Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Sikornik tu masz linka do tego drętwienia kończyn - poczytaj sobie
    http://www.forumginekologiczne.pl/specjalista/ep,423

    Majorka co do puchnięcia to całkiem się z Tobą zgadzam, każdy ma inny organizm i powinien skontaktować się z lekarzem. Ja to wogóle jestem ewenementem w tych sprawach,bo u mnie przyczyn tysiące. Ale tak ogólnie to jak nie występują inne dolegliwości to zazwyczaj to puchnięcie jest normalne.
    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

    Skomentuj

    •    
         

      tak to już jest że kobiecie nie dogodzisz,jak jeszcze w brzuchu to czeka z utęsknieniem jak na zewnątrz to tęskni za starymi czasami a nie mówiłam ze tak będzie że potem choć przez chwile będziecie tęsknić za tym co było, takie zycie
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        A mi w sumie ostatnio przybyło z 1,5 kg i dziś rano było już +10 kg od początku ciąży. Odkąd lekarz powiedział mojemu mężowi, że dzidziuś za mały, to mam ciężko - tzn. mój mąż ciągle pilnuje, żebym dużo jadła i kupuje jakieś różne słodkości. Mam nadzieję, że teraz już dużo nie przytyję, a dzidziuś tylko urośnie. Podobno w dziewiątym miesiącu specjalnie się nie tyje, ale zobaczymy. W każdym razie już nie mogę się doczekać spacerów. Oby tylko było ciepło. Po spacerze zdecydowanie lepiej. Chyba już nawet wiem, co zrobić. Jutro idę ostatni raz na szkołę rodzenia i jeśli dziś mi się wszystko uda skończyć, to jutro będzie dzień dziecka

        Skomentuj


          aniu twój mały szkrab naprawdę jest cudowny,tak ślicznie sie śmieje,

          Wszystkiego najlepszego z okazji przeżycia ze swoim skarbem pierwszego miesiąca
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Misiulka po spacerze zawsze lepiej

            Ja też bym już chciała karmić, latać na spacerki i gubić te moje kilogramy
            ur. 16.05.2009
            3590 g
            56 cm

            Moje Największe Szczęście





            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

            Skomentuj


              Hej Mamusie!
              ja cały dzien przesiedzialam na ogrodzie,na słoneczku brzucholek wygrzewalam Nikosiowi chyba to sie bardzo podobało bo sie ruszał cały czas jak miałam brzuszek odsłoniety.
              ja juz leze w łozku,po kapieli i wygrzewam nerke na termoforze bo mnie boli od 2 dni.....
              Kurczaczku,ja nie odczuwam nic takiego jak Ty...za to zauwazylam coś innego...od jakiegoś tygodnia mam wiecej wydzieliny na majteczkach...nie wiem czy to normalne...
              Nie jestem ani obtarta,nic mnie tam nie swedzi ani nic takiego,tylko "pływam"...raz sie nawet wystraszylam ze mi wody odeszły...tak mi bylo dziwnie mokro tam na dole
              W piatek mam wizyte u gina to mu sie zapytam czy to normalne.
              Miłego wieczorka Kochane!
              Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

              Skomentuj


                ehh te kilogramy,mam nadzieje ze je zgubie po porodzie(nie odrazu oczywiscie,)
                bo jak narazie to 16 na plusie jest
                A tak wogóle to dzisiaj w dziendobry tvn ogladałam bardzo smutny reporaż o kobiecie ktora straciła dzidzie pare dni przed porodem,a potem popołudniu jak na złosc dowiedziałam sie ze mojej koleżanki chrzesniaczka miała 3 miesiace i zmarła, smiercią łózeczkowa ,tragedia(
                Nasz Kwiatuszek jest z nami od 10.05.2009

                Skomentuj

                •    
                     

                  mamanikosia zemnie to wycieka jak sie gwaltownie schyle, mocno smieje jak mam wiekszy wysilek to chyba normalne w ciązy bo infekcji zadnej tez nie mam

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                  BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                  .

                  Skomentuj


                    Nasza Dzidzia Ma Małe Opóźnienie...hmmm...




                    Skomentuj


                      my mamy plan wyjechać na początku lipca nad morze.Dwa miesiące będa jeszcze do rozwiązania trochę wiatru złapie w żagle. Tylko tym razem na krócej, bo mąż musi być z nami. Ja z synem raczej przez fale nie poskacze w tym roku .
                      A narazie co do ciuszków - powyciągałam bluzki dłuższe, kryjące brzuszek, i prawde powiedziawszy ciesze się,że robi się cieplej, bo ciepłych, rozciągniętych ciuchów nie mam.
                      Mam za to spodnie ciążowe od koleżanki z pracy, czarne, więc mogę w nich dygać dzień w dzien, nawet na imprezy rodzinne ). A jak się zrobi cieplej kupię rybaczki ciążowe (widziałam takie w H&M) i tez będzie ok.




                      i Bartek :-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hej dziewczyny,miałam odezwać się odnośnie masowania brzucha. Otóż mój lekarz powiedział, że nie można masować brzucha gdy jest ciąża zagrożona oraz gdy szyjka macicy jest miękka, w innych przypadkach jest to dozwolone. ja dzisiaj słyszałam bicie serduszka mojej dzidzi, cudowne uczucie a co do pogody to też nabrałam energii gdy za oknem pokazało się słoneczko w lecie napewno będzie nam ciężko, bo upał będzie nam doskwierał,ale mimo wszystko uważam, że lepiej być na finiszu latem niż zimą nawet ze względu na ubiór czy bezpieczeństwo,nie mamy ryzyka poślizgnięcia się na śliskim chodniku. Pozdrawiam wrześnióweczki!
                        Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                        Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                        Skomentuj


                          Ewiczek mojej znajomej córeczka zmarła w 7 miesiącu też przez smierć łóżeczkową. To strasznie smutne. Ale ja boję się o Michaśke i zastanawiamy się z mężem nad kupnem Monitora oddechu. Koszt to jakiś 350-400 zł, ale będziemy spokojni.
                          Z drugiej strony Ewiczek nie zaprzątaj sobie głowy takie smutnymi rzeczami.
                          ur. 16.05.2009
                          3590 g
                          56 cm

                          Moje Największe Szczęście





                          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                          Skomentuj


                            dzięki no tak to już jest rodzi się taki maleńki człowieczek i od tej chwili wszystkie myśli zaprzątnięte są nim, wiecie że jak nawet do sklepu wychodzę rano to myślę cały czas czy aby się mężowi nie rozpłakał bo przecież mamy przy nim nie ma... normalnie schizy jakieś kocham tych moich chłopaków tak mocno że aż nie do opisania i w gruncie rzeczy tęskno mi za starymi dobrzymi czasami a najbardziej do spania do poludnia ale co zrobic, cycuś nie mój i trzeba się dzielić
                            na pocieszenie wam powiem moje drogie że każde puchnięcie i niewygodę i nawet moją straszną zgagę w czasie ciąży przeżyłabym jeszcze raz z wielką chęcią dla takiego bąbelka. Nie ma co za 4-5 lat biorę się za córeczkę hehe ale dziewczyny oszczędzajcie się, odpoczywajcie i relaksujcie się przed tym wielkim dniem bo przecież muszą dzieciaczki po raz pierwszy zobaczyć piękne i zadbane mamcie he jesteśmy z wami z synalkiem!

                            a tak w ogóle jakie żarty na jutro planujecie dla swoich lubych?
                            1.03.2009 9:55 FILIPEK

                            Skomentuj


                              To już spokojnie możemy molestować nasze brzusie dalej hehe A ja nie mogę narazie na basen chodzić bo mi lekarz nie pozwolił W przyszłym tygodniu mam wizyte więc zobaczymy co i jak

                              Skomentuj


                                Atusia nie myslę o tym intensywnie,bo nie można sie ta schizować,trzeba mysleć pozytywnie
                                A tak wogóle to leże i sapie jak stara babcia,tak mi miśka uciska
                                dobranoc mamusie.
                                Nasz Kwiatuszek jest z nami od 10.05.2009

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X