Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak spędzić Dzień dziecka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Jak spędzić Dzień dziecka?

    Ja z mężem na dzień dziecka zabraliśmy dzieciaki do Miasteczka dinozaurów w Bałtowie. Pierwszy raz tam byliśmy i bardzo sie nam spodobało. Za jakiś czas myśle że ponownie odwiedzimy to miejsce.Gorąco polecam wycieczkę w to miejsce,nie tylko od święta




    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Jak spędzić Dzień dziecka?

      Ja zabieram Oliwiera do Zoo. Mały już nie może się doczekać , a potem wyczekiwany prezent nowy zestaw klocków lego duplo, fotosafari Maluch przechodzi etap wielkiej fascynacji zwierzętami

      Skomentuj


        #18
        Odp: Jak spędzić Dzień dziecka?

        W Krakowie proponujemy rodzinne wyjście na laserowy paintball w Hotelu Forum. Zabawa jest bezpieczną odmianą klasycznego paintballu, łączącą grę taktyczną z efektami rodem z Gwiezdnych Wojen czy gier komputerowych.
        Idealnie sprawdza się dla dzieci w wieku 9 lat i starszych, które są już za duże na karuzelę! Zapraszamy dzieci z rodzicami na rozegranie laserowego meczu, Dzień Dziecka jest przecież również dla Was, Mamusie i Tatusiowie!

        Zmierzcie się ze swymi nastolatkami w ekscytującym pojedynku, dzięki któremu sami odkryjecie w sobie duszę dziecka

        Więcej o laserowym paintballu w Krakowie znajdziecie tu: www.laserarena.pl

        Skomentuj


          #19
          Odp: Jak spędzić Dzień dziecka?

          Ja tegoroczny dzień dziecka spędzę sama z córką zabierając ją na pyszny deser lodowy i do sklepu aby sama wybrała sobie prezent ( oczywiście w rozsądnej cenie ).
          A najbardziej Martula ucieszyła się z laurki przygotowanej przeze mnie. Zawsze to dzieci robią rodzicom laurki, a ja już od kilku lat sama przygotowuję dla córci laurkę. Mała zawsze jest zachwycona z mamy pomysłów, a laurka przez jakiś czas stoi na honorowym miejscu.
          APEL DO RODZICÓW:RÓBMY NASZYM POCIECHOM LAURKI!!!

          Skomentuj


            #20
            Odp: Jak spędzić Dzień dziecka?

            My spędzaliśmy ten szczególny dzień na porodówce
            na dzień dziecka dałam mojemu synkowi życie

            Skomentuj


              #21
              Odp: Jak spędzić Dzień dziecka?

              Witam,

              u nas na Dzień Dziecka wszędzie tłumy, a szczególnie w zoo, kolejka ma 1 km.
              Świetny pomysł ten ze stadniną koni. Moja córa też uwielbia, może nie będzie takich tłumów.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Jak spędzić Dzień dziecka?

                Ja mojemu chrzesniakowi na dzien dziecka sprezentowałam klauna zamowilam dla niego duzo kasy nie trzeba za godziny wystep
                Najlepsze piłkarzyki stołowe dla dzieci na prezent w super cenie. Polecam

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Jak spędzić Dzień dziecka?

                  u nas dzieci na dzien dziecka ida na boisko ligowe tam sa co roku organizowane zawody z nagrodami jest to swietna sprawa!

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Jak spędzić Dzień dziecka?

                    My przeważnie zabieramy dzieciaki na jakąś małą wycieczkę, do zoo albo do salonu zabaw żeby się wyszalały, a na koniec wręczamy jakieś zabawki. W tym roku pewnie to będą klocki drewniane, bo ostatnio tyle się mówi o ich zaletach, że pewnie się skusimy, żeby zobaczyć czy rzeczywiście są tak fantastyczne.
                    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 08-05-2014, 17:23.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Jak spędzić Dzień dziecka?

                      Pewno ze są fajne my kupiliśmy Oli wiadro w Lidlu takie 1+ i teraz jak ma 3 lata uzywa ich do wszystkiego od budowania po gotowanie dla lalek są naprawde twórcze.Polecam


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Jak spędzić Dzień dziecka?

                        Kolejki w Zoo w Dzień dziecka przerażają. Zawsze można się wybrać na jakiś festyn. Dzieci to uwielbiają

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Jak spędzić Dzień dziecka?

                          Napisane przez MartynaK79 Pokaż wiadomość
                          Kolejki w Zoo w Dzień dziecka przerażają. Zawsze można się wybrać na jakiś festyn. Dzieci to uwielbiają
                          My byliśmy ostatnio z naszą Majcią na festynie ( wesolym miasteczku). Nie podobało się Jej przerażały ją krzyki dzieci, dorosłych na karuzelach. Pewnie z czasem to przerażenie minie ale póki co to nie dla Niej.



                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Jak spędzić Dzień dziecka?

                            o kurcze, dopiero teraz odkryłam to forum i czuje się, jakbym trzymała w rekach jakąś matczyną księgę mądrości Na prawdę macie super pomysły dziewczyny, ale tak jak juz zostało powiedziane - we wszystkich fajnych miejsach dla dzieci w dzien dziecka będą mega kolejki i wrzeszczące tłumy! Ja jestem z Wrocławia i mam juz za sobą wizytę w Zoo, Aqua Parku, w tym roku planuję odwiedzic Loopys World, a w ramach prezentu myślałam, zeby kupic Małemu karnet, bo widzę, ze na prawde lubi sie tam bawic i nie nudzi się! Nie wiem tylko, czy zrozumie taki "niepozorny prezent" tzn. czy się ucieszy z kawałka papieru i zrozumie, ze to oznacza 10 wejśc do parku rozrywki? (Florek ma 5 lat) Pomózcie!

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Jak spędzić Dzień dziecka?

                              mamaflorka, ja myśle, że to świetny pomysł i syn zrozumie, że jest to jego prezent na Dzień Dziecka, jest on mniej materialny i fajnie uczyć dzieci takiego podejścia do życia już od najmłodszych lat. Ja w tamtym roku zorganizowałam mojej córce wraz z innymi znajomymi mamami imprezę na Dzień Dziecka. Wynajełyśmy salę zabaw Baby Club Cafe w Łodzi, czas naszym pociechom oragnizowały doświadczone animatorki. I koszty takiej imprezy przy składce na 10 dzieciaków nie były ogromne, ba nie przekroczyły nawe 50 zł! A wszystko było zapewnione: zabawy, poczestunek i sprzatanie, czego ja nie cierpię! No i moja córcia bardzo była zadowolona z prezentu, inne dzieci także

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Jak spędzić Dzień dziecka?

                                My spędzimy ten dzień w gronie rodzinnym na basenach ;-) Dziecko czeka niesamowicie na to i musze przyznać że dla mnie też to będzie dzień oderwania się od nie pamiętam kiedy od rzeczywistości.
                                : )

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X