Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    mój poród....przyjęto mnie do szpitala o 9:30 z jakąś godzinkę trwało KTG i o 11:55 maleństwo było na świecie szybko i sprawnie był to mój pierwszy poród,ale na szczęście w miarę szybko się "uwinęłam" coby nie blokować miejsca na porodówce bo był tłok
    Damianek ur.15/11/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Mi o 11.45 odeszły wody,po ok. pol godz pojawily sie skurcze. Urodzilam o 23.10 po 40 min parcia

      Skomentuj


        Napisane przez kaczuszka Pokaż wiadomość
        mój poród....przyjęto mnie do szpitala o 9:30 z jakąś godzinkę trwało KTG i o 11:55 maleństwo było na świecie szybko i sprawnie był to mój pierwszy poród,ale na szczęście w miarę szybko się "uwinęłam" coby nie blokować miejsca na porodówce bo był tłok
        Kurde zazdroszcze Ci

        Skomentuj


          Skurcze zaczęły się około 9 rano. Zawiozłam męża do parku (uprawia tam swoje hobby), wróciłam do domu i próbowałam zasnąc bo nie wiedziałam że to już to. Obejrzałam potem "Na dobre i na złe" i stwierdziliśmy z mężem że jedziemy sprawdzic czy to już to. KTG trwało 1,5h ale nic nie wykazało dopiero lekarka która mnie badała stwierdziła że mam już 6cm rozwarcia. Wtedy do mnie dotarło było coś po 19 jak załatwialiśmy sprawy papierkowe na sali porodowej a o 20:50 Szymek siusiał już położnej na fartuch :

          Skomentuj


            Mnie przed północą 22.12 odeszły wody a urodziłam 23.12 o 21:20 Regularne skurcze miałam gdzieś od 6 rano po podaniu oxy.


            Skomentuj


              Witam, mnie wody odeszły o 9.30 a urodziłam o 12.30 oczywiście siłami natury - pierwsze dziecko Lekarze przychodzili, gratulowali i sie dziwili.

              Skomentuj


                mój poród trwał bardzo długo bo wody mi odeszły o 2 rano a cięcie cesarskie zrobili mi o 17:34

                Skomentuj

                •    
                     

                  WITAM MOJ PIERWSZY PORÓD TRWAŁ 2 GODZINY A DRUGI 20 MINUT OD PRZYJŚCIA DO SZPITALA DO URODZENIA 30 MIN OBA SIŁAMI NATURY

                  Skomentuj


                    Moj Poród Trwał 7godz I 15 Min , Podobno że Jak Na Pierwszy Poród To Szybko Ale Dla Mnie To Była Wieczność ! Mikołaj Ważył 3800 I Miał 61cm Takie Moje Małe Słoneczko!!!!!!

                    Skomentuj


                      Ja rodzilam 22 godziny. Nie mialam rozwarcia i trzymali mnie tyle czasu, az w koncu podali mi oxytocyne. Po porodzie lozysko nie chcialo sie urodzic wiec narkoza i lyzeczkowanie... Nikomu nie zycze takiego porodu.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Aaaa dziewczyny jak wygląda teraz poród w tym roku w szpitalach.. jak jest z tym znieczuleniem itd. płaci się rzeczywiście i podają czy
                        są szpitale w których jest ono bezpłatne?

                        Pozdrawiam! miłego dnia

                        Skomentuj


                          narodziny

                          ja rodziłam pierwszy raz,trwało to łącznie 10 godzin. rodziłam silami natury,mała ważyła 3880g i zapomniałam dodać ze poród był wywoływany,11 dni po terminie. położna powiedziała,ze to szybko jak na pierwszy poród.
                          aniawlkp86

                          Skomentuj


                            Mój pierwszy poród, od odejścia wód trwał 2h. Szybko poszło.

                            Skomentuj


                              Napisane przez BOŻENA79 Pokaż wiadomość
                              WITAM MOJ PIERWSZY PORÓD TRWAŁ 2 GODZINY A DRUGI 20 MINUT OD PRZYJŚCIA DO SZPITALA DO URODZENIA 30 MIN OBA SIŁAMI NATURY
                              O! To mam nadzieję, że pójdę Twoim tropem, przy drugim

                              Skomentuj


                                u mnie 1 etap trwał 20 min 2 etap 30 min i akcja porodowa 15 nimut...w szpitalu pojawiłam sie o 12 .20 a na sali juz po wszystkim byłam o 2.20 z maluszkiem :-) wiec to nie duzo jak na 1 dziecko:-)ale to chyba dlatego ze przytylam 8 kg i do konca ciazy mialam wiele ruchu...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X