Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Oscar dla Idy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Oscar dla Idy!

    Stało się, imponujący polski film Pawła Pawlikowskiego ostatecznie otrzymał prestiżową nagrodę. Sam wybitnie się cieszę, bowiem to kamień milowy dla krajowego kina. Sporo osób nie wierzyło w sukces, dużo osób nawet nie wiedziało, o czym jest ten film. Ja miałem okazję obejrzeć go w kinie oraz oznajmię jedno, nie zawiodłem się. Imponujące dzieło, które warte było tej nagrody. Cieszę się, że finalnie ktoś to uznał. Może teraz Polska stanie się potęgą kinowego formatu.
  •    
       

    #2
    Odp: Oscar dla Idy!

    Bardzo mnie ta informacja ucieszyła

    Skomentuj


      #3
      RE:

      Nie oglądałem filmu, ale słyszałem o nim dużo należytych opinii. Może obejrzę, wyłącznie chyba nie ma go już w kinach, próbowałem odszukać w sieci oraz jest bodajże na ipli. Może nabędę książkę + film, ponieważ uwielbiam także czytać. Jeśli chodzi o nagrodę, w internecie był rozgłos, w telewizji też, ja niemniej jednak sceptycznie do tego podchodziłem, środki masowego przekazu uwielbiają koloryzować. Dopiero dzisiaj widać, że niesłusznie, co mnie oczywiście cieszy. Trzeba poszukać tego filmu.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Oscar dla Idy!

        Ogromnie się cieszę Jak wszyscy !

        Skomentuj


          #5
          Odp: Oscar dla Idy!

          U mnie w pracy wszyscy już chyba ten film widzieli (byli w kinach) i szczerze mówiąc - pomimo faktu, że dostał Oskara - nasłuchałam się różnych, często niezbyt pochlebnych opinii na jego temat. Sama jeszcze nie widziałam, więc wstrzymam się z wydawaniem jakichkolwiek osądów.

          Niemniej jednak - jeśli jest Oskar - jest sukces, bez względu na to, czy znajdą się krytykujący. Ba! Oni zawsze się znajdą
          Szkolenie u specjalistów? Dlaczego nie? Szkoły Medyczne Katowice. Zapraszamy.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Oscar dla Idy!

            Bardzo się cieszę z tego oscara..ale przyznam szczerze, ze filmu jeszcze nie widziałam :-( będę musiała nadrobić, jak się lepiej poczuję..i mam nadzieję, ze mój ciążowy stan nie wpłynie na postrzeganie filmu, bo w ciąży jakoś mam problemy z koncentracją i na trudniejszych filmach nie mogę się skupić..

            Skomentuj


              #7
              Odp: Oscar dla Idy!

              Też jeszcze nie oglądałam ale z chęcią obejrzałabym bo w końcu jak tak wyróżniony film musi mieć to " coś " co zachwyciło

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Oscar dla Idy!

                Szczerze? Nie rozumiem zachwytu nad tą Idą. Jak dla mnie strasznie męczący film, który nic specjalnego do tematu nie wnosi. Strasznie monotonny i nudny. Bardziej podobało mi się Pokłosie czy Ziarno Prawdy choć to drugie reklamowane jako horror też mnie rozczarowało.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Oscar dla Idy!

                  Mi także się bardzo podobał. Nagroda zasłużona.
                  Cisza nie istnieje.Gdzie nie ma próżni, czyli wszędzie tam, gdzie można oddychać i jest ruch, nie ma ciszy.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Oscar dla Idy!

                    Ja dołączam do tych, którzy nie rozumieją fenomenu Idy i zachwytu nad tym filmem. Ja osobiście do końca czekałam aż akcja rozkręci się i zacznie się coś dziać. Dla mnie to były flaki z olejem.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Oscar dla Idy!

                      Polska też tworzy znakomite produkcje bardzo cieszę sie ze zostaliśmy docenieni taka nagrodą, oby takich wiecej

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Oscar dla Idy!

                        Byłam w kinie na filmie Ida jak tylko zaczeli ją grać i przyznam szczerze że przez przypadek bo akurat pasowała nam godzina Super film, nie żałuję

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Oscar dla Idy!

                          Mi również się podobał i jak najbardziej zasłużył na nagrodę. Jest naturalny i taki prawdziwy. Poruszający i wzruszający. Nie mogę powiedzieć nic złego. Oby więcej takich polskich produkcji.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Oscar dla Idy!

                            Lubię polskie produkcję a tym bardziej cieszy fakt, że coraz lepsze filmy powstają i są nagradzane. Mi osobiście bardzo podobał się film, wstrzelił się w moje upodobania jak najbardziej.

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X