Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie fryzury preferujecie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jakie fryzury preferujecie

    Witajcie mamy, jak obcinacie włosy. Chciałabym taką co to wymaga zero czasu a efekt jest wow. Lepiej długie bo można związać czy raczej króciutkie też praktycznie i wygodnie!
  •    
       

    #2
    Odp: Jakie fryzury preferujecie

    Króciutkie,mega wygodnie. Szybko się myje i suszy i nie wymagają specjalnego układania

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jakie fryzury preferujecie

      Ja preferuję długie włosy bo można z eksperymentować z ich uczesaniem. Często zaglądam na blogi o urodzie i szukam inspiracji. Ostatnio trafiłam na kok i warkocz dobierany w jednym. Urzekła mnie ta fryzura, szkoda tylko, że moje włosy są ciut za krótkie do niej.
      Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 22-04-2014, 12:15.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jakie fryzury preferujecie

        Ja bardzo chciałbym mieć znowu długie włosy, zapuszczam, ale co pójdę do fryzjera do daje się namówić na krótkie cięcie. Lubię zmiany i odmiany, ale długie włosy sa takie kobiece...

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jakie fryzury preferujecie

          Ja mam długi włosy, aczkolwiek też troszkę czasu minęło aż je tak zapuściłam. Najczęściej chodzę w rozpuszczonych włosach, ponieważ ładnie to wygląda a nie wymaga jakiś szczególnych zabiegów.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jakie fryzury preferujecie

            Też zapuszczam włosy ale podobnie jak cwiklak daję się namówić fryzjerce na krótkie cięcia... Obecnie mam włosy do ramion i pomyślałam że kupię doczepianą kitkę, dzięki niej powinnam powstrzymać się przed radykalnymi zmianami na głowie
            Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 14-05-2014, 14:44.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jakie fryzury preferujecie

              Ja najlepiej czuję się w krótkiej fryzurze, sięgającej tam, gdzie zaczyna się kark. tak jest najwygodniej i mniej roboty z włosami

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jakie fryzury preferujecie

                Ja noszę najczęściej warkocze, jak dla mnie jest to najwygodniejsza fryzura, bardzo chciałabym nosić rozpuszczone włosy, ale są one słabe, cienkie , puszące się i skłonne do wypadania, nijakie na fryzurę z rozpuszczonymi włosami;/

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jakie fryzury preferujecie

                  Mam długie włosy, proste łatwe w utrzymaniu. Przy małym dziecku są wygodne bo wystarczy je związać albo spiąć i jestem uczesana a nie mam czasu na jakieś fanatzyjne fryzurki, chociaż marzę o krótkich włosach

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jakie fryzury preferujecie

                    ja uwielbiam warkocze w każdym wydaniu są super kobiece
                    jestem zachwycona tą fryzurką http://szafa.pl/c16445641-plecione.html
                    ale zazwyczaj robie luźnego koka bo nie wymaga za wiele czasu i jest wygodny

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jakie fryzury preferujecie

                      Od jakiegoś czasu mam fryzurę typu bob i czuję się w niej bardzo dobrze.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jakie fryzury preferujecie

                        Napisane przez elasalata Pokaż wiadomość
                        Witajcie mamy, jak obcinacie włosy. Chciałabym taką co to wymaga zero czasu a efekt jest wow. Lepiej długie bo można związać czy raczej króciutkie też praktycznie i wygodnie!
                        Ja mam długie, lubię je podpinać lub wiązać w kucyk, posiadam też grzywkę i to jest moja ulubiona fryzura, bo wydaje mi się, że po prostu mi pasuje.
                        Jednak ostatnio zainteresowałam się fryzurami tego typu:
                        Attached Files

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jakie fryzury preferujecie

                          ale te krótkie to chyba gorzej bo tak układać trzeba ? Tak mi się wydaje
                          Ja teraz mam takie do ramion i jest mi dobrze

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jakie fryzury preferujecie

                            Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                            ale te krótkie to chyba gorzej bo tak układać trzeba ? Tak mi się wydaje
                            Ja teraz mam takie do ramion i jest mi dobrze
                            Moja koleżanka tak się nosi i strasznie sobie chwali, że za dużo czasu raczej przy nich nie siedzi, wystarcza jej czasem sama wilgotna dłoń.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jakie fryzury preferujecie

                              Tak mi się zdawało przy pierwszym wrażeniu Ale jak nie ma problemu z układaniem to taka fryzura jest fajna

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X