Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

nauka poprzez komputer?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: nauka poprzez komputer?

    Mój maluszek bawi się na komputerze odkąd skończył rok, poznał dzięki temu wszystkie kolory , literki i cyferki, teraz uczymy się czytać przez komputer, nie pozwalam mu grać poprostu uczymy się grając

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: nauka poprzez komputer?

      Komputer odkąd skończył rok, rety to już przesada. I potweirdzam im więdzej komputera tym dzici częściej narzekają na nudę widzę ta zależność u swojego dziecka i staram się ograniczać mu czas spędzony przed komputerem.

      Skomentuj


        #33
        Odp: nauka poprzez komputer?

        Fajny serwis dla dzieci, nam osobiście bardzo przypadł do gustu i czerpiemy z niego wiele radości i pożytku. Wam na pewno także się spodoba !

        Skomentuj


          #34
          Odp: nauka poprzez komputer?

          Co może robić samodzielnie dzidziuś, który skończył roczek? Przcież to nie jest żadna nauka. Kolorów można się nauczyć w bardziej kreatywny sposób. Moim zdaniem 3latek to odpowiedni wiek na zainteresowanie go takimi programami i stronami edukacyjnymi - i to też pod kontrolą czasu spędzanego przed monitorem.

          Skomentuj


            #35
            Odp: nauka poprzez komputer?

            Najlepsza zabawa jest z podkładaniem własnego głosu, i potem jak dziecko zobaczy jednocześnie film i usłyszy zwierzaka mówiącego swoim głosem

            Skomentuj


              #36
              Odp: nauka poprzez komputer?

              A co ciekawego wymyśliliście dla żabki? Nie mogę się doczekać waszych pomysłów!

              Skomentuj


                #37
                Odp: nauka poprzez komputer?

                Myślę, że komputer można traktować jako narzędzie edukacyjne.
                W dzisiejszych czasach zwyczajnie nie da się tego uniknąć.
                Ale dla rocznego dziecka to mimo wszystko za szybko.
                No i nie kładłabym nacisku wyłącznie na typowo edukacyjne gry.
                Gierki w stylu tej: http://dogry.pl/farmerama też poszerzają wiedzę dziecka o świecie i fajnie wpływają na jego rozwój.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: nauka poprzez komputer?

                  Napisane przez Zaba2 Pokaż wiadomość
                  A co ciekawego wymyśliliście dla żabki? Nie mogę się doczekać waszych pomysłów!
                  Nikt tu nie zdradzi swoich pomysłów Konkurs jeszcze trwa, są jeszcze szanse na wgraną. Oceńcie sami który pomysł podoba się najbardziej. Powodzenia!

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: nauka poprzez komputer?

                    Jeśli gry edukacyjne na komputer są dostosowane do wieku dzieci i dzieci nie graja w nie nagminnie, to czemu nie.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: nauka poprzez komputer?

                      Ja też jestem zdania, że taka nauka poprzez komputer może być ok. Słuchajcie technika idzie do przodu powoli i w szkołach część przedmiotów, zajęć będzie realizowania w sieci czy przez komputer. Wiecie że są już firmy które robią monitory interaktywne do szkół? https://masteredukacja.pl/ oni na przykład, pewnie nie długo w każdej szkole takie będą, dzieciaki nie mogą być technologicznymi analfabetami. Bo takie mamy proszę państwa czasy, że muszą się zapoznać z tymi urządzeniami.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: nauka poprzez komputer?

                        Wydaję mi się, że nauka przez komputer to trochę przesada. Ja wiem, że czasy są takie a nie inne, ale podstaw wolę nauczyć dziecko sama. No przecież kolory, liczby,kształty itd. to nie jest jakaś wielka nauka, a spędzam czas z dzieckiem i buduje z nim więź.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: nauka poprzez komputer?

                          ważny jest umiar, syn chodził kiedyś na takie ćwiczenia na wzrok i tam włąsnie na komputerze musał coś robić, szukać takich samych literek na rozsypywance, szybko reagować jak jakaś tam wiewiórka coś tam pokazywąła, są wartościowe gry które mogą pomóc ale też wiadoo że nie wolno pozwolić dziecku spędzać dużo czaau przed komputerem i też koniecznie musi być zainstalowana ochrona rodzicielska by dziecko nie weszło na nieodpowiednie stroy, u nas na komputerze mamy antywirusa g data i tam poustawianą kontrolę

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: nauka poprzez komputer?

                            Jest XXI wiek, wiec nie można dziecku całkowicie zabronoć komputerów i tabletów. Nasz synek ma rok, ale jeszcze nawet bajek nie oglada. My nie mamy telwizora, więc i tak w końcu dobranocki będzie oglądał na tablecie. Ale postarmt się to odłożyć w czasie. Może jeszcze rok sie uda.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: nauka poprzez komputer?

                              Nauka to może za duże słowo, ale powtarzanie materiału jak najbardziej. Ostatnio mój starszak miał sprawdzian ze znajomości państw na mapie i powtarzanie materiału na stronie http://aztekium.pl/geo bardzo mu się przydało. Znajdują się tam testy związane ze wspomnianym przeze mnie zagadnieniem, więc młody szybko powtórzył i utrwalił materiał

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X