Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

urządzamy pokój dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: urządzamy pokój dziecka

    corcia nie lubi lalek - bo u mnie Zosia ne dotknie lalki za nic w swieci :P jak jakas widzi u corek znajomych to kazuje chowac je aby tylko nie widziała ich

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: urządzamy pokój dziecka

      Hej. A ja jestem w kropce i zastanawiam się nad kolorem ścian dla mojego 3 latka. Słyszałam opinie, że radość żółtego już dawno się opatrzyła i teraz w modzie są inne kolory. Możecie mi coś polecić, albo zasugerować?

      Myślałam nad radosnym spotkaniem, czyli formą pomarańczy, co o tym myślicie?

      Skomentuj


        #48
        Odp: urządzamy pokój dziecka

        Ja lubię stonowane kolory, wcześniej u małej był właśnie żółty ale w kolorze bananowym, kolor rewelacja, bo wszystkiego pasuje, pamiętam jak kilka lat temu miałam w swojej "młodości" kolor błękitu również świetnie wygląda z połączeniem żółtym, jak dla chłopca właśnei takimi kolorami bym się kierowała moze zielony warto wybierać kolory niezbyt intensywne aby nie rozdrażniać malca pamiętając że kolory w pokoju również wpływają na nasz nastrój

        Obecnie u córci jest kolor lawendowy na ścianach połączony z ciemnymi brązowymi meblami, co świetnie się prezentuje.

        Skomentuj


          #49
          Odp: urządzamy pokój dziecka

          Jak uważasz, że bananowy jest okej to chyba się zdecyduję na tę odmianę koloru, tj. radosne spotkanie, nazwa całkiem pasuje do emocji wyrażanych przez kolor.

          W salonie mam biało, tam też będę chciała zmienić w końcu coś, bo znudziło mi się i właściwie miałam zawsze i wszędzie biało.

          Skomentuj


            #50
            Odp: urządzamy pokój dziecka

            Dla chłopca bardzo mi się mietowy kolor ścian podoba

            Skomentuj


              #51
              Odp: urządzamy pokój dziecka

              Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
              Dla chłopca bardzo mi się mietowy kolor ścian podoba
              mi rownież choc taki kolor pasuje tez do dziewczynki moim zdaniem - u mojej siostry jedna sciana w pokoju Gabii jest mietowa i fajnie to wyglada

              Skomentuj


                #52
                Odp: urządzamy pokój dziecka

                W moim domu dużo zmienił taki korek ścienny http://www.castorama.pl/produkty/wyk...y-korkowe.html Teraz dziecko samo sobie przywiesza na nim różne rzeczy i tym samym modyfikuje pokój. Ładnie to wygląda i rozwija wyobraźnię dziecka.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: urządzamy pokój dziecka

                  jeśli chodzi o lampy ledowe to warto wybrac odpowiednie żarówki także, bo nie każda jest "odpowiednia": http://www.*********************/wiadomosc/jak...rowki-led/606/ - a szkoda dziecku psuć oczy

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: urządzamy pokój dziecka

                    Ja w sumie podczas urządzania kierowałam się bardziej potrzebami dziecka niż własnym gustem, wiec zamiast dywanu mam to http://www.anluxsklep.pl/163-maty-i-puzzle-piankowe , na ścianie statki i lampkę z ikei, łóżko jeszcze z kratkami, potem zmieni się na jakieś w kształcie auta, lub łódki jeśli znajdę

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: urządzamy pokój dziecka

                      Moim zdanie dobrym rozwiązaniem będa tutaj lampy do pokoju dziecięcego. Czytałam gdzieś że, wybór takiej lampki przez samo dziecko znacząco pomaga mu przy zasypianiu. No chyba że urządzamy pokój dla malutkiego dzidziusia. Ale i tak takie lampki zawsze się przydają.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: urządzamy pokój dziecka

                        Faktycznie może jakąś lampę. Potrafią całkowicie zmienić charakter pomieszczenia. Zobacz sobie na http://lampalampa.pl/ mają naprawdę duży wybór. Co myślisz o tej?

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: urządzamy pokój dziecka

                          Robimy właśnie remont pokoju dziecka. Skuliśmy jedną ścianę, by powiększyć pokój. Gruzem zajął się http://wywozgabarytow.pl/ Za dwa dni chcemy zacząć malowanie i tapetowanie.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: urządzamy pokój dziecka

                            my w styczniu będziemy urządzać córce pokój od zera. Już nie mogę się doczekać! Mam nadzieję, że będzie się w nim dobrze czuła. Planuję zrobić go albo w beżach albo pastelowych szarościach z odrobiną różowych dodatków w odcieniu delikatnej pasteli. No i białe mebelki.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: urządzamy pokój dziecka

                              Ja urządziłam pokój córek po swojemu i wyszło całkiem nieźle. Jeśli nie masz pomysłu zawsze możesz poprosić o pomoc projektanta wnętrz. Sporo dobrego słyszałam o tej firmie z Trójmiasta - http://www.urbodomus.pl/ Zajmują się projektowaniem i wykańczaniem wnętrz. Mają atrakcyjne ceny i całkiem pokaźne portfolio.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: urządzamy pokój dziecka

                                my wlasnie konczymy urzadzac pokoj córki. Zrobilismy jej sciany w kolorze gorskiej ścieżki szary beż a na jednej ścianie polozylismy bezowa tapete w sowy ze zlotymi, brazowymi, beżowymi i szarymi elementami. Do tego kupiliśmy białe mebelki i łóżeczko. W formie wykończenia jedziemy za kilka dni po dywan w kolorze pastelowego pudrowego różu bardzo jasnego z beżowymi wstawkami w kropeczki i jakieś drobiazgi w tym samym odcieniu różu. Zamiast tradycyjnej lampy kupilismy jej papierową kulę do której przymocujemy sznurkami koszyk wiklinowy i wsadzimy do niego pluszaki, które beda wygladały jakby latały balonem

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X