Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bardzo duże pragnienie w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Bardzo duże pragnienie w ciąży

    Nie wiem czy to ze względu na pogodę czy też z innego względu mam olbrzymie pragnienie, piję bardzo dużo wody czasem są to dwie butelki wody źródlanej po 1, 7 l do tego herbatki i innego rodzaju napoje i soki. Miałam już oznaczaną glukozę, więc to nie cukrzyca ciążowa. Skąd tak duże pragnienie ??? Dzisiaj jest dużo chłodniejszy dzień a ja nadal nie mogę odłączyć się od butelki z wodą.
  •    
       

    #2
    Odp: Bardzo duże pragnienie w ciąży

    Zwiększone pragnienie w ciąży jest czymś zupełnie normalnym, jeśli poziom glukozy był już oznaczony i jest w normie, to tym bardziej nie ma się czym martwić Ciąża zmienia gospodarkę wodno-elektrolitową kobiety, wizyty w toalecie też są częstsze i tak właśnie organizm "upomina się o swoje" zatem picie dużej ilości wody niegazowanej, herbatek ziołowych itp. nawet w dużych ilościach nie jest czymś groźnym tak wiec " na zdrowie"
    Pozdrawiam
    Anna Winiarczyk
    Położna

    Skomentuj


      #3
      Odp: Bardzo duże pragnienie w ciąży

      To narturalna potrzeba kobiety w ciąży. To normalne nie ma się czym martwić, trzeba dużo pić, tyle ile potrzebuje organizm.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Bardzo duże pragnienie w ciąży

        też mi się wydaje, że większe pragnienie w ciąży to normalne nie ma się co przejmować, ja też piję więcej niż zwykle, oprócz wody dochodzą mi jeszcze mieszanki ziołowe na wzdęcia w ciąży z baby and mama med i świeże soczki, które sama robię

        Skomentuj


          #5
          Odp: Bardzo duże pragnienie w ciąży

          pamiętam , że w pierwszej ciąży miałam bardzo duże pragnienie, teraz też mam większe ale nie aż takie więc zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami , że to normalne mieszanki ziołowe są fajne na pragnienie, dobry smak, zdrowe i pomagają na to co cie trapi, mi w tej ciąży przypadły do gustu te z baby and mama med

          Skomentuj


            #6
            Odp: Bardzo duże pragnienie w ciąży

            ja też piłam hektolitry płynów w ciąży i myślałam, ze po porodzie ilość powinna się zmniejszyć a ja piłam i piłam i chyba weszło mi to w nawyk - woda mineralna niegazowana - gazowanej nie dam rady pić - i należy pić tyle ile kobieta chce

            Skomentuj


              #7
              Odp: Bardzo duże pragnienie w ciąży

              ostatnio wyczytałam , że podczas karmienia tez powinno się pić bardzo dużo wody, bo wtedy jest więcej pokarmu, więc tak myślę że jak maluch się pojawi to tak będę robić a do tego zioła na laktację Karmienie Piersią i będzie ok

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Bardzo duże pragnienie w ciąży

                ja tez teraz strasznie dużo pije i przez to ciągle chodze siusiu

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Bardzo duże pragnienie w ciąży

                  Też miałam w ciąży większe pragnienie, nie pamiętam dokładnie ale chyba było to głównie w drugim trymestrze. Nic się nie przejmuj, wszystko jest w normie. Wyjdzie Ci to tylko na zdrowie

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Bardzo duże pragnienie w ciąży

                    tez tak myślę, jak się dużo siusia z powodu duzej ilości płynów, to pęcherz się oczyszcza i jest zdrowszy

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Bardzo duże pragnienie w ciąży

                      Ja muszę uważać z moim pragnieniem bo jak wypiję za dużo to nogi od razu jak banie, ale mam takie dni że nie wytrzymuje i piję więcej a później nogi cierpią

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Bardzo duże pragnienie w ciąży

                        O to ja aż takiego pragnienia nie miałam, a poza tym nie wydaje mi się aby nogi puchły od nadmiaru wody....

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Bardzo duże pragnienie w ciąży

                          ja tez ciągle pije- strasznie dużo wody- minimum 2 litry , do tego jakies owocowe herbatki, mnóstwo soczystych owoców, ale też ciągle sikam więc nie puchnę. Wyniki badań na razie mam super.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Bardzo duże pragnienie w ciąży

                            Ja w ciąży piłam jak szalona ,ciagle chciało mi sie pic jakbym była słucha w środku masakra pochlanialam wszelkie napoje jak jakiś nawet nie wiem co...

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Bardzo duże pragnienie w ciąży

                              ja w ciązy jakos nadmiernie nie piłam ale od dnia porodu to pochlaniam ogromne ilosci napojów - szczególnie woda niegazowana mi podchodzi i wszedzie gdzie ide jade musze miec z soba wode

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X