Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl! Co tydzień świetne nagrody!

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

    Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
    O wow szczerze mówiąc to myślałam, że w tamtym tyg ktoś był lepszy Baaardzooo dziękuję
    Kocham drewniane zabawki i będzie to idealny prezent dla dzieci w rodzinie albo poczeka na mojego synka aż będzie się uczył liczyć)
    Ślicznie dziękuję :*********************************
    Czyli redakcja nie dała się wodzić za nos
    Mikaa gratuluję i cieszę się że wygrałaś :*

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

      gratuluję

      Skomentuj


        Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

        ja również bardzo gratuluje i ciesze sie iż sprawidliwosci stało się za dość

        Skomentuj


          Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

          Ja też gratuluje !!! Zasłużyłaś MIKA !!! Oliwa sprawiedliwa a redakcja konkretna i rzeczowa :-)

          Skomentuj


            Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

            Ja również gratuluję, ja nie mam już czasu na bycie aż tak aktywną, ale po Waszych wypowiedziach wnioskuję, że tu się chyba coś niedobrego działo i aż mnie zżera od środka aby spytać co?

            Skomentuj


              Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

              Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
              Ja również gratuluję, ja nie mam już czasu na bycie aż tak aktywną, ale po Waszych wypowiedziach wnioskuję, że tu się chyba coś niedobrego działo i aż mnie zżera od środka aby spytać co?
              Po prostu ktoś pomylił konkurs najaktywniejszej fanki forum z najaktywniejszą faną nagród, mnie też aż żzera od środka, ale patrząc co tu się dzieje, poiwem szczerze że aż mi się wchodzić tu nie chce. Na początku to nawet było zabawne ale teraz mnie to irytuje żeby nie powiedzieć ostrzej. Poczytaj sobie te cenne rady to zrozumiesz, na kilka z nich odpowiedzialam, zadałam dodatkowe pytania bo wypowidź była dla mnie intrugujaca i niedorzeczna, myslisz że był jakikolwiek odzew? Przypuszczam że nawet tego nie widziała, a te niektóre cenne rady gdybym zastosowała to chyba wylądowałabym z dzieckiem na pogotowiu. Tyle napisanych postów wymagało czasu więc mogła trochę odpuścic i skupić się na jakości, bo to nie sztuka napisać ponad 1 tys postów nikomu nie potrzebnych, gdzie połowa wypowiedzi to '.... polecam serdecznie. pozdrawiam'.

              Ale jeszcze bardziej to wkurza mnie to że Redakcja tyle się stara, ostatnio było tyle różnych konkursów, nawet pytają się co byśmy wolały testować, no powiedzcie gdzie jest takie drugie forum??? I zawsze znajdą się jakieś pazerne osoby, które próbują to zepsuć. Wcześniej podobna akcja była z katalogiem produktów, głosowaniami a teraz ten bałagan na forum. na prawdę jest mi z tego powodu bardzo smutno, bo tak tu fajnie ostatnio było a teraz to nawet jak ktoś napisze normalnego posta to od razu ginie w tym gąszczu bzdur!!

              Ależ mnie sprowokowałaś do wypowiedzi ale i dobrze musiałam to z siebie wyrzucić bo inaczej chyba faktycznie przestałabym tu naglądać

              Skomentuj


                Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                Bardzo dobrze napisałaś, też jak wchodzę na forum to najczęściej korzystalam z opcji nowe posty a teraz jest śmietnik i nie ma co czytać ;/


                Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                Po prostu ktoś pomylił konkurs najaktywniejszej fanki forum z najaktywniejszą faną nagród, mnie też aż żzera od środka, ale patrząc co tu się dzieje, poiwem szczerze że aż mi się wchodzić tu nie chce. Na początku to nawet było zabawne ale teraz mnie to irytuje żeby nie powiedzieć ostrzej. Poczytaj sobie te cenne rady to zrozumiesz, na kilka z nich odpowiedzialam, zadałam dodatkowe pytania bo wypowidź była dla mnie intrugujaca i niedorzeczna, myslisz że był jakikolwiek odzew? Przypuszczam że nawet tego nie widziała, a te niektóre cenne rady gdybym zastosowała to chyba wylądowałabym z dzieckiem na pogotowiu. Tyle napisanych postów wymagało czasu więc mogła trochę odpuścic i skupić się na jakości, bo to nie sztuka napisać ponad 1 tys postów nikomu nie potrzebnych, gdzie połowa wypowiedzi to '.... polecam serdecznie. pozdrawiam'.

                Ale jeszcze bardziej to wkurza mnie to że Redakcja tyle się stara, ostatnio było tyle różnych konkursów, nawet pytają się co byśmy wolały testować, no powiedzcie gdzie jest takie drugie forum??? I zawsze znajdą się jakieś pazerne osoby, które próbują to zepsuć. Wcześniej podobna akcja była z katalogiem produktów, głosowaniami a teraz ten bałagan na forum. na prawdę jest mi z tego powodu bardzo smutno, bo tak tu fajnie ostatnio było a teraz to nawet jak ktoś napisze normalnego posta to od razu ginie w tym gąszczu bzdur!!

                Ależ mnie sprowokowałaś do wypowiedzi ale i dobrze musiałam to z siebie wyrzucić bo inaczej chyba faktycznie przestałabym tu naglądać

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                  Oj bo to się zawsze taka znajdzie co innym krew zepsuje... tak czy inaczej Dominika gratulacje i brawo do redakcji, za wykrycie oszustki

                  Skomentuj


                    Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                    jesteście aktywnymi forumowiczkami i wydaje wam się że możecie wszystkich i wszystko oceniać (jakaś wyrocznia ponad redakcją).

                    Bez przesady!
                    to że ktoś jest krótko na forum i przyciągnął go konkurs, jest pracowity i chce ten konkurs wygrać, poświęca na to swój czas i wysyłek, nie znaczy, że jest zły, abo gorszy od panienek przesiadujących na tym forum dzień i noc od wielu lat.

                    popatrzcie na to z innej strony! (nie przez pryzmat własnego nosa), może właśnie dobrze, że ktoś nowy przychodzi tu owładnięty konkursem, który ZMUSZA go do przeczytania wielu wątków. dzięki temu ma szansę zobaczyć jakie to forum jest wartościowe i na nim pozostać.


                    ja tak widzę ten konkurs, a nie na zasadzie "jestem tu od wielu lat i mam dużo postów, to mi się należy wygrana i pokłony, chociaż nie chce mi się pisać postów bo nie starczyło mi czasu i ambicji"


                    ps, to forum wcale nie staje się śmietnikiem przez to, że ktoś napisze 1000 postów przez 2 dni, redakcja nad tym czuwa by nie spamować.

                    Skomentuj


                      Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                      Dziewczyny nie ma co się kłocić, redakcja doskonale widzi treść komentarzy i ich wartość, ilosć ilością ale regulamin również mówi o ich jakości i tematyce odpowiedniej do wątku

                      Niestety też nie jestem tutaj stałym bywalcem, czasem 1 komentarz zostawie na tydzień czasem 2 , w zależności od czasu, ale często wchodze i czytam co się gdzie dzieje Niestety czasem w wątkach jak by chciało się cały czas dyskutować to byśmy musiały się powtarzać.

                      Ważne, że redakcja pilnuje tego i nagradza osoby, które rzeczywiście coś wniosły na forum i przekazały wartoścowego a nie ilościowego

                      Pozdrawiam i życzę miłego dnia no i wielu wygranych

                      P.S A ten wątek niech pozostanie dalej w miłej atmosferze do GRATULACJI :*

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                        Jeszcze ja się muszę odnieść do całej tej sytuacji, jako taki trochę forumowy pasożyt, bo raczej korzystam z niego niż piszę, a jestem tu bardzo często bo niektóre mamy mają dzieci w wieku mioch więc podpatruję co tam u nich. Ale wracając do tematu to ja również uważam że większośc postów tej autorki zgodnie z regulaminem nie powinna zostać zaliczona, wiadć że jest piasna na siłę i niekoniecznie na temat, a jesli uważa że np. pisanie życzeń świątecznych w prawie 2 tyg po świetach nie jest spamowaniem, to ciekawe co nim jest?? Może KOPIUJ WKLEJ już się do tego zalicza??

                        Fajnie się czyta dziewczyny Wasze posty, wiele Waszych rad wykorzytałam juz w swoim życiu, mam nadzieję że niedługo czas pozwoli mi by troche popisać z Wami ale faktycznie w zaszłym i jeszcze poprzednim tygodniu to tu był istny armagedon, mnie też do tego forum przyciągnął konkurs i nic w tym złego nie jest, ale trzeba trochę mieć umiaru i rozumu w tym co się robi, a nie jeszcze pisac o Was jak o jakiś panienkach siedzących tu dziń i noc - chyba ktoś pomylił osoby!

                        No nic mam nadzieję że ten tydzień też będzie sprawiedliwy, a laureatce z zeszłego tygodnia również serdecznie gratuluję

                        Skomentuj


                          Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                          Nikt nie ma pretensji to pisania 1000 postów w dwa dni tylko uważam za bezsensowne robienie kopiuj wklej i dodawanie identycznych odpowiedzi do kilku postów np o roślinach ;/




                          Napisane przez werna Pokaż wiadomość
                          jesteście aktywnymi forumowiczkami i wydaje wam się że możecie wszystkich i wszystko oceniać (jakaś wyrocznia ponad redakcją).

                          Bez przesady!
                          to że ktoś jest krótko na forum i przyciągnął go konkurs, jest pracowity i chce ten konkurs wygrać, poświęca na to swój czas i wysyłek, nie znaczy, że jest zły, abo gorszy od panienek przesiadujących na tym forum dzień i noc od wielu lat.

                          popatrzcie na to z innej strony! (nie przez pryzmat własnego nosa), może właśnie dobrze, że ktoś nowy przychodzi tu owładnięty konkursem, który ZMUSZA go do przeczytania wielu wątków. dzięki temu ma szansę zobaczyć jakie to forum jest wartościowe i na nim pozostać.


                          ja tak widzę ten konkurs, a nie na zasadzie "jestem tu od wielu lat i mam dużo postów, to mi się należy wygrana i pokłony, chociaż nie chce mi się pisać postów bo nie starczyło mi czasu i ambicji"


                          ps, to forum wcale nie staje się śmietnikiem przez to, że ktoś napisze 1000 postów przez 2 dni, redakcja nad tym czuwa by nie spamować.

                          Skomentuj


                            Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                            Napisane przez silvaneska Pokaż wiadomość
                            Jeszcze ja się muszę odnieść do całej tej sytuacji, jako taki trochę forumowy pasożyt, bo raczej korzystam z niego niż piszę, a jestem tu bardzo często bo niektóre mamy mają dzieci w wieku mioch więc podpatruję co tam u nich. Ale wracając do tematu to ja również uważam że większośc postów tej autorki zgodnie z regulaminem nie powinna zostać zaliczona, wiadć że jest piasna na siłę i niekoniecznie na temat, a jesli uważa że np. pisanie życzeń świątecznych w prawie 2 tyg po świetach nie jest spamowaniem, to ciekawe co nim jest?? Może KOPIUJ WKLEJ już się do tego zalicza??

                            Fajnie się czyta dziewczyny Wasze posty, wiele Waszych rad wykorzytałam juz w swoim życiu, mam nadzieję że niedługo czas pozwoli mi by troche popisać z Wami ale faktycznie w zaszłym i jeszcze poprzednim tygodniu to tu był istny armagedon, mnie też do tego forum przyciągnął konkurs i nic w tym złego nie jest, ale trzeba trochę mieć umiaru i rozumu w tym co się robi, a nie jeszcze pisac o Was jak o jakiś panienkach siedzących tu dziń i noc - chyba ktoś pomylił osoby!

                            No nic mam nadzieję że ten tydzień też będzie sprawiedliwy, a laureatce z zeszłego tygodnia również serdecznie gratuluję
                            w nas irytacje właśnie wywołały m.in wymienione przez Ciebie sytuacje, fajnie jak się pojawiają nowe osoby, fajnie jak po prostu rozmawiamy, prowadzimy dialog a nie monolog, są nagrody i dziewczyny "walczą" ale jak do tej pory była to walka sprawiedliwa w moim odczuciu, pojawiają się nowe osoby "pradip", "perpetua" i inne osoby które pojawiły sie po nowym roku i uczciwie w mim odczuciu "grały"dały sie nam poznać a my im - normalnie rozmawiałyśmy, a do postu koleżanki nie chce sie odwoływać bezpośrednio bo szkoda moich nerwów, a na Ciebie silvanesk czekamy i zapraszamy do dialogu

                            Skomentuj


                              Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                              haha nie widziałam tego z życzeniami Ale jak przeczytałam jak napisałyście to padłam Nie to już lekka przeginka, no ale cóż. Kiedyś w zeszłym roku w sumie też spotkałam sytuacje jak jedna osoba dodawała np w jednym wątku 5 komentarzy napisała coś za chwile dopisała itd. Rozumiem, że może się zdarzyć taka sytuacja, że coś się chce jeszcze dopisać , nie wiem czy istnieje opcja edytuj nie jestm na tyle obcykana, no ale to dobra raz, drugi moze się zdarzyć, ale wchodziłam kilka postów i w kilku tak było tzn 15 pod rząd...

                              Skomentuj


                                Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                                ,
                                nie wiem co widzicie złego w składaniu sobie życzeń po świętach ;p
                                gdyby wątek świąteczny był tylko na święta, to był by usuwany tuż po nich.
                                posty są cały czas widoczne by można było je czytać kiedy się tylko chce, nawet świąteczne posty po świętach ;p


                                ...a co do roślinek, to już przeprosiłam redakcję (nie czytałam reg. myślałam, że chodzi im o ruch)

                                uczciwie zrobiłam moje tysiąc postów w dwa dni i widzę, że niektórzy nie mogą tego znieść, ech weterani zazdrośnicy ;p , "pozdrawiam was serdecznie" hehehe

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X