Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezenty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Prezenty

    Pomysły na prezent dla tatusiów znajdziecie na xxxx. Polecam serdecznie, jest to portal o różne tematyce, każdy znajdzie na nim coś ciekawego.
    Last edited by disne; 14-07-2020, 21:25. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Prezenty

      Nie ma to jak nowe drzwi, każdego ucieszą.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Prezenty

        Jednym z lepszych prezentów jeśli zależy nam na trafności, może być xxxi to bez znaczenia czy dla dużego czy dla młodego chłopaka będzie przeznaczony.
        Last edited by disne; 14-07-2020, 21:25. Powód: link

        Skomentuj


          #64
          Odp: Prezenty

          Lubię łączyć przyjemne z pożytecznym.Innymi słowy prezent powinien się do czegoś przydać - inaczej może wylądować w głębokiej szufladzie na długie miesiące.Szukałam więc dla mojej córki potrzebnych nam rzeczy na wyjazd wakacyjny .W tym sklepie internetowym wybór przecenionych już rzeczy był bardzo duży - xxx. Myślę ,że uciekający czas ma duży wpływ na takie podejście sklepów.
          Last edited by disne; 14-07-2020, 21:27. Powód: link

          Skomentuj


            #65
            Odp: Prezenty

            xxx Można kupić taniej różne rzeczy dla dzieci. Jest też AGD. Już stricte na lato, to baseny, materace, akcesoria do pływania. Ogólnie spoko zajrzeć, bo można trafić na coś ciekawego.
            Last edited by gagatka; 17-07-2020, 16:04. Powód: link - reklama

            Skomentuj


              #66
              Odp: Prezenty

              Ja właśnie szukam prezentu dla męża na urodziny i myślę o zegarku sportowym. Na xxx widziałam bardzo fajne zestawienie takich zegarków i nie wiem czy któregoś z nich nie zamówię. Mąż sporo biega i ćwiczy, więc taki prezent na pewno się sprawdzi.
              Last edited by disne; 23-07-2020, 01:51. Powód: link - reklama

              Skomentuj

                     
              Working...
              X