym sposobem jest usunięcie zegarka z pokoju ponieważ przesuwające się wskazówki uświadamiają nam jak mało snu nam pozostało i wtedy jesteśmy zdenerwowani

    * stwórzmy rytuał spania a mianowicie ustalmy czynności zanim się położymy (kąpiel, czytanie książki oraz szklanka mleka) będzie do znakomity sygnał dla organizmu że pora spać
  •    
       

    #2
    Odp: Sposoby i rady na dobry sen

    Ja właśnie aktualnie szukam dobrego, wygodnego materaca. Może mi coś poradzicie? Najlepiej, by był antyalergiczny, choć to da się załatwić takim antyalergicznym pokrowcem na materac, który powinien spełnić swoje zadanie dobrze.
    Last edited by gagatka; 29-09-2020, 15:44. Powód: link

    Skomentuj


      #3
      Odp: Sposoby i rady na dobry sen

      Zadbać też warto o dobrą poduszkę. Tu xxx są specjalistyczne poduszki rehabilitacyjne. Gwarantują one poprawne ułożenie kręgosłupa szyjnego podczas snu. Dzięki temu śpimy lepiej.
      Last edited by gagatka; 29-09-2020, 15:43. Powód: link

      Skomentuj


        #4
        Odp: Sposoby i rady na dobry sen

        Odpowiednie łóżko, wygodny materac i jak najmniej stresu. Wtedy człowiek śpi jak zabity i wstaje wypoczety.
        Last edited by gagatka; 29-09-2020, 15:43. Powód: link

        Skomentuj


          #5
          Odp: Sposoby i rady na dobry sen

          Ja rozwiązałam test i wyszło na to, że mam nieodpowiedni materac
          Last edited by gagatka; 29-09-2020, 15:43. Powód: link

          Skomentuj


            #6
            Według mnie, porządny materac to zdecydowanie totalna podstawa dobrego snu. Warto podpytać specjalistę w sklepie, który materac poleca i dlaczego. Także warto powiedzieć o swoich gustach, problemach jeśli takowe występują itp. a powinni dobrać odpowiedni materac do Twoich oczekiwań. Ja np. miałem okazję ostatnio rozmawiać w sprawie materaca do mojego nowego mieszkania z obsługą w sklepie Selene xxxx i po wyczerpującej rozmowie, udało nam się wybrać dobry materac, a przynajmniej mam takie wrażenie po pierwszych tygodniach z korzystania.
            Last edited by gagatka; 12-03-2021, 10:47. Powód: reklama

            Skomentuj

                   
            Working...
            X