Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie były piersze objawy ciąży u was

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

    O tak tak! Piersi! To jest pierwszy znak. Mnie mdlosci dopadly dopiero w 4 miesiacu. No i mialam jeszcze bóle w dole brzucha, takie jak przed miesiączką.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

      U mnie zdecydowanie były to powiększone i bolesne piersi, niechęć do kawy i wrażliwość na zapachy. Pamiętam, że wszystkie zapachy mnie drażniły i odczuwałam je wielokrotnie bardziej niż normalnie. U mnie też było plamienie implantacyjne.

      Skomentuj


        Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

        Jestem w 8 tygodniu ciazy. Dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy w 4 tygodniu, poniewaz nie dostalam miesiaczki, piersi juz mialam obolale, mialam metaliczny posmak w ustach jak cos jadlam, nie dobrze mi bylo i brzuch mnie bolal w podbrzuszu Wiec czekam teraz na szczesliwe rozwiazanie

        Skomentuj


          Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

          ja byłam bardzo senna nie miałam na nic siły ani ochoty zrobiłam test I się potwierdziło-ciąża w drugim trymestrze zaczął się problem z zaparciami najpier poszłam w domowe sposoby czyli kasze jabłka śliwki ale niestety nic nie pomagało,poinformowałam o tym lekarza prowadzącego I polecił mi dicopeg 10g zrobiłam kuracje dicopegiem 10g I problem znikął czułam sie duzo lżejsza I szczesliwsza I dzidzia była tez spokojniejsza w brzuszku

          Skomentuj


            Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

            O, poszukiwałam właśnie tego typu porad Z całą pewnością mi się one przydadzą Dzięki wielkie
            Kobiety potrafią być takimi fajnymi przyjaciółmi.

            Skomentuj


              Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

              Pierwsze objawy: duże zmęczenie, szłam o 21 spać ( a jestem sową i zwykle siedzę długo w nocy) i bardzo, ale to bardzo wyostrzony zmysł węchu do tego stopnia , że nic mi nie smakowało Na szczęście u mnie obyło się bez mdłości

              Skomentuj


                Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

                ja miałam identycnie
                pożyczki przez internet
                pożyczka bez zaświadczeń o dochodach
                szybka pożyczka przez internet
                chwilówka na dowód przez internet
                porównywarka chwilówek

                Skomentuj

                       
                Working...
                X