Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki rower dla 8-latka który uczy się jeżdzić

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Jaki rower dla 8-latka który uczy się jeżdzić

    Teraz są takie niewielkie rowery, ja pamiętam że uczyłem się jeździć na damce. Dużo łatwiej się wsiada i zawsze można zeskoczyć.
    secretspy / detektyw Wrocław

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Jaki rower dla 8-latka który uczy się jeżdzić

      Minęło już trochę czasu,więc jeżeli zaglądasz na forum i wątek jest w dalszym ciągu aktualny,to koniecznie napisz na jaki rowerek ostatecznie padł wybór,tak nawet z czystej ciekawości. Będziemy czekać na Twoją odpowiedź na forum

      Skomentuj


        #18
        Odp: Jaki rower dla 8-latka który uczy się jeżdzić

        Na twoim miejscu nie inwestowałabym za dużo, wiadomo, że młody zaliczy wiele upadków, także za niedługo rower będzie cały odrapany...Może warto poszukać czegoś używanego w komisie? A tak poza tym to mam pytanko, gdzie przechowujecie wszystkie niezbędne rzeczy jeżdżąc z dziećmi? Ja do tej pory jeździłam z plecakiem albo torbą na ramieniu, ale przyznam szczerze, że to średnio wygodne rozwiązanie. Czy takie kosze rowerowe, jakie często widzi się na holenderkach, sprawdzą się też przy typowym góralu?

        Skomentuj


          #19
          Odp: Jaki rower dla 8-latka który uczy się jeżdzić

          Powiem szczerze, że 8-latek, który nie potrafi jeździć to rzadkość i chyba lepiej podpytać w sklepie rowerowym jak to zrobić, żeby się dziecko nauczyło, wybór rowerów jest całkiem duży - http://www.dobrerowery.pl/20-6-8-lat można sobie wybrać jakiś rower i go odpowiednio dostosować. Może mniejszy rower będzie lepszy do nauki?

          Skomentuj


            #20
            Odp: Jaki rower dla 8-latka który uczy się jeżdzić

            Ja mogę polecić ci rowery Squish https://www.projektjunior.pl/rowery/rowery-squish/ Są bardzo lekkie i idealne do nauki jazdy, jak również na jej kontynuację, bo wiadomo, że nie będziemy za rok kupować nowego. Warto wybrać dobrą markę rowerów, bo w przypadku początków z jednośladami, trzeba zwrócić szczególną uwagę na bezpieczeństwo dziecka.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X