Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poznajmy się lepiej

    Napisane przez tashanka Pokaż wiadomość
    Hej, bardzo serdecznie witam wszystkich
    Napisane przez saninka Pokaż wiadomość
    Hej, miło poznać, chętnie porozmawiam na forum. A co do mnie, to wszystko przedemną :P
    Witajcie dziewczyny, napiszcie coś więcej o sobie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poznajmy się lepiej

      Witajcie Karola 26 lat, jestem świeżakiem na forum. Szczęśliwa mama czteromiesięcznej Aleksandry.

      Skomentuj


        Odp: Poznajmy się lepiej

        Napisane przez linka2609 Pokaż wiadomość
        Witajcie Karola 26 lat, jestem świeżakiem na forum. Szczęśliwa mama czteromiesięcznej Aleksandry.
        Witaj Linka Pozdrawiam serdecznie

        Skomentuj


          Moja strona

          Witam Was
          Jestem tutaj nowa, ale w świecie internetowych mam siedzę już długo. Zapraszam na swoją stronę MartynaG.pl aby dowiedzieć się czegoś o mnie
          Pozdrawiam wszystkich użytkowników

          Skomentuj


            Odp: Poznajmy się lepiej

            Napisane przez martynag_pl Pokaż wiadomość
            Witam Was
            Jestem tutaj nowa, ale w świecie internetowych mam siedzę już długo. Zapraszam na swoją stronę MartynaG.pl aby dowiedzieć się czegoś o mnie
            Pozdrawiam wszystkich użytkowników
            Witamy Cię Martyna, mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej

            Skomentuj


              Odp: Poznajmy się lepiej

              Witam serdecznie.

              Dołączyłam na forum, gdyż robiłam test ciążowy 4dni temu i wyszedł pozytywny.

              Do tej pory mieszkałam w Krakowie, ale teraz mieszkam w Brzesku. I zaczyna się poszukiwanie dobrego ginekologa w okolicy .

              Pozdrawiam

              Skomentuj


                Odp: Poznajmy się lepiej

                Napisane przez lidzia90 Pokaż wiadomość
                Witam serdecznie.

                Dołączyłam na forum, gdyż robiłam test ciążowy 4dni temu i wyszedł pozytywny.

                Do tej pory mieszkałam w Krakowie, ale teraz mieszkam w Brzesku. I zaczyna się poszukiwanie dobrego ginekologa w okolicy .

                Pozdrawiam
                Witamy i gratulujemy
                ja dobrą ginekolog mogę polecić ale właśnie z Krakowa

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poznajmy się lepiej

                  Witam,

                  też chciałabym się przywitać. Jestem tutaj od wczorajszego wieczoru i dopiero rozglądam się po babyonline. Jestem szczęśliwą mamą od sierpnia tego roku. Prowadzę bloga "Pudełko mamy".

                  Pozdrawiam serdecznie
                  http://pudelkomamy.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: Poznajmy się lepiej

                    Napisane przez pudelkomamy5 Pokaż wiadomość
                    Witam,

                    też chciałabym się przywitać. Jestem tutaj od wczorajszego wieczoru i dopiero rozglądam się po babyonline. Jestem szczęśliwą mamą od sierpnia tego roku. Prowadzę bloga "Pudełko mamy".

                    Pozdrawiam serdecznie
                    http://pudelkomamy.blogspot.com/
                    witamy

                    Skomentuj


                      Odp: Poznajmy się lepiej

                      Cześć

                      Dziś 18 tc i 5 dni ciąża pierwsza miło mi was poznać

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poznajmy się lepiej

                        Cześć! Nowy Rok zaczyna się dobrze i forum się powiększa.
                        Witamy!
                        Mnie na początku trudno się było w tym gąszczu połapać, ale jak się już trochę tu czasu spędzi, wszystko staje się jaśniejsze.

                        Skomentuj


                          Odp: Poznajmy się lepiej

                          Właśnie nie mogę się tu za bardzo połapać, bardzo mało kobiet pisze o ciąży i jej przebiegu, widzę temat ciąża i poród ale tam prawie nic się nie dzieje, czy jest jeszcze jakieś miejsce gdzie mogę zajrzeć i odnaleźć jakieś aktualne ploteczki z ciąży?

                          Skomentuj


                            Odp: Poznajmy się lepiej

                            Napisane przez ruda90mama Pokaż wiadomość
                            Właśnie nie mogę się tu za bardzo połapać, bardzo mało kobiet pisze o ciąży i jej przebiegu, widzę temat ciąża i poród ale tam prawie nic się nie dzieje, czy jest jeszcze jakieś miejsce gdzie mogę zajrzeć i odnaleźć jakieś aktualne ploteczki z ciąży?
                            ale tutaj się dzieje - tutaj nawet mamy z dzieciaczkami już po drugiej stronie brzuszka gadają chętnie o ciąży więc jak coś to pytaj i pisz my chętnie wysłuchamy i pogadamy

                            Skomentuj


                              Odp: Poznajmy się lepiej

                              Właśnie mam kilka problemów, po pierwsze słabo czuję ruchy dziecka co mnie bardzo martwi a brzuszek już mam pokaźny, 1 stycznia dzidziuś kopał jak piłkarz, nawet było widać jak brzuch się ruszał a teraz cisza, czasami kopnie leciutko i nieśmiało i martwi mnie to, druga sprawa okropnie bolą mnie sutki a konkretnie same brodawki, swędzą jak nie wiem ale dotknąć ich nie mogę bo strasznie bolą, wcieram oliwkę ale nic nie daje poradźcie coś... USG połówkowe mam 12 stycznia a wizytę dopiero 14

                              Skomentuj


                                Odp: Poznajmy się lepiej

                                Napisane przez ruda90mama Pokaż wiadomość
                                Właśnie mam kilka problemów, po pierwsze słabo czuję ruchy dziecka co mnie bardzo martwi a brzuszek już mam pokaźny, 1 stycznia dzidziuś kopał jak piłkarz, nawet było widać jak brzuch się ruszał a teraz cisza, czasami kopnie leciutko i nieśmiało i martwi mnie to, druga sprawa okropnie bolą mnie sutki a konkretnie same brodawki, swędzą jak nie wiem ale dotknąć ich nie mogę bo strasznie bolą, wcieram oliwkę ale nic nie daje poradźcie coś... USG połówkowe mam 12 stycznia a wizytę dopiero 14
                                z tymi bolącymi sutkami wiem, że tak bywa - moja siostra się na to skarżyła, nosiła bardzo delikatny sportowy biustonosz już na bardzo wczesnym etapie ciąży i też smarowała je oliwką - pod koniec ciąży ból był mniejszy z tego co kojarzę, a one bolą Cię o jakiś kontentych porach np. gdy jest Ci zimno itp. bo często przy zmianie temp. ból występuje. A w kwestii ruchów jesteś w 18 tc. więc ruchy dziecka się dopiero ze tak powiem rozkręcają, z tego co mówiła moja ginekolog to powinno być 10 ruchów lekkich i słabych na godzinę - więc może policz sobie jak to wygląda u Ciebie - połóż się na lewym boku i licz jak poczujesz ruch dziecka - możesz wcześniej coś zjeść słodkiego bo to glukoza i ruchy Maluszka powinny być mocniejsze

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X