Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Uwielbiam słodycze

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

    Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
    a ja ostatnio mam fazę na andruty i pomarańcze..słodycze mi przeszły ale pomarańczy nie potrafię sobie odmówić..
    No dobra czasami złapię twixa he he he
    to ja miala podobnie w ciazy pomarancze byly nr jeden dla mnie - teraz Zosia je uwielbia (o dziwo nie uczulaja ja ) nawet jesli bylby jakims cudem kwasniejszy pomarancz to zje z checia

    Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
    No ja chyba tez wszystkie lubię i bardzo mnie to przeraża nie przepadam jedynie za alkoholowymi słodyczami, ale jak jest czekolada to i takie zjem
    to moj maz jest takich slodyczoholikiem strasznym - choc chudzielec ogromny, ja staram sie ograniczac z slodyczami z obawy o moje boczki - choc lubie lubie przyznac sie musze

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

      Mój Kuba pomarańcze je tak jak jabłka nie lubi się rozdrabniać A za mną teraz krówki chodzą i tak będą chodzić póki tego głodu nie zaspokoje

      Skomentuj


        #33
        Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
        Mój Kuba pomarańcze je tak jak jabłka nie lubi się rozdrabniać A za mną teraz krówki chodzą i tak będą chodzić póki tego głodu nie zaspokoje
        moja Zosia zadnych owocow tak nie kocha jak pomarancze nio moga byc jeszcze mandarynki, chyba dlatego tak lubi bo e jadlam kg w ciazy, a Lara od czasu do czasu mozna sobie pozwolic na chwilkę słabosci przeciez nawet do krowek

        Skomentuj


          #34
          Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
          moja Zosia zadnych owocow tak nie kocha jak pomarancze nio moga byc jeszcze mandarynki, chyba dlatego tak lubi bo e jadlam kg w ciazy, a Lara od czasu do czasu mozna sobie pozwolic na chwilkę słabosci przeciez nawet do krowek
          No proszę a moja pomarańczy nie chce jeść, bardzo rzadko weźmie kawałeczek i tylko sok wyssie ostatnio nawet banany przestała jeść, a kiedyś bardzo lubiła.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

            to u mnie obiadku nie musi byc byle by byly pomarancze , a i jeszcze pomelo lubi kusi mnie by sprobowac jej podac grejfruta ja lubie wiec moze Zosi tez posmakuje

            Skomentuj


              #36
              Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

              Majka też kiedyś Pemelo się zajadała, a potem się jej odwidziało, teraz tylko jabłka lubi aaaa i jeszcze granata. Nie czekaj tylko jej podaj ten grapefriut, przekonasz się lubi czy nie.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                to u mnie obiadku nie musi byc byle by byly pomarancze , a i jeszcze pomelo lubi kusi mnie by sprobowac jej podac grejfruta ja lubie wiec moze Zosi tez posmakuje
                tylko polecam grejfruta czerwonego-bardziej słodki, to możew bardziej przypadnie do gustu córci

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

                  Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                  tylko polecam grejfruta czerwonego-bardziej słodki, to możew bardziej przypadnie do gustu córci
                  nio wlasnie mąż ma kupić dzis jak bedzie wracacz montażu i będzie probowanie - moze zasmakuje bo to zdrowie, ja lubie ae jakos dlugo dlugo nie jadlam i tez chetnie zjem

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

                    My z mężem też bardzo lubimy grapefriuty, ale Majka niestety się nie wrodziła za nami jeśli chodzi o te kwestie. Nawet nie chce spróbować, jak tylko widzi co jej daje to nie chce nawet do ust wziąć, cwaniak jeden.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

                      Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                      My z mężem też bardzo lubimy grapefriuty, ale Majka niestety się nie wrodziła za nami jeśli chodzi o te kwestie. Nawet nie chce spróbować, jak tylko widzi co jej daje to nie chce nawet do ust wziąć, cwaniak jeden.
                      u nas byly testy grejfruta i Zosia początkowo podeszła z rezerową jak to ona do jedzenia innego niz zna, jak skosztowala to posmakowalo - akurat ten co kupil maż nie był bardzo kwasny

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

                        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                        u nas byly testy grejfruta i Zosia początkowo podeszła z rezerową jak to ona do jedzenia innego niz zna, jak skosztowala to posmakowalo - akurat ten co kupil maż nie był bardzo kwasny
                        trzeba trafic na dobrego grepfruta aby smakował Tak samo zresztą i z pomarańczami
                        no a z tymi krówkami tak zażarcie się zajadałam że papierwek z cukierki mi się przykleił do przełyku gdzieś ale mi już przeszło

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

                          Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                          trzeba trafic na dobrego grepfruta aby smakował Tak samo zresztą i z pomarańczami
                          no a z tymi krówkami tak zażarcie się zajadałam że papierwek z cukierki mi się przykleił do przełyku gdzieś ale mi już przeszło
                          moja panna jesli jest nawet kwasniejszy pomarancz to zje , my wczoraj podawalismy Zosi kozie mleko - mnie nosi by ograniczyc jej troche matki mleko - MM sie nie chwyci, zobaczymy co z tego wyjdzie

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

                            Ja też myślę, już młodą trochę na kozie mleko przestawiać, a ograniczyć jej pierś, bo coraz gorzej się zachowuje i coraz bardziej rozpieszcza i wymusza. Tylko nie chce mi z butelki nic ciągnać, zresztą nawet z łyżeczką mam problem.

                            Wracajac do tematu ja uwielbiam czekoladę o smaku krówki są w biedronce za 1,89 zł albo 2,19 zł Pyszna jest. Albo zwykłą białą. Są też dobre wafelki pryncypałki pysznosci

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

                              Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                              My z mężem też bardzo lubimy grapefriuty, ale Majka niestety się nie wrodziła za nami jeśli chodzi o te kwestie. Nawet nie chce spróbować, jak tylko widzi co jej daje to nie chce nawet do ust wziąć, cwaniak jeden.
                              Może spróbuj na początek pomelo? Jest o wiele delikatniejsze w smaku, może jej zasmakuje.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

                                Napisane przez smerfetkaaa8 Pokaż wiadomość
                                Może spróbuj na początek pomelo? Jest o wiele delikatniejsze w smaku, może jej zasmakuje.
                                Pomelo bardzo lubi, dużo go potrafi zjeść, jedak czerwony czy biały grapefruit jednak zupełnie inaczej smakuje. Dawno nie kupowalismy, nie wiem może teraz by spróbowała, może sie jej smaki zmieniły. Bo ona często tak ma, że coś lubi a nastenego dnia juz nie i na odwrót.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X