Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sposoby na szybki powrót do formy po porodzie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Sposoby na szybki powrót do formy po porodzie

    Hej, dziewczyny pomocy chyba jestem wyjątkiem i nic na mnie działa, skończyłam karmić, a figura i waga jaka była taka jest. Potrzebuję szybko choć w części wrócić do swojej figury, źle się z tym czuję, a w czerwcu wesele siostry muszę jakoś wyglądać, co radzicie
  •    
       

    #2
    Odp: Sposoby na szybki powrót do formy po porodzie

    A więc zapewne wiesz, że samo karmienie nie pozowli Ci wrócić do formy. Niestey dieta i treningi są niezbędne w tym procesie. W sieci znajdziesz mnóstwo filmów z prostymi treningami, które Cię nie nadwyrężą. Jeżeli chodzi o dietę to staraj się jeść mniej i wybierać zdrowe produkty.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Sposoby na szybki powrót do formy po porodzie

      Też mam problem z powrotem do formy po 2 ciąży. Wprawdzie minęło dopiero 2 miesiące, ale tę ciążę zaczęłam w gorszej formie i więcej przytyłam, więc będzie ciężej.

      Na początku ubiegłego tygodnia zaczęłam ćwiczyć. 5 razy w tygodniu 1 godzina jak dzieciaki śpią po południu. Robię trening z Ewą Chodakowską, bo ona fajnie motywuje (zwłaszcza metamorfozy dziewczyn na jej stronie na FB), a potem jeszcze jakiejś innej osoby lub ćwiczenia (przysiady i brzuszki). Wczoraj odkryłam trenerkę Tiffany, ma fajne ćwiczenia na talię i brzuch. I Mel B jest podobno też fajna, ale jeszcze na mnie czeka.

      Dodam,ze jestem obecnie na diecie śródziemnomorskiej http://fitwatch.pl/dieta-srodziemnomorska/

      Skomentuj


        #4
        Odp: Sposoby na szybki powrót do formy po porodzie

        Ćwiczenia z Ewką to świetna sprawa. Oferuje wersję dla początkujących, jak i dla zaawansowanych. Poza tym nie trzeba kupować programów treningowych. Mnóstwo świetnych trenerów udostępnia swoje treningi online, wystarczy poszukać.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Sposoby na szybki powrót do formy po porodzie

          To też jest jakieś rozwiązanie. Na pewno jednak trzeba się ruszać, a przy małym dziecku nie powinno być to takie trudne. Trzeba jednak też znaleźć czas dla siebie i przede wszystkim zadbać o swoją dietę. Zdrowa i zadbana mama to i zdrowe i zadbane dziecko

          Skomentuj


            #6
            Odp: Sposoby na szybki powrót do formy po porodzie

            Dobra dieta opracowana przez wykwalifikowanego dietetyka i ruch to klucz do sukcesu. Mnie diete opracowal specjalista z medicover bo wykupilam sobie tam pakiet medyczny a cwicze sama w domu i efekty sa super

            Skomentuj

                   
            Working...
            X