Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent dla mamy po porodzie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Prezent dla mamy po porodzie

    Moja koleżanka kilka dni temu urodziła synka, leży teraz jeszcze w szpitalu. Co mogłabym jej dać na prezent? Pamiętam, że ja po porodzie potrzebowałam tego, żeby moi bliscy docenili mój wysiłek i trud, i ktoś dał mi chociaż kwiatek, ale wszyscy przynosili prezenty dla małego. Oczywiście fajnie, że synek dostał to i tamto i wszyscy byli w niego zapatrzeni, ale nie uważacie, że mama też potrzebuje takiej uwagi tuż po urodzeniu dziecka?
  •    
       

    #2
    Odp: Prezent dla mamy po porodzie

    Ja się cieszyłam jak na mnie aż tak nie zwracali uwagi w szpitalu bo nie wyglądałam zbyt fajnie. Ale jak wróciłam do domu kolega meża np przywiózł mi winko

    Skomentuj


      #3
      Odp: Prezent dla mamy po porodzie

      Ja od szwagierki dostałam czekoladki A w sumie mąż mi ciasta w cukierni kupował jak jeszcze w szpitalu byłam też to doceniam Ale koleżance pewnie że pomyślałaś bo rzeczywiście każdy wtedy o maleństwie myśli

      Skomentuj


        #4
        Odp: Prezent dla mamy po porodzie

        ja to się prezentu nie spodziewam największym prezentem będzie szybki poród i zdrowe dziecko przy którym tatuś pomoże

        Skomentuj


          #5
          Odp: Prezent dla mamy po porodzie

          Jednak jak ktoś pomyśli i o mamie to kwiatek ,czekoladki czy coś innego ten gest jak otrzyma to na pewno miło będzie tej osobie

          Skomentuj


            #6
            Odp: Prezent dla mamy po porodzie

            Mnie doszły słuchy, ze po porodzie, wśród mam, fororę robi zabieg icoone, który ma za zadanie kształtować sylwetkę. Żona brata jest w 8 miesiącu ciąży i chyba na taki prezent z okazji narodzin razem z chłopakiem kupimy jej wlasnie te zabiegi na vicihair.pl

            Skomentuj


              #7
              Odp: Prezent dla mamy po porodzie

              Najlepszy prezent dla mamy to wsparcie duchowe i pomoc w domu..zrobienie zakupów, popilnowanie maleństwa przez chwile, żeby taka mama mogła wziąć prysznic..zrobienie prania czy prasowania..lub poprostu bycie z nia zeby miala z kim porozmawiac :-)

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Prezent dla mamy po porodzie

                Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                Najlepszy prezent dla mamy to wsparcie duchowe i pomoc w domu..zrobienie zakupów, popilnowanie maleństwa przez chwile, żeby taka mama mogła wziąć prysznic..zrobienie prania czy prasowania..lub poprostu bycie z nia zeby miala z kim porozmawiac :-)
                Takie wsparcie też ważne Pamiętam po pierwszym porodzie ja włosy umyłam 2 tygodnie po bo zawsze tylko szybko prysznic bo dziecko co zapłakało to szybko biegłam Pierwsze dziecko to inaczej Przy drugim to już całkiem inaczej
                Przy pierwszym wsparcie -oparcie jest bardzo ważne

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Prezent dla mamy po porodzie

                  Zgadzam się..wiem, że przy drugim też będzie inaczej :-) człowiek już wie co go czeka i inaczej reaguje na niektóre potrzeby..

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Prezent dla mamy po porodzie

                    Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                    Zgadzam się..wiem, że przy drugim też będzie inaczej :-) człowiek już wie co go czeka i inaczej reaguje na niektóre potrzeby..
                    ja tez jestem ciekawa jak to bedzie przy drugim szkrabie (jesli nam bedzie dany - w co wierze ogromnie), czlowiek bedzie o wiele mądrzejszy - przynajmniej ja - nie bedę sluchac babc, poloznych tylko swojej intuicji

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Prezent dla mamy po porodzie

                      Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                      Zgadzam się..wiem, że przy drugim też będzie inaczej :-) człowiek już wie co go czeka i inaczej reaguje na niektóre potrzeby..
                      Niby tak tylko że ma też mniej czasu bo jeśli nie spędza go z maluchem to idzie do starszego
                      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                      ja tez jestem ciekawa jak to bedzie przy drugim szkrabie (jesli nam bedzie dany - w co wierze ogromnie), czlowiek bedzie o wiele mądrzejszy - przynajmniej ja - nie bedę sluchac babc, poloznych tylko swojej intuicji
                      A ja ostatnio złapałam sie na tym że bardzo wielu rzeczy już nie pamiętam wiec przy drugim szkrabie myślę że znów bedę się czuła jak nowicjuszka albo będę zachodzić w głowę o co chodzi "bo przecież przy synku było tak a teraz jest inaczej ???"

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Prezent dla mamy po porodzie

                        pradip - może ci się wydaje ale to przyjdzie samo jak już urodzisz Czasem jak jest duża różnica to i dopadają wątpliwości czy wszystko się pamięta
                        27otsifem - będzie Wam dane musisz w to mocno wierzyć i my trzymamy mocno kciuki za to
                        Ja to się cieszę że taka nie wielka różnica u dzieci u nas bo szybko nie zapomniałam tego

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Prezent dla mamy po porodzie

                          ja nic nie dostałam, ale jak bym miała coś dostać, to powiem szczerze, że cieszyłabym się z prezentów dla dziecka, nie potrzebowałabym niczego dla siebie, wolałabym dostać grzechotkę niż kwiatka

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Prezent dla mamy po porodzie

                            Najlepiej wysłać, albo dać taką kartę z gratulacjami https://artillo.pl/kategoria/kartki-z-okazji- narodzin,357.html . Jest to zawsze dobre wyjście. W ten sposób można uniknąć niezręcznych sytuacji, ale też jest to miłe.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Prezent dla mamy po porodzie

                              Dla mamy po porodzie najlepszy będzie prezent dla dziecka. A jeżeli już to jakieś kosmetyki takie specjalistyczne po porodzie. Albo coś już zupełnie z tym niezwiązanego. Ale to wszystko zAleży od kobiety tak naprawdę.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X