Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile kg przytyłyście w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Witam.

    Ja jestem juz w 31 tyg. i jak dotad przytylam 11,5 kg. Przez ostatnie miesiace przybywalo mi do 2 kg,ale ostatnio jak bylam u lekarza to troszke sie podłamałam bo przez 1 tydzien,nie wiedzac jak, przytylam az 3 kg. A jem jak zawsze,nie wiecej No ale coz, bywa i tak

    Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      No to sie nie obawiam Wazylam sie dzis i po 2 tygodniach od tamtych moich 3kg narazie nic nie przytylam to moze jednak tak zle nie bedzie,a co do piersi..kurde ja myslalam ze mi troszke urosna,bo mam male ale narazie nic..moze przez ostatnie 2 miesiace cos tam troche w nich przybedzie hehehe pzdr!

      Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

      Skomentuj


        #63
        w ciazy przybylo mi 9-10 kg. po niecalym miesiacu po porodzie wazylam 5 kg mniej niz przed ciaza. jak na razie utrzymuje sie ta waga
        Jakub 19.05.2008

        Skomentuj


          #64
          blizniaczka32Nieprawda ja przytylam 16kg i co z tego poltora tyg po pordzie spadlo 8 i 8zostalo i tak jest do dzis a niunia ma 4mies nie jem tlustego slodkiego jestem sama wiec cale dnie na nogach jem w biegu bardzo malo a waga jak zakletazle sie z tym czuje w zadne ciuchy sie nie mieszcze tylko ciazoweco mies to mam gorszy nastroj ja patrze na wage ani deka mniej od prawie 4mies to jest chore zawsze potrafilam pare kilo zrzucic po zimie jak mi przybylo a teraz koszmar...
          Wikunia 04.08.2008r

          Skomentuj


            #65
            Ja jestem w 35 tyg i jak narazie przytylam 11 kg
            Gosiulka

            Skomentuj


              #66
              A u mnie znowu niespodzianka,jak nie 3kg w przeciagu tygodnia (jak to pisalam kilka postow nizej), to teraz schudlam.. wazylam sie dzis i teraz schudlam 1kg. Hmm.. no ale to 1kg to moze byc 1 w ta czy 1 w te.

              Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

              Skomentuj


                #67
                ja przytyłam aż 23 kg, powoli doszłam do siebie niestosując żadnych diet-karmię piersią:-) zostały mi 3 kg:-)





                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  W ciąży przytyłam 24 kg, po porodzie przez 3 miesiące zeszło 14 kilogramów, z resztą gorzej. Mimo iż karmiłam to waga wcale nie spadała. Po 17 miesiącu odstawiłam od piersi poszłam na fitnes, dieta i 6 kilo ubyło ale jeszcze 4 mogły by zlecieć. Nie wiem, czy jest to kwestia wieku bo urodziłam w 28 roku życia, że się ciężej gubi. Jako nastolatka zawsze byłam szczupła i nie miałam nigdy problemów z nadwagą, raczej odwrotnie. No ale cały czas ćwiczę, mam nadzieję, że wkrótce waga moja będzie odpowiednia. Pozdrawiam

                  Skomentuj


                    #69
                    ja w pierwszej ciąży przytyłam 25kg,potrzebowałam póżniej aż trzech lat aby to zgubić.W drugiej już "tylko" 16kg i szybko doszłam do swojej wagi.Każda ciąża jest inna,tu chyba nie ma żadnej regóły.
                    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                    Skomentuj


                      #70
                      A ja mam jeszcze takie pytanie odnosnie wagi, czy w ostatnich miesiacach ktoras z Was nie tyla a chudla?

                      Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        ja jestem w 21 tc i przytylam dopiero niecale 3 kg a naprawde duzo jem i siedze w domu na L4, czasami zastanawiam sie czy to nie za malo ale pielegniarka powiedziala mi ze to w normie i ze mam jeszcze czas przytyc moja mama podczas noszenia mnie w brzuszku przytyla tylko 7 kg i do 7 miesiaca nikt nie wiedzial ze jest w ciazy bo nie bylo po niej widac:P

                        Skomentuj


                          #72
                          Napisane przez iNsOoMNia Pokaż wiadomość
                          A ja mam jeszcze takie pytanie odnosnie wagi, czy w ostatnich miesiacach ktoras z Was nie tyla a chudla?

                          czesto tak sie zdarza u mnie dopiero w ostatnim tygodniu ciazy (a w sumie to tydzien po terminie) waga spadla o pol kilograma, ale mialam z czego zrzucac z 24,5 dodatkowych kilosow do 24 w dniu porodu - niezbyt duzo ale spadlo
                          Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                          Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                          Skomentuj


                            #73
                            ja jestem dopiero w 2 mscu i juz przytylam jakies 3 kg a jem normalnie,jak przed ciaza...chyba musze calkowicie uciac slodycze

                            Skomentuj


                              #74
                              W pierwszej ciąży przytyłam 27kg, nie karmiłam piersią i dopiero po roku zeszłam do swojej wagi-nie stosowałam żadnych diet
                              Teraz jestem w 8 tyg ciąży i przytyłam 2kg...
                              Zobaczymy co będzie dalej

                              Skomentuj


                                #75
                                W pierwszej ciąży przytyłam o zgrozo 22kg. Spadły w 8 tygodni przy karmieniu piersią. Karmiłam tylko 6 miesięcy, mała nie chciała cyca. Jak tylko przestała karmić, przytyłam 10 kg i tak mi zostało.

                                A tym razem jak na razie 2 kg w dół, ale poprzednim razem też schudłam na początku. Ale zamierzam nie przytyć tyle co ostatnio, zobaczymy jak mi wyjdzie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X