Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

WygraŁam..przetestowaŁam :-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

    Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
    Szkoda, ze już nie ma tych kocyków :-((( były śliczne..
    A ja ostatnio testuje kosmetyki palmers na rozstępy..narazie jestem zachwycona..rozstępów ani śladu..
    To super że u Ciebie się sprawdzają dla mnie miały uciążliwy zapach
    Napisane przez majowa-mama Pokaż wiadomość
    Daj spokój... Pól nocy siedziałam i pisałam, żeby się zmieścić w terminie, a następnego dnia dostałam maila, że czas na składanie recenzji zostaje przedłużony ponieważ kubki zostały rozesłane z opóźnieniem.
    Tak się zraziłam, że nawet już na Aventa nie zaglądam...
    hehe ale Cię zrobili nie dziwię się że się wkurzyłaś. A jaki kubeczek testowałaś?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

      No zapach mają bardzo intensywny i nie kazdemu on pasuje ale efekty są dobre więc narazie używam :-)

      Skomentuj


        Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

        Dziewczyny kocyk monża jeszcze wygrać pisząc recenzje w Katalogu produktów na naszej kochanej stronce Babyonline, więc się brać do roboty!!

        Skomentuj


          Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

          jjmka -dobrze że piszesz bo nawet tego nie wiedziałam

          Skomentuj


            Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

            Przypominam się i proszę o głosiki z zalogowanych kont
            http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/46053

            Skomentuj


              Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

              Majowa-mama pomęczę Cię jeszcze z tym Aventem mogę? Ty wysyłałaś im na mail recenzję ze zdjęciami i do tego pisałaś na stronie philips, smyk, agito i na 3 forach tak? Wszędzie pisałaś to samo? Dużo Ci to zajęło?

              Skomentuj


                Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                Majowa-mama pomęczę Cię jeszcze z tym Aventem mogę? Ty wysyłałaś im na mail recenzję ze zdjęciami i do tego pisałaś na stronie philips, smyk, agito i na 3 forach tak? Wszędzie pisałaś to samo? Dużo Ci to zajęło?
                Testowałam kubek- pingwinek. Na każdej stronce pisałam co innego, na forum napisałam tylko na parentingu, bo w regulaminie był zapis " na jednym z forów" i nie wrzucałam zdjęć.
                Ostatecznie jak im będzie mało to im zapłacę za ten kubek...
                A siedziałam nad tym z 4 godziny, bo znaleźć na forum wątek o kubkach niekapkach łatwo nie jest, a pozatym na każdej z tych stronek, które sobie wymyślili trzeba się zarejestrować i czekać na akceptację komentarza

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                  Napisane przez majowa-mama Pokaż wiadomość
                  Testowałam kubek- pingwinek. Na każdej stronce pisałam co innego, na forum napisałam tylko na parentingu, bo w regulaminie był zapis " na jednym z forów" i nie wrzucałam zdjęć.
                  Ostatecznie jak im będzie mało to im zapłacę za ten kubek...
                  A siedziałam nad tym z 4 godziny, bo znaleźć na forum wątek o kubkach niekapkach łatwo nie jest, a pozatym na każdej z tych stronek, które sobie wymyślili trzeba się zarejestrować i czekać na akceptację komentarza
                  Widzę, że złość jeszcze Ci na nich nie przeszła...
                  Ja w regulaminie mam a) przygotuj relację z testowani wraz z foto lub wideo-recenzją b) zamieść opinię na stronach: philips, smyk, agito dodatkowo wypowiedz się na jednym z for. Rozumiem więc, że im mam wysłać recenzję ze zdjęciami plus 4 linki tak?

                  Skomentuj


                    Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                    Widzę, że złość jeszcze Ci na nich nie przeszła...
                    Ja w regulaminie mam a) przygotuj relację z testowani wraz z foto lub wideo-recenzją b) zamieść opinię na stronach: philips, smyk, agito dodatkowo wypowiedz się na jednym z for. Rozumiem więc, że im mam wysłać recenzję ze zdjęciami plus 4 linki tak?
                    Ja tego foto nie doczytałam. Jutro wracam do domu to jeszcze raz przejrzę regulamin i jesli trzeba będzie to wyślę relacje jeszcze raz, przynajmniej pójdzie mi szybciej bo jestem już wszędzie zarejestrowana

                    Skomentuj


                      Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                      Ja tym razem testuję kosmetyki Palmers na rozstępy..wygrałam w konkursie więc postanowiłam podzielić się z Wami opinią..ale to dopiero za jakiś czas :-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                        podobno ta firma jest b.dobra, ciekawa jeste Twojej opini, bo ja nie miałam jeszcze okazji ich stosowac.

                        Skomentuj


                          Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                          A ja Was drogie mamy zapraszam na konkurs który organizuję wraz z firmą Canpol babies, szczegóły na moim blogu jak zwykle http://moje-macierzynstwo.blog.pl/20...zdaje-nagrody/

                          Skomentuj


                            Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                            Napisane przez majowa-mama Pokaż wiadomość
                            A ja Was drogie mamy zapraszam na konkurs który organizuję wraz z firmą Canpol babies, szczegóły na moim blogu jak zwykle http://moje-macierzynstwo.blog.pl/20...zdaje-nagrody/
                            oj szkoda, że to dla cieżarnych lub świeżych mamusiek ;p

                            Skomentuj


                              Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                              Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                              oj szkoda, że to dla cieżarnych lub świeżych mamusiek ;p
                              Mika jeśli planujesz drugie dziecko i zbierasz już wyprawkę, Ciebie również zapraszam

                              Skomentuj


                                Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                                A ja przypominam o głosowaniu na moje zdjęcie. http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdj...85/sort:rating
                                Asiu świetny konkurs

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X