Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dojrzałe macierzyństwo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dojrzałe macierzyństwo

    Cichłabym wam opisać jak dojrzałam do bycia mamą
    przez 7 lat staraliśmy się z mężem nieustannie o dzidziusia
    przeszłam przez różne zabiegi,lekarzy, poroniłam 4 razy wsparcie miałam w mężu (mam do dzisiaj)oraz w bliskich za każdym razem kiedy traciliśmy dzidziusia chciałam się poddać ale jakaś część mnie wołała o ponowną próbę. Wyobrażałam sobie jak siedzę na ławeczce w parku obok wózek z maleństwem i czuję się spełniona. Nie cierpiałam wiosen widziałam setki wózków oraz uśmiechnięte mamy, a we mnie była pustka rozpacz!marzyłam i obiecywałam sobie że jak już dziecko się pojawi będę się nim opiekowała jak nikt na świecie.Po 7 latach pojawił się pięknego lutowego ranka Jaś,nasz upragniony kiedy przez cesarskie cięcie wydostał się na świat łzy płynęły mi po policzku.kochałam go już od pierwszego grama przez siedem lat dojrzałam do bycia mamą przygotowywałam się długo szlifowałam cierpliwość gromadziłam miłość teraz nie wychowuje go pod kloszem nie chcę aby moje przeżycia wpływały niekorzystnie na jasia chce wychować go na dobrego człowieka siedząc teraz na ławeczce w parku jestem spełniona dojrzałam do macierzyństwa
    Attached Files
       
Working...
X