Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ferie w górach czy nad jeziorem?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Ferie w górach czy nad jeziorem?

    My też planujemy wyjazd na ferie, prawdopodonie w góry. I wiecie co? Chyba najwyższa pora poszukać jakiś noclegów, bo im później, tym trudniej będzie coś zarezerwować. Muszę poszukać, jakie oferty są dostępna na Sun and Snow. Ja też korzystam tylko i wyłącznie z tej wyszukiwarki, przede wszystkim ze względu na wygodę i jestem bardzo zadowolona.

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Ferie w górach czy nad jeziorem?

      Oczywiście, że w górach. Uroku ferii nic tak nie oddaje, jak góry w śniegu, no i oczywiście szaleństwo na nartach. My zdecydowaliśmy się na wyjazd rodzinny z portaski. Nauka jazdy na nartach i odpoczynek w jednym. Zapowiada się super!
      Last edited by disne; 15-06-2020, 14:25. Powód: nie opłacona reklama

      Skomentuj


        #78
        Odp: Ferie w górach czy nad jeziorem?

        Jeśli chcesz spędzić urlop nad jeziorem to polecam to znajdujące się w Austrii - Zeller See, które lezy w miejscowości o nazwie Salzburg. Byłam tam rok temu i już nie mogę się doczekać, kiedy znów tam wrócę. Jeśli chodzi o nocleg to warto wybrać jakieś pole namiotowe bo ma w bardzo dobrym standardzie i są stosunkowo tanie ceny za noc.

        Polecam i pozdrawiam
        Last edited by disne; 15-06-2020, 14:25. Powód: nie opłacona reklama

        Skomentuj


          #79
          Odp: Ferie w górach czy nad jeziorem?

          Moim zdaniem zdecydowanie w gorach.

          Skomentuj


            #80
            Odp: Ferie w górach czy nad jeziorem?

            Niezależnie od tego gdzie się pojedzie, czy w góry, czy nad wodę, to według mnie warto pomyśleć o zapewnieniu rozrywki w czasie wypoczynku. Wynajęcie takich usług jak chociażby nauka jazdy na nartach to idealny przykład. W zależności od preferencji każdego może to być też snowboard, narty zjazdowe czy biegówki. Co więcej, żeby nie wypsztykać się z pieniędzy, a nie jeździ się na wypady w góry często, to polecam wynajem sprzętu narciarskiego. My tak robimy z różnymi sportami, bo wychodzi to taniej, a poza tym nie wszystko może się spodobać czy przypaść do gustu, więc lepiej to najpierw sprawdzić. Taką fajną bazą ogłoszeń wynajmu jest portal OSHARE -Polecam wejść i poszukać po interesujących kwestiach. Filtrowanie umożliwia podwyższenie trafności wyszukiwań i ograniczenie ich jedynie do tego, co pozostaje stricte w centrum zainteresowania.
            Last edited by disne; 15-06-2020, 14:25. Powód: nie opłacona reklama

            Skomentuj


              #81
              Odp: Ferie w górach czy nad jeziorem?

              Ferie bardziej kojarzą mi się z górami, innego pomysłu nawet nie brałam pod uwagę. Powoli trzeba się rozglądać za miejscem i mam na oku apartamenty w Szklarskiej Porębie. Marzą mi się takie piękne, luksusowe apartamenty i wypoczynek od całego zgiełku mojego miasta i pracy. Mieliście okazję przebywać w aparthotel w Szklarskiej Porębie Norweska Dolina? Ciekawa jestem opinii i wrażeń. Znalazłam ich nową stronę internetową norweskadolinaresort.pl. Zapowiada się fascynująco, bo willa w Szklarskiej Porębie nie dość, że położona jest na malowniczym terenie, to jeszcze sam jej wygląd jest bardzo wyrafinowany. W dodatku SPA, restauracja z przepysznymi daniami. Już nie mogę się doczekać, wystarczy tylko wybrać apartamenty na wynajem w Szklarskiej Porębie.
              Last edited by disne; 15-06-2020, 14:23. Powód: nie opłacona reklama

              Skomentuj

                     
              Working...
              X