Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

chusta czy nosidełko?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    chusta czy nosidełko?

    Witam, zastanwiam się nad kupnem chusty active infant.Czy któraś z Was ma może tę chustę?Warto ją kupić?Czy może leiej zdecydować się na nosidełko?Dodam,że moja córka ma dopiero miesiąc.Czekam na opinie,pozdrawiam
  •    
       

    #2
    ja wlasnie dzisiaj kupilam nosidelko moim zdaniem ty tez powinnas kupic nosidelko bo starczy Ci na dluzej. no a na moim przykladzie moge powiedziec ze moja malutka ma 1,5 miesiaca a juz teraz uwielbia jak sie ja nosi w pionie a w poziomie od razu placze



    Skomentuj


      #3
      W nosidełku można nosić dziecko dopiero wtedy jak trzyma samo główkę (ok 2,3 m)W chuście podobno wcześniej.Moja mała jak miała 3m to ważyla 8,5 kg i była za ciężka do nosidełka ja po 15 minutach noszenia miałam dość bolała mnie szyja i ramiona. Dobrze że mialam pożyczone i zaraz oddałam


      Skomentuj


        #4
        Chusta jest ok.dla takich malenstw jak twoja dzidzia.Takie maluchy uwielbiaja byc blisko mamy,ciasno przytulone.Nosidelko tak jak mowi anna31 dopiero jak dziecko trzyma samo glowke.Oczywiscie we wszystkim trzeba znac umiar,takze w ilosci czasu jaki dziecko spedza w nosidlach.No i waga dziecka po pewnym czasie tez jest odczuwalna... Fajne sa nosidelka Baby Bjorn.

        Skomentuj


          #5
          ja mam nosidelko ze specjalnym usztywniaczem tak zeby takie malenstwo juz mozna bylo nosic



          Skomentuj


            #6
            Witam! Polecam Wam chustę tkaną

            sama chustuję mojego synka od pierwszych tygodni jego życia

            dziecko w chuście można nosić nawet do 3 roku życia
            naprawdę super rozwiązanie

            polecam chustę hoppediz

            Skomentuj


              #7
              U znajomych przymierzałam mojego synka do chusty i wogóle mu się nie podobało. Miał wtedy jakieś 3-4 mce, więc może był już za duży. Dlatego kupiłam nosidełko. Nie używam go zbyt często, ale mały bardzo je lubi. Na początku nosiliśmy go przodem do siebie (z tyłu była specjalna podkładka podtrzymująca głowę), a teraz gdy jest starszy i pewnie trzyma główkę podróżuje przodem do kierunku jazdy, co jest dla niego dużą atrakcją . Jedyny minus, że ja go wtedy nie widzę.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                my mamy nosidlo i musze powiedziec ze przy wadze dziecka 9kg dla kregoslupa to masakra.

                Skomentuj


                  #9
                  A ja korzystałam i to dość często z nosidła. Dokładnie takiego:
                  xxxx
                  Dobrze trzyma ciałko dziecka, łatwo malucha w niego "zamontować"
                  I powiem Wam, że byłam bardzo z niego zadowolona. Często nosiłam małą
                  kiedy chciałam posprzątać (ona zwiedzała sobie mieszkanie wtedy),
                  na zakupach w markecie czy też jak potrzebowałam iść na szybki spacer
                  z psem i nie chciałam brać całego wózka. Nosiłam ją dość długo, ale mój
                  kręgosłup dawał radę.
                  Chustę ja od razu odrzuciłam. Nie twierdzę, że są złe, ale zanim bym doszła
                  do wprawy w jej wiązaniu to już by mała nie chciała być w niej noszona
                  A oglądając nawet program w TV Pani - jakaś ekspert od chust - mówiła, że
                  to wymaga wprawy i dobrego dopasowania do siebie.
                  A w nosidle to myk i córcia już w nim siedziała.
                  No i druga sprawa, to mój Julik nie lubiła być, aż tak
                  bardzo przytulona do mnie. Potrzebowała trochę swobody, a taki komfort
                  dawało nam to nosidło.
                  Last edited by disne; 24-06-2020, 22:51. Powód: link


                  Skomentuj


                    #10
                    Ja posiadam takie miękkie nosidło i sobie chwalę
                    xxxx
                    był okres jak maał miała 1,5-3 miesiące że tylko w tej chuście się uspokajała
                    jest wygodna szybka do załóżenia (tylko trzeba dobrze ją dopasować do swojej budowy)
                    obecnie Majka ma prawie 11 miesięcy i często używam jej jak jestem na zakupach albo na krótkim spacerze
                    Last edited by disne; 24-06-2020, 22:51. Powód: link


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Majek to nosidło jak torebka wygląda. Fajnie


                      Skomentuj


                        #12
                        a ja nie mam ani nosidła, ani chusty.... i bardzoooo żałuje nawet chciałam odkupić od naszej Izy1203, ale ona miałam rozmiar M, a Julek już miał chyba z 7 czy 8 miesięcy i zrezygnowałam, bo stwierdziłam że nie przyzwyczajony, ale
                        przy drugim maleństwie na pewno kupię wiązaną chustę
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          #13
                          Niusiak dokładnie moja mama zawsze się śmiała żę Majkę w torbie noszę
                          Myślałam o takich do wiązaznia chustach ale przeraziło mnie to motanie i cena tych chust, a nie miałm pewności czy moje dziecko to polubi to taki pólśrodek kupiłam i u nas strzał w 10


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            #14
                            Majek ja z takich dokładnie powodów kupiłam nosidło, które opisałam już
                            w moim poprzednim poście


                            Skomentuj


                              #15
                              A ja miałam z Julką nosidło takie typowe i mi średnio pasowało
                              i chciałm chustę ale kurcze bym musiała na jakiś kurs wiązania się zapisać


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X