Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grawerowana ramka z glinka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Prezenty dla Babci i Dziadka

    Fajnym prezentem dla dziadków jest kalendarz ze zdjęciami wnuków lub prawnuków w tym roku takim prezentem obdarujemy dziadków i pradziadków

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Prezenty dla Babci i Dziadka

      A ja już zamówiłam portrety na płótnie moich dzieci i to będzie dla ich babc prezentem od nich no i oczywiście symboliczne kwiatki.Dziadziusiów niestety nie mają Ale wiązaneczki dla dziadków zaniesiemy.Sama zaś dla moich babc i dziadków zamierzam kupic wiazankę kwiatków i do tego upominek jeszcze nie wiem jaki ale zaczynam się rozglądac.
      __________________
      Doriaś ur.17.03.2008




      Tristaś ur. 11.03.2010

      Skomentuj


        #18
        Odp: Grawerowana ramka z glinka

        fajna ta ramka, dziadkowie pewnie się ucieszyli A w tym roku jakimi prezentai obrarowujecie dziadków i babcie?
        Doriaś ur.17.03.2008




        Tristaś ur. 11.03.2010

        Skomentuj


          #19
          Odp: Grawerowana ramka z glinka

          o tak dobry pomysł. My dałysmy z Lencią w zeszłym roku dałysmy takie ramki na świeta a na dzień dziadka i babci kubki "fantastyczna babcia", "fantastyczny dziadek" bardzo fajne i ładne były w empiku

          w tym roku nie mam pojęcia co dac
          Last edited by ankasos25; 06-01-2011, 21:04.
          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



          http://annalena4u.blogspot.com

          Skomentuj


            #20
            Odp: Grawerowana ramka z glinka

            rewelacyjny pomysł...
            można też odbić dłoń i stopę maluszka na ozdobnym papierze i oprawić w ramkę

            Skomentuj


              #21
              Odp: Grawerowana ramka z glinka

              fajne pomysly-ja nie wiem zupelnie co dac od dzieci.starszy sam cos wymysla-tak twierdzi a za malucha ja cos chce extra wymyslic-ale co?sa takie kule w rossmanie-daje sie zdjecie dzieci,oni je tam montuja do srodka a zamiast sniegu serduszka leca-moze cos takiego?







              Skomentuj


                #22
                Odp: Ramka z glinka do zrobienia samemu

                Hej
                W tym roku postanowiłam sama zrobić ramki z glinką. O wile taniej wychodzi i samemu można zrobić.
                Kupiłam w "Tesco" ramki 3 szt za 5.90, kpiłam biała glinkę samoutwardzalną za 8.60, cienką wstążkę (groszowe sprawy). Pomalowałam ramki bejcą (są różne kolory) albo można pomalować lakierem jak komu się podoba. Na allegro taka ramka kosztuje do 27zł a ja zapłaciłam 16zł w tym, że z glinki można zrobić do 5 odcisków albo więcej zależy ile włoży się na odcisk glinki. To nawet za ramkę wychodzi 10zł. Glinkę samoutwardzalną można kupić w zwykłym sklepie papierniczym.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Ramka z glinka do zrobienia samemu

                  Można tez zamiast glinki zrobić masę solną też ładnie wychodzi odcisk

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Grawerowana ramka z glinka

                    U nas masa solna się nie sprawdziła. Wyszło ładnie, ale wyschła i zrobiła sie niezbyt ciekawa, a przy tym pękała. Na pewno jednak jest to świetny pomysł na zabawę. My często odciskamy w masie solnej ręce i różne przedmioty. Glinka jest bardziej trwała i nie kruszy się.

                    Skomentuj


                      #25
                      prezent ze zdjęcia maluszka

                      Mam super prezent dla Babci i Dziadka :-D
                      Proszę oceńcie jak Wam się podoba mój pomysł:
                      http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4481153

                      Proszę o szczere opinie !!! :-D
                      Attached Files

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: prezent ze zdjęcia maluszka

                        Cóż, jak dla mnie zbyt cukierkowe...
                        I ciastko, i ten róż wszechogarniajacy, i jeszcze kwiatek...
                        Ale pomysł ma potencjał.
                        Łukasz 11.10.2007

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Prezenty dla Babci i Dziadka

                          my rok demu dalismy takie statuetki, wybraliśmy DB1
                          http://allegro.pl/dzien-babci-dziadk...045589738.html

                          są śliczne, estetycznie wykonane, dziadkowie byli zachwyceni, wierszyk sama zaproponowalam, dalam zdjecie dzieci, tzn przeslalam, czekalismy2dni
                          szczerze polecam


                          ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




                          IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



                          ---------------------------------------------------

                          Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Grawerowana ramka z glinka

                            ja z córcią dziadkom dam słodycze bo uwielbiają, pewnie jakaś kawa i kupiłam też Fotokostkę , właśnie muszę zdjęcia powkładać mojej córci, myślę że to fajny prezent, zresztą sami oceńcie : http://mrjoy.pl/do/item/FOTGL/Fotokostka

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Grawerowana ramka z glinka

                              Grawerowana ramka to super pomysł Zbliżają się urodziny babci i właśnie się rozglądam za czymś podobnym. Biovital kupujemy babci bez okazji, ale każda okazja to dobry pomysł by zacząć.

                              Myślę też nad czymś praktyczniejszym typu http://sklepikseniora.pl/uchwyt-wannowy-p1287.html

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Grawerowana ramka z glinka

                                A może zamiast gliny użyć ciastoliny? Tak, jak tu http://babyonline.pl/gry_i_zabawy_ed...kul,10195.html
                                Ktoś próbował?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X