Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Praca
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Praca Wasze zawodowe wyzwania, praca dodatkowa, ogłoszenia

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 13-02-2020, 15:18
nala22 nala22 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
nala22.polki.pl

Domyślnie Odp: Uruchomienie małej gastronomii

a czy ktoś z was się orientuje, czy otwierając tego typu działalność jest potrzebne od szefa posiadanie aktualnego szkolenia z zakresu bhp i ppoż? Znalazłam takie kursy online https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia...zkolenia-ppoz/ - być może po prostu je odbędę jeśli trzeba bo jednak wiedza w tym zakresie chyba mimo wszystko jest przydatna nie tyylko umiejętność gotowania co sądzicie, ktoś coś wie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-02-2020, 11:15
pukla123 pukla123 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
pukla123.polki.pl

Cytat:
Napisał taiwona Zobacz post
Zastanawiam się nad ruchomieniem własnego biznesu w postaci małej gastronomii. Mam lokal na oku. Mam wykształcenie gastronomiczne (technikum gastronomiczne).

Będzie to niewielki lokal (myślę do 60m2), w którym sprzedawane będą hamburgery, lody, napoje, możliwe że zestawy śniadaniowe (omlety, kanapki, itd..)

Pytanie głównie o urządzenia jakie trzeba kupić? Zanim podejmę decyzję chcę wiedzieć ile muszę zainwestować.
Wyposażenie gastronomiczne jest bardzo wazne sprawa. Polecam ci sklep z bardzo szeroką ofertą akcesoriów do takich lokali gastronomicznych. Zajrzyj koniecznie do www.agusto.pl i sama sie przekonasz, ze jest w czym wybierac.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-02-2020, 13:14
KonradSkal KonradSkal jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
KonradSkal.polki.pl

Witam muszę was o coś zapytać. Uważacie, że konieczne jest kupno zapasowych części do podgrzewaczy do parówek? O jakiegoś chodzi mi to pytanie po głowie. Od niedawna jestem w branży i chciałbym wiedzieć co i jak. Każdą dobrą radę z chęcią przyjmę sobie do serca.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-02-2020, 17:26
antoni21 antoni21 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
antoni21.polki.pl

Pamiętajcie, że w tej sytuacji musicie być bardzo dokładni. Przecież w kontekście gastronomii, do spełnienia macie sporo skomplikowanych norm. jeśli chodzi o przechowywanie żywności, to powinniście zajrzeć do https://www.schoellerallibert.com/pl/markets/ i tam poszukać szczegółowych informacji na temat tego, które opakowania będą najlepsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-02-2020, 16:53
jjusti18 jjusti18 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jjusti18.polki.pl

Pamiętaj również dobrze wyposażyć łazienkę . To też istotne. W końcu klient zwraca uwagę na każdy aspekt. Tutaj https://freshtec.eu/suszarki-do-rak-...we-c-1_37.html możecie kupić wysokiej jakości wszelakie artykuły sanitarne w opłacalnej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-03-2020, 11:10
kobitkazkrk kobitkazkrk jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kobitkazkrk.polki.pl

Jeśli otworzysz swój punkt to pomyśl też koniecznie o jakiś dobrych napojach typu, aloes, FAB Forever Active Boost napój energetyczy, yerbata, czy john lemon.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-03-2020, 11:26
faustyna22 faustyna22 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
faustyna22.polki.pl

Jeśli szukasz wsparcia marketingowego, to skontaktuj się z https://www.cleveragency.pl/facebook . Mają profesjonalne podejście do klienta i prowadzą bardzo skuteczne działania. Dzięki nim moja firma zdobyła dużą liczbę nowych klientów. Dodam też, że usługi są dość tanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-03-2020, 10:20
Greeneros Greeneros jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Greeneros.polki.pl

Oferujemy nasiona konopi bardzo dobrej jakości, pochodzące od sprawdzonych producentów. Nasze ceny śmiało można uznać za konkurencyjne, Ponadto zapewniamy obsługę najwyższej jakości, dzięki czemu nasz klient może zrobić zakupy szybko sprawnie i przyjemnie. Sprawdź naszą ofertę na http://green-seeds.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-03-2020, 18:51
julka91x julka91x jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
julka91x.polki.pl

Poza niezbędnymi urządzeniami gastronomicznymi warto również rozwijać marketing i zadbać otworzenie stron www
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-03-2020, 16:23
ulutek ulutek jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ulutek.polki.pl

Pamiętajcie o zbliżającej się dyrektywie unijnej dla gastro. Już teraz warto zaopatrzyć się w słomki ekologiczne i inne eko produkty

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania