Wr   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Praca
Zarejestruj si FAQ Uytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Praca Wasze zawodowe wyzwania, praca dodatkowa, ogoszenia

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Docz do naszych mam forumowiczek! Podziel si na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o dowiadczeniach zwizanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczstsze wtpliwoci. We udzia w wietnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, ktre obowizuj na forum w dyskusjach. Doradzaj i suchaj porad innych mam, po to jestemy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesica”
Podziel si z nami zdjciem swojego brzuszka w ciy i wygraj fantastyczn nagrod - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbdnikw od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbdnik”
Czy wiesz, e mae dzieci nie potrafi regulowa temperatury ciaa jak doroli i trac ciepo 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposb dbasz o komfort i ochron dziecka zim. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbdnikw od Wonderwool z cudownie mikkiej i ciepej weny merino.

Sprawd aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzdzia wtku Wygld
Nieprzeczytane 15-01-2020, 18:45
aleksa36 aleksa36 jest offline
Member

Zobacz mj nowy profil
aleksa36.polki.pl

Domylnie Budowa domu i potrzebne czci do maszyny :)

Cze, nie wiem czy kto z Was bdzie w stanie mi pomc, ale korzystajc obecnie z dobrej pogody, przebudowuj mj niewielki ogrd, budujc altank z solidnymi fundamentami. Pracy jest jeszcze bardzo wiele, ale ju pojawiy si pierwsze problemy. Poyczyam niewielk kopark od znajomego, ale niestety musz dokupi do niej nowe gsienice gumowe, oby tylko w dobrej cenie Co takiego https://www.serwis-kop.pl/pl/category/201-gasienice Jeli kto z Was mgby poleci inne firmy tego typu, bd wdziczna za komentarze. Z gry dzikuj.
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-02-2020, 05:58
steamcleaning steamcleaning jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
steamcleaning.polki.pl

Domylnie Odp: Budowa domu i potrzebne czci do maszyny :)

The PurSteam Garment Steamer has a most extraordinary temperature of 248 degrees Fahrenheit. If you leave your turn before it, you better watch out, you'll feel the expend. https://steamersarena.com/ That is adequately hot to enter even the thickest of surfaces for minute wrinkle end. Moreover, that is adequately hot to murder 99.9% of germs, so you're in like manner finishing your cleaning work at the same time.
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-03-2020, 10:10
vonaldon vonaldon jest online
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
vonaldon.polki.pl

Domylnie Odp: Budowa domu i potrzebne części do maszyny :)

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфо
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-03-2020, 19:41
olecka91 olecka91 jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
olecka91.polki.pl

Domylnie Odp: Budowa domu i potrzebne czci do maszyny :)

Gdyby szukaa projektu domu zapoznaj si z ofert firmy MG Projekt. Znajdziesz tam bardzo duy wybr projektw w atrakcyjnych cenach. Sama myl o zamwieniu tego projektu https://www.mgprojekt.com.pl/parterowy Od dawna marzy mi si nowoczesny dom parterowy.
Odpowied z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzdzia wtku
Wygld

Zasady Postowania
Nie moesz zakada nowych wtkw
Nie moesz pisa odpowiedzi
Nie moesz dodawa zdj
Nie moesz edytowa swoich wypowiedzi

BB code jest W.
kod [IMG] jest W.
kod HTML jest Wy.

Skocz do forum

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:01.

Redakcja | Reklama | Regulamin | Polityka Prywatnoci
Copyrights 2010 Edipresse Polska S.A.
Dalsze rozpowszechnianie tekstw, zdj i materiaw wideo opublikowanych w serwisie w caoci lub w czci wymaga uprzedniej zgody wydawcy.