Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie kupujecie buty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Gdzie kupujecie buty

    Dziewczyny w jakich sklepach kupujecie buty?

    Online czy może jednak stacjonarnie?

    Może polecicie jakieś fajne miejsca, w których mozna dostać konkretne obuwie?
    http://forum.mamotoja.pl/
  •    
       

    #2
    Odp: Gdzie kupujecie buty

    Najczesciej kupuje w stacjonarnym, bo widze na zywo rozmiar i mam pewnosc, ze cos bedzie dobre, najlepiej w centrum miasta lub jakos blisko, bo wyprawa na koniec miasta z wozkiem to nic przyjemnego.

    Wyjątkiem tutaj są jednak buty dla dzieci bo te jednak wolę kupować w sklepach internetowych. W sklepach w moim mieście nie ma niestety porządnych bucików dla maluchów
    Ostatnio xxxx zamawiałam tutaj. Buty zimowe zawsze kupuję dobrej jakości.
    Last edited by disne; 25-07-2020, 00:59. Powód: link

    Skomentuj


      #3
      Odp: Gdzie kupujecie buty

      Jaxxx kupuje w Internecie. Tam jest zawsze największy wybór i mam pełne opisy danego modelu od producenta.
      Last edited by disne; 25-07-2020, 01:00. Powód: link

      Skomentuj


        #4
        Odp: Gdzie kupujecie buty

        Napisane przez taiwona Pokaż wiadomość
        Dziewczyny w jakich sklepach kupujecie buty?

        Online czy może jednak stacjonarnie?

        Może polecicie jakieś fajne miejsca, w których mozna dostać konkretne obuwie?
        Podobnie jak koleżanki zamawiam przez internet Kiedyś nie miałam przekonania do kupowania obuwia w sklepach internetowych, potem jednak zaczełam mierzyć wkładki i wpadki z nieodpowiednim obuwiem, które nie będzie na mnie pasowało już nie istnieją. W razie czego w sklepach internetowych jest 14 dni na zwrot. Sklepy stacjonarne takiej mozliwości nie dają i jesli coś nam sie spodoba w sklepie ale już w domu po zakupie nie, to nie mamy możliwości oddania.

        Jeśli szukasz butów przejściowych na zimę oraz wiosnę, polecam zerknać sobie tutaj:

        Tutaj: https://www.butyxl.pl/
        Proponuję sprawdzić

        W sklepie obecnie mają na buty naprawdę fajne promocje. Spodobały mi sie tam takie botki:
        Last edited by donat_ka; 15-10-2020, 12:13.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Gdzie kupujecie buty

          Zazwyczaj robię to w popularnych sieciówkach sklepów obuwniczych.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Gdzie kupujecie buty

            Ja lubię zamawiać przez internet, choć sklepami stacjonarnymi też nie pogardzę. Przed zakupem lubię zapoznać się z najnowszymi trendami, aby wiedzieć co w modzie piszczy. I tak dowiedziałam się, że od kilku sezonów bardzo modne są wysokie, kolorowe szpilki w kwiaty. Od razu się w takie zaopatrzyłam i jestem zachwycona! I wszyscy mnie chwalą za gust i wybór butów. A do tego są bardzo dobrze wykonane, więc posłużą mi przez lata.

            Jeśli szukacie ciekawych inspiracji na obuwie na wiosnę, polecam zajrzeć sobie tutaj
            xxxx

            Na stronie jest sporo inspiracji na obuwie.
            Last edited by disne; 25-07-2020, 01:01. Powód: link

            Skomentuj


              #7
              Odp: Gdzie kupujecie buty

              Ja lubię eobuwie.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Gdzie kupujecie buty

                Buty zwykle kupuje stacjonarnie. Muszę przymierzyć, zobaczyć jak leżą itd. To nie jest jak wiecie taka prosta sprawa Natomiast akcesoria typu wkładki, specyfiki do butów zamawiam już przez internet. Ostatnio wkładki ortopedyczne zamówiłam z xxx jeśli ktoś szuka dobrej jakości.
                Last edited by disne; 25-07-2020, 01:01. Powód: link

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Gdzie kupujecie buty

                  Ja tez w eobuwie, ale idę do galerii handlowej żeby przymierzyć

                  Skomentuj


                    #10
                    Sama generalnie całe lato chodzilam w jednych sandalkach na zmianę z adidasami, teraz noszę adidasy na zmiane z botkami, potem będzie kolej na botki na zmianę z kozakami jakieś na specjalne okazje buty mam, i tych jest najwięcej. Generalnie szału nie ma, jak coś się zepsuje muszę kupić nowe bo zapasówek nie trzymam ale i tak jest tego sporo

                    No i chciałabym sobie kupić na tę jesień jakieś nowe wygodne półbuty bo w sumie dość pusto mam obecnie w szafie.

                    Doradzicie co obecnie może być na czasie? https://suzana.pl/blog/czas-na-efekt...a-obcasie.html

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X