Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Angielski dla dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Angielski dla dzieci

    Zosiaq, Ty to masz podejście Sama wzięłaś sprawy w swoje ręce - takich mam jest mało - większość niestety sama albo sobie nie daje rady, albo się jej nie chce z dzieckiem usiąść 10 minut dziennie...

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Angielski dla dzieci

      Jednym się nie chce to fakt, ale czasy też są takie że ludzie zapracowani tyrają o każdy grosz by starczyło na miesiąc by w miare godne warunki zapewnić rodzinie co niestety odbija się na wspólnie spędzanym czasie, wtedy rodzice wolny czas starają sie wykorzystać na zabawie.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Angielski dla dzieci

        My zastanawiamy się od dłuższego czasu nad szkoleniami w Katowicach w ESCS - English School of Communication Skills. Słyszeliśmy wiele dobrego o tej szkole i chodzą tam dzieci naszych znajomych, więc wiemy z pierwszej ręki, że warto się nią zainteresować.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Angielski dla dzieci

          Na pewno warto Znajoma od małego dzieci prowadziła na język angielski z powodzeniem Bo teraz jej dziewczynki pięknie mówią po angielsku

          Skomentuj


            #50
            Odp: Angielski dla dzieci

            Nie wiem czy chcesz dziecko sama uczyć ale jeśli tak to pamiętaj, że sama musisz się czuć pewnie w swoim angielskim czy czymkolwiek innym, jeśli chodzi o materiały do nauki to kiedyś pożyczyłam od cioci-nauczycielki materiały z których ona uczy dzieci: http://ucze.pl/zasoby/szkola-podstaw...nia-z-pomyslem i to mi dużo pomogło w przekazywaniu dziecku wiedzy i to nie mówię tutaj tylko ma języku ale o każdym przedmiocie. Mnie i mojemu dziecku pomogło, może i wam się przyda.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Angielski dla dzieci

              Napisane przez minioka54 Pokaż wiadomość
              Nie wiem czy chcesz dziecko sama uczyć ale jeśli tak to pamiętaj, że sama musisz się czuć pewnie w swoim angielskim czy czymkolwiek innym, jeśli chodzi o materiały do nauki to kiedyś pożyczyłam od cioci-nauczycielki materiały z których ona uczy dzieci: http://ucze.pl/zasoby/szkola-podstaw...nia-z-pomyslem i to mi dużo pomogło w przekazywaniu dziecku wiedzy i to nie mówię tutaj tylko ma języku ale o każdym przedmiocie. Mnie i mojemu dziecku pomogło, może i wam się przyda.
              dzięki za link

              Skomentuj


                #52
                Odp: Angielski dla dzieci

                Ja mam fajną książeczkę z obrazkami do angielskiego dla małego. Jak podrośnie to będziemy mu czytać bajeczki. Zawsze jakieś podstawowe słówka można uczyc

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Angielski dla dzieci

                  U nas też książeczki do angielskiego Z Klubem Przyjaciół Myszki Miki też się sprawdza znana bajeczka to i dzieci z chęcią chcą się uczyć

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Angielski dla dzieci

                    Dokładnie. Ważne, aby dziecko chodziło na takie zajęcia z własnej woli. Jeżeli zrazi się na samym początku to później może mieć to wpływ na resztę edukacji, gdzie ten język zawsze pozostanie czymś czego będzie uczyć się niechętnie. Warto podsuwać delikatnie takie rozwiązanie i przynajmniej na poczatku traktować to bardziej w kategoriach zabawy niż stricte nauki.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Angielski dla dzieci

                      Też uważam, że dziecko musi chodzić z własnej woli. Warto eksperymentować i wybierać różne zajęcia. W wielu przypadkach sprawdzają się właśnie zajęcia sportowe dla dzieci - jakieś szkółki piłkarskie, balet itp.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Angielski dla dzieci

                        koleżanka zapisała niedawno synka na naukę angielskiego (ma 2 latka) metodą helen dorn. podobno wykorzystują metodę nauki prze zabawę. ciekawa jestem jak to wygląda

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Angielski dla dzieci

                          Mój fajnie jak by chciał sie uczyć, ale jak on po polsku nie umie mówić to co dopiero w innych językach A jednak angielski to teraz podstawa

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Angielski dla dzieci

                            Widze po moich bratankach jak chłoną od małego angielski- angielskie piosenki, bajki i tak podłapują słówka. U dzieci to jakoś tak naturalnie przychodzi. W sumie w tym wieku maluch nie traktuje tego jako naukę, a jako zabawę

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Angielski dla dzieci

                              Dokładnie Mój nie traktuje języka ani jako naukę ani jak zabawe Ma zbyt trudną mowie, ale jak cos po angielsku walne to czasem coś powtórzy, ale póki po naszemu nie umówie mówić to nie ma co go na nic zapisywać. A szkoda.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Angielski dla dzieci

                                perpetua jedna koleżanka zawozi dzieci i uczą się właśnie metodą Helen Doron
                                Są mega zadowolone bo dziewczynki bardzo dużo już potrafią Nauka przez zabawe to najlepszy sposób

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X