Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki materac najlepszy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Jaki materac najlepszy?

    Ważne, aby nie raziła zbyt mocno w oczy.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Jaki materac najlepszy?

      Jaki materac polecacie do łóżeczka turystycznego? Jest on w ogóle potrzebny? Trafiłam niedawno na bardzo fajne kojce podróżne i rozważam zakup. Nie wiem jednak co z materacem. Jeśli możecie to doradźcie bo muszę w tym tygodniu zrobić zamówienie Szykuje nam się podróż samochodem do Czech i mała musi mieć gdzie spać w hotelu i u rodziny

      Skomentuj


        #33
        Odp: Jaki materac najlepszy?

        O wiele lepiej jest już kupić porządny materac na raty niż tani piankowy materac, na którym kiepsko będzie się nam spało. W łóżku spędza się ponad 1/3 swojego życia. Warto jest zadbać o to aby materac był komfortowy oraz wygodny. Od razu poczujecie różnicę w komforcie spania.
        Dobrą jakośc w stosunku do ceny oferuje Sembella. Osobiście mogę polecić ich model Active Dream:
        http://sembella.pl/produkt/active-dream/
        Jest to materac z 7 strefowym wkładem ze sprężynami. Ma wysoką spręzystość. Wygodny pokrowiec, który można szybko wyprać oraz przedłużoną gwarancję.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Jaki materac najlepszy?

          Cześć dziewczyny,
          Naczytałam się ostatnio, że materace kokos-gryka nie są odpowiednie dla dzieci, polecane są termoelastyczne lub lateksowe. Mój synek spał na kokos/gryka, ale drugiego dziecka już nie chcemy na takim kłaść, planujemy kupić termoelastyczny firmy Selene. Potrzebuję natomiast dla starszego dobrego materaca termoelastycznego (np. 80x160, a Selene nie ma takich w ofercie). Możecie coś polecić?
          -----
          http://inspiracjeonline.pl/

          Skomentuj


            #35
            Odp: Jaki materac najlepszy?

            Zawsze marzyliśmy o dużej sypialni i dużym łóżku, którego nie trzeba składać. W końcu kupiliśmy nowe mieszkanie i tam urządziliśmy sobie sporą sypialnię. Mamy też duże łóżko z http://www.urokdrewna.pl/ Materac jest wygodny i duży- śpi się na nim wyjątkowo dobrze. Marzenie się spełniło!

            Skomentuj


              #36
              Odp: Jaki materac najlepszy?

              Nasz materac ma wkład kokosowy. Córce do łóżeczka kupiliśmy trzy warstwowy - pianka, kokos i gryka. Śpi na najtwardszej warstwie. Na chwilę jej przełożyliśmy na grykę, ale nie za dobrze się jej na tym spało. Woli jednak mieć twardo pod pleckami. Ogólnie ten materac jest bardzo fajny bo nie odkształca się.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Jaki materac najlepszy?

                My mamy materacyk dla synka firmy Fiki Miki też z wkładem kokosowym z jednej strony a z drugiej lateks i jestem z niego zadowolona.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Jaki materac najlepszy?

                  Mi najlepiej odpowiada materac lateksowy, aczkolwiek moje dzieci i mąż wybrali sobie materace piankowe Tak, więc każdy ma inny gust i inaczej postrzega wygodę

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Jaki materac najlepszy?

                    Dobre opinie zbierają materace z pianki kokosowej dla naszych dzieci,więc warto się nimi interesować,poza tym są wygodne i solidnej jakości,teraz taniej znajdziemy je w dobrych sklepach internetowych.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Jaki materac najlepszy?

                      Dla dzieci najlepsze moim zdaniem są materace z pianki kokosowej albo sa też takie dwustronne z kokosa i gryki. natomiast my w sypialni mamy materac strefowy lateksowy.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Jaki materac najlepszy?

                        Dla dwóch osób myślę, że tego typu materac idealnie się sprawdzi . Jego jakość jest naprawdę wysoka, a to moim zdaniem jest wyjątkowo ważne przy wyborze materaca, bo w końcu , kiedy już w niego inwestujemy, to chcemy , żeby starczył nam na nieco dłużej niż rok czy dwa.
                        Last edited by disne; 16-06-2020, 18:35. Powód: link

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Jaki materac najlepszy?

                          Faktycznie bardzo ważne jest by wybrać materac dobrej jakości, chodzi nie tylko o komfort, ale i o zdrowie, z wiekiem ta kwestia jest coraz ważniejsza. Polecam wam sprawdzić sobie też ofertę na , mają tam też fajne łóżka zarówno drewniane jak i tapicerowane
                          Last edited by disne; 16-06-2020, 18:35. Powód: link

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Jaki materac najlepszy?

                            Remontuję sypialnię i stolarz powiedział bym wybrała sobie dobre materace, najlepiej żeby były to materace lateksowe. Czy rzeczywiście materace lateksowe są dobre; powiem tylko ,że mam niewielkie problemy z odcinkiem szyjnym kręgosłupa.
                            Last edited by disne; 16-06-2020, 18:35. Powód: link

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Jaki materac najlepszy?

                              Napisane przez foxi Pokaż wiadomość
                              Remontuję sypialnię i stolarz powiedział bym wybrała sobie dobre materace, najlepiej żeby były to materace lateksowe. Czy rzeczywiście materace lateksowe są dobre; powiem tylko ,że mam niewielkie problemy z odcinkiem szyjnym kręgosłupa.


                              Materace lateksowe faktycznie są bardzo wygodne. Dodatkowo są tworzone z tworzywa naturalnego, dzięki czemu mają dodatkowe wsparcie antybakteryjne, zachowując większą higienę. Wskazane są dla alergików. Materac jednak składa się z kilku warstw. By był wygodny powinien zawierać matę punktowego nacisku - system pocket. Cięższe partie otrzymują dodatkowe wsparcie zachowując prawidłową postawę ciała w trakcie snu. Przy problemach z kręgosłupem itd. można dodać dodatkową warstwę z maty koksowej.
                              Polecam kontakt ze sklepem . Dla mnie dobrali bardzo wygodny materac i super wytłumaczyli wszystkie zależności.
                              Last edited by disne; 16-06-2020, 18:36. Powód: link

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Jaki materac najlepszy?

                                Popieram poprzednika Jestem dokładnie tego samego zdania
                                Coś zrozumiałam, jeśli chodzi o powieści- wyznała (…)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X